X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie... Mój pamięta wszystko. Rocznice poznania, rocznice ślubu, imieniny, urodziny... Na początku nawet półrocznice sobie wymyślał (pewnie dla ciasta i tortu, dobrego obiadu itp:P ) :)

    Haha dobrze ze mi przypomnialas o torcie.. Bo mialam dzwonic do piekarni zamowic torcik na piatek bo mam gosci ;)

    Czekamy...
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie rozłżyło, smarkam i smarkam, jakieś przeziębienie się przyplątało, ale bez gorączki. Dziś 4dc do ovu jeszcze daleko mam nadziej, że wyzdrowieje.

    Jak Wy dziewczyny, staracie się pomimo infekcji czy przeziębienia? Ja to od października do marca jestem ciągle chora (no z 2 tygodniowymi przerwami), potem jeszcze cały czerwiec też.....taka robota niestety

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo iz zle sie czuje to nie odpuszcze dzis mezowi. Probujemy teraz co drugi dzien. Moze akurat.. Mam nadzieje.

    Czekamy...
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż w ogóle nie potrafi gotować :) Kiedyś zrobił spaghetti, krok po kroku mama go instruowała. Słodkie to było :) A tak to ja gotuje, a jak nie gotuje to kupuje coś na wynos.

    Dzisiaj znowu mam bardzo niską temperaturę a śluz mam wodnisty (tydzień przed okresem). I jajnik dalej mnie boli. Pójdę na badanie progesteronu to się dowiem, czy miałam owulkę

    f1d9680377.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja... Nie wiem co robić. Żyć mi się już dziś totalnie odechciewa...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli co się dzieje? Zresztą cokolwiek by się nie działo głowa do góry :*

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wije się z bólu, aż mi się wymiotować chce bo jest tak silny... Nie daje rady, leżę i ryczę i próbuje coś do pracy skleić, nie wiem jak ja jutro tam pójdę... Miało być tak pięknie, ale jest chujowo ;( naprawdę mam dosyć, pewnie znów mi się coś robi...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana współczuję trzymaj się mocno :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to przeważnie zalewa dzień lub dwa dni przed okresem wtedy wiem ze nadchodzi.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A ja... Nie wiem co robić. Żyć mi się już dziś totalnie odechciewa...


    Co się dzieje kochana ???

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dlaczego nie pojedziesz na pogotowie jak cie tak boli. Po co masz się męczyć

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego? Bo będę leżeć na pogotowiu z 5 h a potem dostanę peracetamol? ;/

    A ja nie wiem czy to okres, bo nie leci mi, mam biały śluz... Ale ból jest wykurwisty ;/ normalnie wymiotować mi się chce z bólu. I nie wiem czy lecieć z tym do tej lekarki? Czy pogodzić się z tym, że pewnie wytną mi wszystko lada moment jak będę bez anty ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Seli. Wspolczuje.. :( Ale moze lepiej jedz gdzies do lekarza moze akurat bedzie ok.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej z tym idź do lekarza jak Ciebie to tak boli to nie ma żartów z reguły silne bóle powodują że człowiekowi jest nie dobrze. Ale dla własnego dobra lepiej to sprawdzić.

    Nie chcę ci mówić co masz robić ale jak masz się jutro w pracy tak męczyć takim bólem jeszcze coś ci się stanie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jak wziąć zwolnienia... A nie ma czegoś takiego u naczuczycieli jak na żądanie czy urlop... Wzięłam kolejne tabsy i robię okłady gorące, jest odrobinę lepiej. Ja właśnie takie bóle miałam 5 lat temu, niemal codziennie do operacji, po operacji się już nie zdarzały... Bo byłam ciągle na jakiś hormonach ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak byś pojechała na pogotowie to ci wystawią zwolnienie. Jak u nauczycieli nie ma urlopu? żadnego?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ale jak byś pojechała na pogotowie to ci wystawią zwolnienie. Jak u nauczycieli nie ma urlopu? żadnego?

    Co Ty... Na pogotowiu (przynajmniej tak słyszałam) to odsyłają i dają paracetamol, a czekasz w piździu... Moja koleżanka była ze stłuczonym żebrem dwa dni temu.

    I nie ma, żadnego. Masz ferie, wakacje a reszta to ew. l4.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak tam u was samopoczucie?? ciekawe jak u mnie będzie czy temperatura będzie rosła.

    A wiecie co ja się dzisiaj dowiedziałam kurczę ja nawet tego nie wiedziałam wydałam tyle kasy na ginekologów a okazało się że ja w pracy jestem ubezpieczona w PZU i ginekologów USG badania hormonalne mam wszystkie za darmo moja koleżanka z pracy też się stara o dziecko i chodzi do gina w ramach ubezpieczenie PZU wizyty ma z dnia na dzień do tego wszystkie badania w pakiecie i za nic nie płaci. Kurde ja dzisiaj zadzwoniłam do polmedu i faktycznie jutro bym mogła przyjść na wizytę i zrobić wszystkie badania no rewelacja i chyba się przerzucę za miast płacić prawie po 300 zł za ginekologa.

    Pójdę raz spróbuję może nie będzie tak źle.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łomatko, to dużo płacisz...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ