X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda kobieta jest inna :P

    A jak długie? 100 dni? 50 dni? Nie regulujesz tego? Długie cykle są bezowulacyjne zazwyczaj, a nerwy... Mogą powodować wiele problemów.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roznie.. Powiem tak siedze teraz w domu tylko z tego wzgledu zeby sie nie denerwowac bo wtedy mam normalnie regularnie okres ale jak ide do pracy to juz nie.. :( czasem mam raz na 2 miesiace raz na 3.. Zalezy.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To słabo... A regularne to też zależy kto co ma na myśli... jedni 21 inni 35 :P

    To Ty strasznie wrażliwa i nerwowa jesteś. Ja w pracy mam stresy, ale w domu bym tyle nie wysiedziała i nie pozwoliła by coś "mną tak rządziło" (w sensie stres).

    Jesteś młoda, zabierz się za to teraz bo szkoda życia. Tutaj nawet bym nie myślała o ginekologu... Hormon stresu potrafi wiele szkód narobić. Psychosomatyka także.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie w sensie ok 29-30. Jestem bardzo wrazliwa.. Narazie siedze w domu nie caly miesiac. Moj maz stwierdzil ze mam siedziec i sie nie denerwowac. Latwo mu powiedziec. Ja trafiam na taka prace ze szkoda gadac z jednej wracalam i ryczalam codziennie ;(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są inne :) Nie wiem z jakiego rejonu jesteś, ale np. u mnie pracy jest po uszy, jaką chcesz wybierasz :) Mi jak się coś nie podobało i było za stresująco to od razu rzucałam. Miałam po znajomości robotę - najgorszą z możliwych, niby w szkole, ale praca okazała się bardzo fizyczna, a kierownik chory psychicznie, na tyle mnie męczył jak nikt nie widział, że pomiatał mną jak śmieciem, a do tego kazał robić rzeczy przy użyciu maszyn... Z hukiem stamtąd wyszłam :P Teściowa jakoś to zrozumiała.

    Życie ma się jedno i trzeba o siebie dbać.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze sa inne ale u nas nie ma w czym wybierac ;/ Nie mowie ze nie ma nic ale wszedzie praca fizyczna a ja mam problemy z kregoslupem wiec tez wszedzie sie nie nadaje. Ja moge pracowac fizycznie bo dla mnie to nie problem ale moj kregoslup mi na to nie pozwala.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj i w sumie już wczoraj bolały/bolą piersi a dziś jeszcze doszedł ten apetyt jak nic na okres ja zawsze tak mam. I siku biegam dzisiaj już z 10 razy byłam albo mnie przewiało :(

    Ja kiedyś tu napisałam dziewczynom że u mnie objawy na okres są bardzo podobne do tych ciążowych.

    Zawsze mnie mdli jestem senna i zmęczona bolą mnie piersi u co chwile biegam do toalety.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę... Wątła jestem :) Wtedy potrafiłam dostać krwawienia po jednym dniu pracy na słońcu w "ogródku" szkolnym. Kręgosłup też bolał. Nie chciałam tracić zdrowia na to...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem nauczona pracy bo jak skonczylam 11 lat to zaczelam prace w polu przy zbiorach w wakacje zeby pomoc rodzicom w wyprawce do szkoly. Zawsze mialam na nowe ubrania do szkoly. Ogolnie chodzilam gdzie moglam. Oczywiscie juz pozniej. Obslugiwalam komunie,wesela itp. Teraz akurat nie obsluguje a gotuje. Chociaz czasem tez obsluguje. Lubie to. Ale nie chcialabym caly czas w tym pracowac bo bym nie wytrzymala tyle godzin na nogach -kregoslup by mi chyba pękł..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam prace gdy skonczylam 13 lat, w innej branzy ale pomagajac rodzicom. Teraz jako nauczyciel praca mniej fizyczna ale tez meczaca.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę żyć bez pracy ja nie potrafię znów siedzieć w domu fajnie mieć urlop ale jak już za długo siedzę to furii dostaję. Kiedyś pół roku siedziałam w domu i to była jakaś masakra.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi sie nie chcialo uczyc.. :\ teraz pewnie inaczej bym postapila. Skonczylam technikum ale do matury nie podeszlam.. Troche zaluje ale i tak bym nie zdala matmy.. Bo to dla mnie najgorsze co moglo byc..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niepelne 2 miesiace ;p i tez tragedia byla ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No mi sie nie chcialo uczyc.. :\ teraz pewnie inaczej bym postapila. Skonczylam technikum ale do matury nie podeszlam.. Troche zaluje ale i tak bym nie zdala matmy.. Bo to dla mnie najgorsze co moglo byc..


    Kochana ale teraz jest wiele szkół policalnych gdzie mogła bys skończyć jakiś fajny zawód

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja nie mogę żyć bez pracy ja nie potrafię znów siedzieć w domu fajnie mieć urlop ale jak już za długo siedzę to furii dostaję. Kiedyś pół roku siedziałam w domu i to była jakaś masakra.

    Mi jest w domu dobrze mam blisko do mamy wiec kiedy chce to jade. Przynajmniej obiadek ugotuje codziennie wypiore posprzatam. ;) Ale i tak dlugo tak nie posiedze bo nie wytrzymam.. Narazie chce sie tylko zregenerowac. W miedzyczasie szukam czegos moze akurat cos sie znajdzie odpowiedniego dla mnie.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kochana ale teraz jest wiele szkół policalnych gdzie mogła bys skończyć jakiś fajny zawód

    Zgadzam sie ;) znam babeczke co po 50 mature zdawala i jest mgr teraz

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kochana ale teraz jest wiele szkół policalnych gdzie mogła bys skończyć jakiś fajny zawód

    Wiem. Ale jakos nie mam do tego zapalu.. Moze gdybym poszla od razu po szkole to inaczej a teraz to juz mi sie nie chce uczyc. ;\

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szukasz aktualnie jakiejś pracy? skąd jesteś?

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie mowie ze nie pojde moze mnie cos natchnie.. ;)

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ