X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie, chyba daleko mi do zachcianek ciążowych :) Poza tym to chyba mit wielki :)

    Wiem smieje sie.. Tez nie wierze w to. Ja juz dawno bym musiala byc. Skoro ja jem sledzie i moge dojadac czekolade ;) i dla mnie to normalne.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ostatnio tak nakręciłam męża i mamę... jadłam rosół i zagryzałam czekoladą z rumem xD potem było wielkie rozczarowanie z ich strony :P a ja się z tego śmiałam, bo dla nich to był największy objaw...

    Co do seksu, ostatnio mnie kurczę coś boli i nie wiem jak to określić ani co z tym zrobić. Bo to nie infekcja, ani okres... Może coś mi się porobiło? nie wiem.
    Ale dziś mam wyprawę bo muszę odnieść pewien papierek na uczelnię to chcę iść do Etam i kupić sobie coś seksi, dawno nie kupowałam, może poczuje się lepiej :) Choć jak się ubrałam tak w niedzielę to zamiast "łał" było "zdejmij te majty" :P bo masował mnie olejkiem po plecach i nogach, muszę go namówić na dzień wolny bo tak samemu w domu to się człowiekowi nudzi, a mogłabym teraz po kąpieli mieć masaż i to by było spa :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie tez ubralam wczoraj nowe body koronkowe ;) a moj to uwielbia.. Wiec zrobilo sie goraco ;) doslownie wszedzie ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę sobie robić spa :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Idę sobie robić spa :)

    Oki ;) a ja ide wstawic pranie ;p (takie moje spa ) haha

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pranie też nastawie :P zanim się odprężę to i się wypierze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ja już po badaniach w pracy jestem. Jest masakrycznie zimno ;( ja chce już lato

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nawet wiosna by wystarczyła :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Dzień dobry ja już po badaniach w pracy jestem. Jest masakrycznie zimno ;( ja chce już lato


    Kochana a jakie badania robiłaś ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kochana a jakie badania robiłaś ??

    Witamine D i wapń. Mój mąż ma duży niedobór i musi brać minimum 4000 witamy D + K2 więc ja też sobie znalazłam. Podobno ma spory wpływ na płodność ta witamina

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż śniadania kupuje zawsze po drodze a obiady sobie zamawia :) Ja nie mam kiedy gotować zbyt późno jesteśmy w domu to wtedy już jemy kolację.

    Ja się wyspałam ale tak mi się chce spać że oczy same mi się zamykają. Dzisiaj temperatura ładnie do góry skoczyła 36,86 i dziewczyny ten kalendarzyk na ovufriend mówi u mnie nie prawdę ja dzisiaj jest 7dpo a nie 4 wczoraj mi to gin potwierdził więc widzicie jak to jest nie można się sugerować tym kalendarzem

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Witamine D i wapń. Mój mąż ma duży niedobór i musi brać minimum 4000 witamy D + K2 więc ja też sobie znalazłam. Podobno ma spory wpływ na płodność ta witamina


    aaaa no własnie ja też kiedyś się zastanawiałam nad tymi badaniami

    Daj znac jak będziesz miała wyniki

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy ma niedobór D :) szczególnie zimą :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    aaaa no własnie ja też kiedyś się zastanawiałam nad tymi badaniami

    Daj znac jak będziesz miała wyniki

    Oki mój mąż witaminę D przy normie 30-100 ma 22 a wapń przy normie 8,8-10,5 ma 9,5 więc wapń idealnie A D sporo za mało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 09:28

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Fertilman Plus ;P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A jakie witaminy dajecie jeszcze dla swoich facetów?

    Kwas foliowy

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam 4 dni wolnego i teraz nic mi się nie chce w tej pracy bleeeeeee normalnie lenia mam strasznego. Najchętniej to bym się położyła i nic nie robiła :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Miałam 4 dni wolnego i teraz nic mi się nie chce w tej pracy bleeeeeee normalnie lenia mam strasznego. Najchętniej to bym się położyła i nic nie robiła :)

    Ja tak mam w domu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ