X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Mój mąż śniadania kupuje zawsze po drodze a obiady sobie zamawia :) Ja nie mam kiedy gotować zbyt późno jesteśmy w domu to wtedy już jemy kolację.

    Ja się wyspałam ale tak mi się chce spać że oczy same mi się zamykają. Dzisiaj temperatura ładnie do góry skoczyła 36,86 i dziewczyny ten kalendarzyk na ovufriend mówi u mnie nie prawdę ja dzisiaj jest 7dpo a nie 4 wczoraj mi to gin potwierdził więc widzicie jak to jest nie można się sugerować tym kalendarzem
    wiadomo ze ten kalendarzyk jest tylko ORIENTACYJNY. Ja mam apkę w telefonie i ją muszę modyfikować, bo nie jest dokładna jeśli chodzi o dni płodne i owulację. Jest rożnica kilka dni w tą czy w tą. Może jakby mieć idealne cykle i idealnie równie okresy to pewnie by się zgadzało z kalendarzem, a tak to trzeba ją dostosować pod siebie ;) tyle, że ja mam nieregularne cykle i kilka dni lubi mi się czasem przesunąć, co uważam za normę. Gdyby sie przesuneło o wiecej niż tydzień to bym wtedy dopiero myślała, że coś jest nie tak

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja mam to samo nie sugeruje się tymi wykresami za bardzo. ja tez mam fajna apkę mój kalendarzyk jest super i powiem wam wole to na telefonie niż tutaj.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem tak jeżeli owulacje miałam 7 dni temu (tak wynika z monitoringu) to znaczy że była w 12dc od owulacji miesiączka powinna wystąpić od 12 do 16 dnia. czyli u mnie za 9 dni 25.01.18 i to wtedy będzie 28 dzień cyklu

    Czyli wychodzi że ja mam cykle 28 dniowe a nie 30

    Owulacja 9.01.18 (12dc)

    Obecnie z wyników badań wynika że jestem w fazie luealnej czyli po owulacji :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ona sprawdziła to, że było 7 dni temu?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem jako ona to widzi wczoraj powiedziała że owulacja była jakieś 6 dni temu.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A jak ona sprawdziła to, że było 7 dni temu?


    Ale wydaje mi się że poprzez USG nie ma problemu by zobaczyć czy owulacja się odbyła.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja robiłam wczoraj badania i wyszło że jestem w fazie lutealnej.

    Progesteron 10,40


    normy:
    Faza Folikularna-0,057-0,893
    Faza owulacyjna-0,121-12
    Faza lutealna-1,83-23,9

    Endomonium? co to jest ja miałam robiony jeszcze

    TSH
    estriadol
    folikulotropina
    progesteron
    prolaktyna
    testosteron

    Czekam na wynik jeszcze ft4 i FT3

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo podobno płyn się szybko wchłania, a ciałko też jest krótko widoczne, wydawało mi się, że góra dwa dni a nie tydzień... :P

    Endometrium to ścianka macicy, jej grubość jest ważna.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi ginka powiedziała... Ale byłam 2 dni po owulacji to powiedziała, że już niewiele można zobaczyć...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też nie wiem jak to jest wczoraj mi powiedziała że około 6 dni temu.

    Ale ja już czuje że dostanę @ bo strasznie mi się zwiększył apetyt jak przed @ co chwile jestem głodna.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gdzie Tobie do okresu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakieś 7 dni z kalendarzyka wynika że 13 a ja dzisiaj jestem co chwile głodna jak przed @. Zawsze przed okresem jem jak szalona.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tydzień aż przed okresem ? :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jesli mnie mogly piersi i brzuch bolec ponad 2 tyg przed @ to co tam apetyt tydzien przed ;p aaaa moze to cos innego ? Tylko za wczesnie jeszcze ?? Trzymam kciuki ;*

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to też nie jest prawidłowo jak 2 tyg przed boli Cię .... Ilu dniowe masz cykle?

    Apetyt i inne objawy pojawiają się dużo później :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz tak mialam. Dlatego myslalam ze jestem w ciazy bo to takie dziwne bylo. Bylam na becie nawet ale nieee.. Okres nadszedl.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawi mnie ilu dniowe masz cykle :) Bo normalnie jak są te 28-30 no to masz te 2 tygodnie do owulacji i a co? potem zaraz boleści okresowe?

    Ja wiem co to znaczy... Ja miałam tak cały cykl... Od okresu do okresu :P ale to wyleczyłam, teraz nie mam totalnie objawów co też nie jest dobre :D skrajności.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisalam wczesniej kiedys. Ze raz mam okres raz nie tak wiec mam dlugie cykle. Ale ja wiem ze jest to na tle nerwowym. I moja znajoma ma to samo..

    Czekamy...
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ