X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Oj tak są różne badania :) faceci mają dobrze nie mają tyle :)

    Mają swoje :P też przerażające :P :D ale o tym nie czytamy ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że przeraża mnie ta wizja wykonywania tych wszystkich badań i co chwilę latania to do laboratorium to do lekarza OMG :> a to pewnie wszystko przede mną... :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np mam dosc ;p a to dopiero konczy mi sie 4 cykl... A teraz 3 mam zaplanowane leczenia...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam o tym teście na wrogość ale nie robiliśmy.
    ja mojemu mezowi zaczynam od jutra suplementować 4 000 witaminy D3 + k2 bo badał ostatnio i przy normie od 30 ma 22
    badane bylo u meza nie pod katem płodności ale innych objawów ale przy okazji wyczytałam ze ma duży wpływ tez na płodność u kobiet i u mężczyzn wiec jutro tez ide ja zbadac

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mojemu kupiłam witaminy to powiedział ze mu pomagają to się ucieszyłam :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwoniłam wczoraj do mojego lekarza i wiecie co powiedział że ja te wyniki mam idealne a jeżeli chodzi o ten progesteron to jest bardzo dobry nie jest za niski Chodzi o to że mam w normie ng a 15 musi być w tej normie nmoil nie wiem jaka to różnica bo już go nie pytałam ale powiedział że progesteron jest bardzo dobry.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Jak mojemu kupiłam witaminy to powiedział ze mu pomagają to się ucieszyłam :)


    Ja też mojemu mężowi cały czas kupuje witaminy :) Trzeba o nich dbać :P

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak trzeba :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam wczoraj do mojego lekarza i wiecie co powiedział że ja te wyniki mam idealne a jeżeli chodzi o ten progesteron to jest bardzo dobry nie jest za niski Chodzi o to że mam w normie ng a 15 musi być w tej normie nmoil nie wiem jaka to różnica bo już go nie pytałam ale powiedział że progesteron jest bardzo dobry.


    No to tylko sie cieszyc ;) Bedzie dobrze ;)
    My wczoraj znowu zaszalelismy ;) dawno nas tak nie ponioslo ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku u nas tak wieje ze szok. Az prad mi wylaczyli na chwile. I sie zdenerwowalam bo maz napalil w piecu i boje sie zeby mi sie woda nie zagotowala jak mi wylacza prad. I nie bede wiedziala co zrobic ;/

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, a mój zaspał a mi też się dobrze spało :) Jakaś maseczka, kąpiel, śniadanko i chyba siłownia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz o 6:05 wstalam razem z mezem zeby mu sniadanko i kawke w termosik uszykowac do pracy. W koncu snieg u nas pada. ;) ale wieje okropnie. ;\

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas śniegu nie ma :) Mi mąż jeszcze kawę zdążył zaparzyć hehehe :) W sumie nie spojrzałam tylko czy obiad sobie wziął do pracy czy same rogaliki :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to pewnie tylko rogaliki ;) ;p moj pewnie by tak zrobil ;) hm.. Narobilas mi apetytu na rogaliki moze tez upieke. ;) z takimi mamusinymi powidelkami ;) mmm..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wziął obiad bo zadzwonił :P Myślałam, że czegoś zapomniał ale chciał opowiedzieć, że śniło mu się, że kupowaliśmy kotka nowego... :D A mi się śniło, że chciałam kupić w sklepie garnek i pani powiedziała, że kobiet w ciąży to ona nie obsługuje i jak powiedziałam, że nie jestem to dalej mi tego garnka nie pokazała :P

    Mi super wyszły, jak mamusine <3 ale mam ochotę na torta, z kremem i biszkoptem pełnym % :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dzis mam tyle energii w sobie ;) chyba po wczorajszym wieczorze ;) chyba musimy tak czesciej szalec ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks, w ogóle przytulanie, daje endorfiny, bo bliska osoba itp. :) Więc jak najbardziej wskazane :P :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jakie zachcianki ;) jak kobieta w ciazy ;p ;) ??? Ja ostatnio nie mam apetytu na nic. Rogaliki tez zrobie i pewnie zjem jednego i bedzie to na tyle.. Ja tak mam.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Seks, w ogóle przytulanie, daje endorfiny, bo bliska osoba itp. :) Więc jak najbardziej wskazane :P :)


    No wiem wiem.. ;) I dawno nie bylo az tak goraco ;) brakowalo nam tego. ;) maz tez jakis taki dzisiaj od rana usmiechniety wstal ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, chyba daleko mi do zachcianek ciążowych :) Poza tym to chyba mit wielki :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ