X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nikt nie zleci ich od tak, mnie długo trzymali, bo jednak operacja to duża ingerencja. Ale ja miałam ogromnego guza, który miażdył mi macice... A jeszcze na szczęście/nieszczęście pękł i dostałam krwotoku wewnętrznego w szpitali i szybciej mnie wzięli na stół...

    Ojej kochana aż współczuję ja ogólnie podsunę lekarzowi tą endomerioze żeby pamiętał i coś mi o niej powiedział. Kurcze to też musiałaś przeżyć :(

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Powiem lekarzowi o tym badaniu CA125 to jest badanie z krwi??to może i ja sobie zrobię choćby nawet dla samego sprawdzenia.

    U mnie okropny ból prawego jajnika się pojawił i te piersi mnie tak okropnie bolą i teraz jak kochaliśmy się z mężem to miałam tyle śluzu że aż mój mąż się zdziwił. Kurde chyba jednak ten wiesiołek cos daje przez te 12 miesięcy starań tyle śluzu nie miałam i to jeszcze przy stosunku u mnie normalnie wow.

    Nie ma sensu, nic może nie wykryć, to jest badanie z krwi, to marker nowotworowy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ojej kochana aż współczuję ja ogólnie podsunę lekarzowi tą endomerioze żeby pamiętał i coś mi o niej powiedział. Kurcze to też musiałaś przeżyć :(

    Ale przeżyłam :D pamiętam, że było to dla mnie okropne... Zrezygnowałam ze studiów, pół roku z życia wyjęte przez ból i dochodzenie do siebie po laparo... 5 lat mija od operacji. Mam nadzieję,że ona się wyciszyła i nie pojawi się prędko znów.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale przeżyłam :D pamiętam, że było to dla mnie okropne... Zrezygnowałam ze studiów, pół roku z życia wyjęte przez ból i dochodzenie do siebie po laparo... 5 lat mija od operacji. Mam nadzieję,że ona się wyciszyła i nie pojawi się prędko znów.


    Teraz kochana będzie tylko lepiej :) trzeba być dobrej myśli a na pewno wszystko się uda. Ja też mam nadzieję że ten nowy rok przyniesie nam same dobre rzeczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Teraz kochana będzie tylko lepiej :) trzeba być dobrej myśli a na pewno wszystko się uda. Ja też mam nadzieję że ten nowy rok przyniesie nam same dobre rzeczy :)

    Dokładnie tak! To co złe już za Tobą :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem :) Właściwie, wszystko co mnie męczyło, nie tylko zdrowotnie pożegnałam rok temu, odetnęłam się od wielu toksycznych osób i rzeczy :) Wszystko wspominam z dystansem i wyciągam wnioski, nie żale :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz skupmy się na tych dobrych rzeczach.

    U mnie z nowym rokiem w końcu pojawił się śluz to już jakiś plus :) bo od 12 miesięcy go nie było widać. W końcu się pojawił :)

  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam z io, hashi, niskim amh, obniżonym bialkiem S, mocno obniżonymi parametrami nasienia
    spróbujemy jeszcze raz wylosowac ten los na loterii, zaczynamy zabawę :)

    hej Madzia

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie bylo mnie a tu tyle wpisow ;p ze nie nadazam czytac ;) bylam z moim mezusiem na zakupach :) zabral mnie na odstresowanie ;) kupilam sobie sukienke w Mohito. ;) jest duuuzo wyprzedazy ;)

    Czekamy...
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy, ja dzis zamówiłam Mohito przez internet, kupiłam dla siebie i młodej taka samą (będziemy jak siostry :) ) Faktycznie przeceny mega i do tego przesyłka za darmo :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz. ;) ja tam musze widziec zeby kupic ;) bo zazwyczaj mam wszystko w piersiach za male. :\ i ciezko mi kupic przez internet.

    Czekamy...
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piersiach powiadasz, to mąż zadowolony :) ja znów mam zawsze na brzuchu ciasne, taka figura 100% tłuszczu na brzuchu........ale zobaczymy zawsze można oddać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    dołączam z io, hashi, niskim amh, obniżonym bialkiem S, mocno obniżonymi parametrami nasienia
    spróbujemy jeszcze raz wylosowac ten los na loterii, zaczynamy zabawę :)

    hej Madzia

    Yyyy Oyeykova czy jesteś ta osobą o której myślę? :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    w piersiach powiadasz, to mąż zadowolony :) ja znów mam zawsze na brzuchu ciasne, taka figura 100% tłuszczu na brzuchu........ale zobaczymy zawsze można oddać :)


    No zadowolony zadowolony ;) stwierdzil ze za zadne skarby nie oddalby tych cycuszkow ;p hihi Tylko dla mnie to nie takie proste bo tp uciazliwe dla kregoslupa.

    Czekamy...
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ile ja bym dała za większy rozmiar... Niby mój mąż zadowolony, ale dziwnym trafem jak pokazuje mi jakąś fajną aktorkę itp. to wszystkie mają biust dużo większy od mojego. Przypadek? Nie sądzę.

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w brzuchu tez mam sporo A jestem wysoka i szczupła bardzo. A co do piersi mam małe bo rozmiar stanika 75A. I może chciałabym ciut większe ale mojemu to nie przeszkadza. Mój mąż pod tym względem lubi naturalne dziewczyny. Nie podobają mu się te wymalowane z kilogramami tapety na twarzy i sztuczne "gwiazdy" w tv czy w gazetach zresztą mi też nie. Mogła bym mieć ciut większe piersi ale pasujące do figury. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 23:17

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam 85D wiec duze.. Ale nie moglab6m miec mniejszych do mojej figury bo bym wygladala okropnie.. Ja od dziecinstwa nie bylam szczupla od pieluch faszerowali mnie sterydami i lekarz mamie powiedzial ze nigdy nie bede szczupla bo jak to powiedzial endokrynolog jak juz bylam troche starsza ze mnie rozepchali w dziecinstwie.. Ale mojemu mezowi sie podobam a nikomu innemu nie musze.. Jestem wysoka wiec tez tego az tak nie widac bo mam 175cm wzrostu.

    Czekamy...
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mój mąż też lubi naturalne, tylko podejrzewam (chociaż się zapiera) że gdyby tak natura dała mi trochę większe to by się nie pogniewal

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 23:40

    f1d9680377.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Mój mąż też lubi naturalne, tylko podejrzewam (chociaż się zapiera) że gdyby tak natura dała mi trochę większe to by się nie pogniewal


    Hihi no napewno ! Ale kazdy ma jakie ma.. Nie zrobilabym sobie zadnej operacji gdybym miala male..

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    dołączam z io, hashi, niskim amh, obniżonym bialkiem S, mocno obniżonymi parametrami nasienia
    spróbujemy jeszcze raz wylosowac ten los na loterii, zaczynamy zabawę :)

    hej Madzia


    Witamy wśród nas :)

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ