X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    w piersiach powiadasz, to mąż zadowolony :) ja znów mam zawsze na brzuchu ciasne, taka figura 100% tłuszczu na brzuchu........ale zobaczymy zawsze można oddać :)


    Oj skąd ja to znam u mnie to samo za dużo na brzuchu :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem niska i w sumie co to wagi to może być 58 kg mam 161 a biust 75B nie jestem gruba ani chuda ale za to mam brzuch odstający i wygląda okropnie muszę wszystko nosić poszerzane bo jak zjem to odstaje mi jak w 4 mc ciąży. A co do męża to nie wiem bo nie pytam jakie mu się tam w tv podobają wiem że na pewno podobają mu się naturalne kobiety.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny co mam o tym myśleć wczoraj strasznie bolały mnie piersi dzisiaj już mi przeszło. Wieczorem zaczął boleć mnie prawy jajnik dzisiaj już nie boli. Owulacja? raczej nie sądząc po temperaturze ta moja temperatura to w ogóle nie wiadomo co to jest.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi opuchlizna zeszła, bo waga to niewiele odkąd odstawiłam anty, ale też mam problem z piersiami :P mam 75E/F/H zależności od marki. Zazwyczaj musiałam z neta zamawiać bo na miejscu wszystkie z puszapami :P teraz w Etam biorę 75E i stabilnie się to trzyma :)

    Też muszę ruszyć na sklepy :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu to dopiero duzy biust ;) dla mnie D to juz duzo. Przeszlam po tej galerii wczoraj,jest duzo wyprzedazy ale albo ja nic nie widzialam ciekawego albo po prostu nic nie potrzebuje. Nie lubie tak na sile czegos kupowac bo to bez sensu. Ale zazwyczaj i tak bez niczego nie wracam ;p maz mnie wyzywa ze bedzie musial garderobe powiekszac ;p ja kocham buty.. Wlasnie wczoraj szukalam jakis ale nic nie znalazlam. Jak byly to nie bylo rozmiaru. Wrr..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy ja jestem uzależniona od kupowania butów mam ich baaaardzo dużo i zawsze jak idę na zakupy to kupuje buty czasem zdarzyło mi się tak że zamiast sukienki czy spodni kupiłam buty.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nie wiem co robić bo wiesiołek można brać tylko do owulacji i nie wiem czy mam go nadal brać ale z temperatury wychodzi na to że chyba owulacji raczej nie było. Tylko skąd ten ból piersi i jajnika

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja buty z reeboka sobie zamówiłam :D i potrzebuje nowej torebki, portfela....


    No a jak miałam 70G/H ? Kręgosłup mnie naparzał, mówiłam, że zrobię sobie operację i zmniejszę :P ale trochę się "rozciągnęłam" do 75 :P to i miska z malała i lepiej jest.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kurde nie wiem co robić bo wiesiołek można brać tylko do owulacji i nie wiem czy mam go nadal brać ale z temperatury wychodzi na to że chyba owulacji raczej nie było. Tylko skąd ten ból piersi i jajnika

    ale masz cały wykres? Jak masz skok wyższej to trzeba odstawić bo wiesiołek przeszkadza podobno w zagnieżdżeniu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Czekamy ja jestem uzależniona od kupowania butów mam ich baaaardzo dużo i zawsze jak idę na zakupy to kupuje buty czasem zdarzyło mi się tak że zamiast sukienki czy spodni kupiłam buty.


    Haha skad ja to znam ! Dokladnie jakbym ja to napisala ;p szok ze wczoraj nie kupilam jakis innych butow bo zawsze sie przydadza. ;p ostatnio szlismy na lecie to kupilam granatowe szpilki ale stwierdzilam ze czerwone lepiej by pasowaly no to szukalam latalam az w koncu znalazlam identyczne jak te granatowe tyle ze czerwone ale koniec konca poszlam w granatowych ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja buty z reeboka sobie zamówiłam :D i potrzebuje nowej torebki, portfela....


    No a jak miałam 70G/H ? Kręgosłup mnie naparzał, mówiłam, że zrobię sobie operację i zmniejszę :P ale trochę się "rozciągnęłam" do 75 :P to i miska z malała i lepiej jest.


    No wierze ! Mowie ja mam 85D i naprawde czuje ze kregoslup dostaje w kosc to co dopiero taki jak ty.. Ale przynajmniej wiem co to za bol ! ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    ale masz cały wykres? Jak masz skok wyższej to trzeba odstawić bo wiesiołek przeszkadza podobno w zagnieżdżeniu.


    Zobacz sobie mój wykres tam nie ma żadnego skoku. I dlatego zastanawia mnie skąd ten ból piersi i jajnika.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma, ale możesz brać tak do 20 dc jeśli nie będzie skoku? Bo na razie wygląda na brak owulacji :)

    Hehe no :P wtedy byłam chudsza, 67 w talii 70 pod biustem ehhh :P teraz brzuch większy ale ćwiczę :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam sluzbe ;p jade zajac sie corka kuzyna :) za chwile musze jechac. Moj mezus juz godzine temu do pracy wyjechal. Ja jem sniadanko i pije kawusie i zaraz zmykam ;) ale spokojnie bede na bierzaco ;)

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze taki problem mialyscie kiedys tak ze w czasie okresu i nawet juz po bolaly was piersi ? A konkretnie to sutki mnie bola ? Nigdy tak nie mialam. W ogole ten okres tym razem to jak z kosmosu by sie wzial. Taki inny niz zwykle.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzało mi się :) ogólnie nie mam tak ale ostatnio tak było.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam zaraz czarne scenariusze.. Wczoraj mnie nawet tak swedzialy piersi. Takie dziwne bo nigdy tak nie mialam.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj też tak miałam! W tym cyklu to się wyciszyło ale ostatnio to była masakra przed okresem

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to niska 156 i 70B ale chuda jestem. Bym chciała przytyć. Na szczęście mojemu się podobam. On mi też bo też jest szczuply. Mama się smieje bo mój ojciec tez szczuply.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 164 :) Nie jestem ani gruba, ani szczupła, czuje się normalnie :) Mój za to... Jest olbrzymem :P i się śmieje, że odkąd jesteśmy nosi ciążę :P Choć był takim sportowcem, że mmm :D ale za dobrze gotuje i nic nie poradzę, a on nie potrafi nie żreć :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ