X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój totalnie nie potrafi gotować ale się stara :) W najgorszym wypadku zamawia pizze :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bardzo dobrze gotuje. Głównie to on robi obiady w tygodniu i wszystko na święta. Ja na święta głównie ciasta piekę.

    A co do wspierania to też gdyby nie on to po tych sześciu latach powinnam być w wariatkowie.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam szczęście zawsze trafiam ze facet potrafi gotować. Jeden z moich byłych jest szefem kuchni i kiedyś nawet gotowa dla prezydenta. Teraz zostaliśmy kumplami i razem robimy biznes. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mąż tak średnio gotuje, ale ważne, że gotuje :D jak się postara to potrafi cos bardzo dobrego zrobić, najgorzej jak używa własnej fantazji do komponowania potraw... to wtedy nieraz ciężko to zjeść, ale jako dzielna żona jakoś daję radę :D

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój mąż nawet potrafi czasem coś tam podpyta ale ugotować potrafi i robi najlepszą pizze na świecie :)

    A jak tam dziewczyny wasze obserwacje dzień dzisiejszy? ja za ja jeszcze 5 dni i idę do gina a nie mogę się już doczekać :) a z drugiej strony boję się co mi powie. Kurde ostatnio jakas dziewczyna napisała do mnie do fb z grupy i kurde takich rzeczy mi naopowiadała że nie mogłam zasnąć jakaś masakra.

    Robiła cytologie i wyszła jej źle okazało się że ma mięśniaka a dodatkowo jeszcze hpv. I poszła z tymi wynikami do ginekologa i ta ginekolog jej powiedziała że już widać 2 mięśniaki. Powiem wam ona mi to tak opisała i jeszcze wysłała zdjęcia tych mięśniaków z USG no jakaś tragedia ja nie mogłam zasnąć. I już nie rozmawiam z ta dziewczyna ja wiem to bardzo przykre i bardzo jej współczuje ale to nie na moje nerwy.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miesniaka ale cytologia i reszta ok. Zobaczymy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna u mnie owu za pasem :) więc no ten tego ;)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dziewczyny nawet nie zapisuje temperatury bo bez sensu. Mam 38. ;/
    Czuje sie strasznie.
    Powiem wam ze moj maz robi najlepsza jajecznice :p a reszta to jak sie postara to tez mu wyjdzie ;) ostatnio jak bylam w pracy a on mial wolny dzien to wracam a tu takie zapachy ziemniaczki pieczone do tego miesko salatka. Bylam w szoku. A na stole bukiet roz ;) kocham go ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajecznica ;)
    Moj co dwa tygodnie kupuje mi kwiaty albo co tydzien. Zalezy jak postoja. Tylko kot je meczy :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez czesto kupuje. Ostatnio jak mialam taka zlosc ze az sie rozryczalam bo mnie tak wkurzyl to bylo przed @. Pojechal niby ustawic zbierznosc w aucie a wrocil z kwiatami. :) My mamy cieplo w domu wiec tez az tak dlugo teraz nie trzymaja. Latem tak bo wtedy mamy fajnie chlodno ;)

    Czekamy...
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój mąż nie może mi przynosić kwiatów, bo na większość mam alergię :D
    zamiast kwiatów mam swoje ulubione słodycze :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Wczoraj byliśmy się zapisać do genetyka. Termin 3 lipca :( Po porostu można się pochlastać. Dzwoniłam dzisiaj do Łodzi, terminy są na początek marca... Ale nie wiem czy jest sens jeździć z Poznania do Łodzi... Próbuję też od kilku dni umówić się do hematologa... W końcu i tak będę musiała też tam podejść. Z tego co słyszałam czeka się też bardzo długo. Porażka ta nasza służba zdrowia.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja slodyczy wole unikac ;D sama lubilam ich duzo kupowac a nagle mi sie odwidzialo ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lezy tyle tego ale ja nie jem.. Pozniej rozdaje ;p wole mandarynki teraz ;)

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Wczoraj byliśmy się zapisać do genetyka. Termin 3 lipca :( Po porostu można się pochlastać. Dzwoniłam dzisiaj do Łodzi, terminy są na początek marca... Ale nie wiem czy jest sens jeździć z Poznania do Łodzi... Próbuję też od kilku dni umówić się do hematologa... W końcu i tak będę musiała też tam podejść. Z tego co słyszałam czeka się też bardzo długo. Porażka ta nasza służba zdrowia.

    Masakra z tymi terminami :(

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Justyna u mnie owu za pasem :) więc no ten tego ;)


    hej kochana no u mnie dzisiaj 13dc kalendarzyk mi pokazuje że to dni płodne ale kiedy owulacja i czy w ogóle będzie to nie mam pojęcia. Przyjęliśmy w tym mc z mężem że kochamy się co 2 dzień tak jak nam lekarz kazał i zobaczymy :) W poniedziałek się dowiem czy była owulacja :)

    Bo ja z tej mojej temperatury to nic nie mogę wywnioskować za krótko ją jeszcze mierzę

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Powiem wam ze moj maz robi najlepsza jajecznice :p a reszta to jak sie postara to tez mu wyjdzie ;) ostatnio jak bylam w pracy a on mial wolny dzien to wracam a tu takie zapachy ziemniaczki pieczone do tego miesko salatka. Bylam w szoku. A na stole bukiet roz ;) kocham go ;)

    Oj tu bym się kłóciła czy najlepsza bo mój mąż tez robi taka jajecznicę, ze mogłabym ją jesc na śniadanie, obiad i kolacje :D niestety zazwyczaj jem ją tylko w weekend bo tylko wtedy mąż rano ma czas na przygotowanie śniadanka :) a tak to do gotowania go nie ciągnie- jego popisowe danie to jajka smażone z ziemniakami na parze :D niby zwykle jaja a jakie pyszne :D

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina jak długo masakra.

    A ja właśnie się zjadam kopytkami w sosie serowym w pracy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze kupić ten wiesiolek bo mało mam śluzu albo tak mi się zdaje

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Musze kupić ten wiesiolek bo mało mam śluzu albo tak mi się zdaje


    No powiem ci że ja jestem pod wrażeniem nie widziałam u siebie śluzu odkąd się staram czyli 12 miesięcy. A zaczęłam brać wiesiołek jakiś miesiąc temu i cud mój śluz się ujawnił. Ale tez słyszałam że u niektórych kobiet on podobno jest w środku i nie widac go na zewnątrz.

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ