X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj od rana tak bolą piersi strasznie ani dotknąć ich nie mogę dzisiaj mam 10dc nie wiem czy mogła wystąpić owulacja ale przy takiej temperaturze jaką mam to raczej nie :(.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też się raczej nie krępuje nasza rodzina wie o naszych problemach dużo rozmawiamy ja mam super teściową. My w rodzinie mamy wielkie wsparcie.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Podobno dobrze bo bezbolesne i bezskrzepowe okresy to takie przy cyklach bezowulacyjnych.

    Ja zawsze mam skrzepy jak mam okres ale nigdy mnie nie boli brzuch. Ja nie wiem co to ból przy okresie. Wygląda na to że chyba nie dobrze co dziewczyny.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, nie wymyślajcie sobie czy dobrze czy nie, niech dobry lekarz to oceni :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie będę musiała zapytać o to lekarza czy to dobrze mnie nigdy w życiu nie bolał brzuch przy okresie bynajmniej nie pamiętam a w sumie córkę urodziłam. Porozmawiam o tym z lekarzem.

    Jak na razie to mnie strasznie dzisiaj bolą piersi.

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Mnie dzisiaj od rana tak bolą piersi strasznie ani dotknąć ich nie mogę dzisiaj mam 10dc nie wiem czy mogła wystąpić owulacja ale przy takiej temperaturze jaką mam to raczej nie :(.
    czy wcześniej w okresie owulacyjnym bolały Cię piersi ?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bolały ale nie w każdym cyklu szczególnie mnie bolały jak brałam Ovarin.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak mam odbierać ten ból piersi jako owulację albo może się zbliża.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długie masz cykle?

    f1d9680377.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mówił,że źle, że miałam 31, 32 i 35 dniowe cykle i to bezbolesne.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 dniowe mam cykle. Ale piersi mnie strasznie bola i tylko piersi.

    Wczoraj było serduszkowanie :) ale z temperatury nie wychodzi żeby była owulacja. Ostatnio jak robiłam badania hormonalne to z nich wynikało że owulacje mam w 14dc

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mam takie cykle od 14 roku życia od zawsze nigdy nie miałam krótszych. A córkę mam.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny idę się położyć tak mnie bolą cycki że szok. Napiszę później

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 34 dniowe cykle. I zawsze miałam takie długie? Mam się martwić? W sumie gin chyba nigdy nie pytał o to, a ja mam regularne więc się nie stresowałam. A @ mam bolesne, przed branie tabletek anty to na jeden dzień byłam nie do życia, z bólu wymiotowalam.

    f1d9680377.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam regularne, jak w zegarku i bezbolesne... Podobno to nie dobrze, no w sumie wyszła mi endometrioza potem. Teraz mam krótsze i boli ale nie jakoś tragicznie.
    A owulacja to chyba różnie jest?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Natalia ja też jestem zdania że badać się trzeba jak tylko zdecydujemy się na dziecko my jak podjęliśmy decyzję o drugim dziecku to pierwsze co umówiłam się do ginekologa i zrobiłam wszystkie badania. Nie ma na co czekać jak wyjdą problemy to od razu trzeba się ich pozbyć. staramy się z mężem już 12 miesięcy ale badanie nasienia zrobiliśmy dopiero w listopadzie ale wyniki wyszły bardzo dobre:)
    Natalia to ty ze swoim mężem jesteś tyle co ja z moim 11 lat mój pierwszy partner i mam nadzieję że ostatni:) mamy również córkę która już ma prawie 8 lat urodziłam ją jak miałam 21 lat :).

    U mnie to samo- pierwszy i oby jedyny :) to już spora wasza córcia, my mamy po 26 lat teraz i mam nadzieje ze uda nam się powiększyć rodzinkę :) a czy jak zarobiłaś badania to wszystko było Ok? Ja myśle żeby narazie zbadać hormony i ewentualnie nasienie bo mąż nie ma nic przeciwko :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    U mnie to samo- pierwszy i oby jedyny :) to już spora wasza córcia, my mamy po 26 lat teraz i mam nadzieje ze uda nam się powiększyć rodzinkę :) a czy jak zarobiłaś badania to wszystko było Ok? Ja myśle żeby narazie zbadać hormony i ewentualnie nasienie bo mąż nie ma nic przeciwko :)


    Ja mam 29 lat a mój mąż 34 no już duża ale jest to nasze oczko w głowie.

    Tak jak zrobiłam badania pierwsze w styczniu to wszystko było dobrze. A i tak w lutym 2017 miałam ciąże pozamaciczną i od tamtej pory się nie udaje i tak już mija 12 miesięcy. Teraz zmieniłam ginekologa i będę wszystkie badania robić od początku.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem mi ginekolog powiedziała że cykle 30-sto dniowe to jeszcze jest ok.

    Mi ginekolog powiedziała że cykl miesiączkowy nie powinien trwać krócej niż 26 dni i nie dłużej niż 35 dni a krwawienie nie powinno trwać dłużej niż 7 dni i powiedziała że jak jest endometrioza to tak boli brzuch że się wytrzymać nie da do tego okres jest bardzo obfity. Raczej nie słyszałam że przy endometriozie brzuch nie boli z tego co wiem to jest wręcz przeciwnie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Nie wiem mi ginekolog powiedziała że cykle 30-sto dniowe to jeszcze jest ok.

    Mi ginekolog powiedziała że cykl miesiączkowy nie powinien trwać krócej niż 26 dni i nie dłużej niż 35 dni a krwawienie nie powinno trwać dłużej niż 7 dni i powiedziała że jak jest endometrioza to tak boli brzuch że się wytrzymać nie da do tego okres jest bardzo obfity. Raczej nie słyszałam że przy endometriozie brzuch nie boli z tego co wiem to jest wręcz przeciwnie.

    Nie jest tak :) Ja mam stwierdzoną po operacji i po histopatologii, nie po wymyśle lekarza :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałaś żadnych objawów endometriozy?

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ