X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nigdy nie miałaś tak to raczej nie owulacja, bierzesz antybiotyki, tak? Organizm jest osłabiony, tyle :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moze masz racje ze przez oslabienie organizmu.. Tak biore antybiotyk. Bo naprawde to dziwne..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jak napisała Seli to może być wszystko nawet nadżerka co nie wyklucza tego że również mogła to być owulacja. Ja nigdy tak nie miałam ale słyszałam że przy owulacji też się tak może zdarzyć. Musisz obserwować.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz bierzesz leki to faktycznie może to przez osłabienie organizmu.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja też mam w sumie nadżerkę i nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło w połowie cyklu no nie wiem.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie tez czytalam ze to moze byc krwawienie okoloowulacyjne czy jakos tak. I ze dla niektorych kobiet to normalne ze tak maja. I wtedy wiedza ze mialy owulacje. Nie wiem juz..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No tak jak napisała Seli to może być wszystko nawet nadżerka co nie wyklucza tego że również mogła to być owulacja. Ja nigdy tak nie miałam ale słyszałam że przy owulacji też się tak może zdarzyć. Musisz obserwować.

    zdarza się jak kobieta ma tak niemal zawsze a nie nagle :P a myślę, że chcąc nie chcąc chyba by to przez tyle lat zaobserwowała :P
    Ja mam np. tak, że przy antybiotykach tworzy mi się zawsze torbiel :P który oczywiście się sam wchłonie albo zejdzie z okresem, nic strasznego ale pokazuje, że organizm jest bardzo słaby.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ogole jestem jakims wypierdkiem natury ;p wszystko co inne to ja.. Czemu nie moge byc normalna jak inne kobiety..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ja wlasnie tez czytalam ze to moze byc krwawienie okoloowulacyjne czy jakos tak. I ze dla niektorych kobiet to normalne ze tak maja. I wtedy wiedza ze mialy owulacje. Nie wiem juz..

    No ale masz tak PIERWSZY raz? nie ? :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.. A moze mi sie cos poprzestawialo ? Skoro jestem taka inna ?

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to znów mam jakiś problem z pęcherzem budzę się po nocach na siku wczoraj w pracy biegałam jak wariatka co chwilę na siku. Nie chce jeść furaginy bo puki nie dostałam okresu to nie chce sobie szkodzić. ale w sumie pęcherz ani cewka moczowa mnie nie boli. Wczoraj w pracy wypiłam sobie pokrzywę.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No tak.. A moze mi sie cos poprzestawialo ? Skoro jestem taka inna ?

    Nie sądzę :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    A ja to znów mam jakiś problem z pęcherzem budzę się po nocach na siku wczoraj w pracy biegałam jak wariatka co chwilę na siku. Nie chce jeść furaginy bo puki nie dostałam okresu to nie chce sobie szkodzić. ale w sumie pęcherz ani cewka moczowa mnie nie boli. Wczoraj w pracy wypiłam sobie pokrzywę.

    a często tak masz?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    A ja to znów mam jakiś problem z pęcherzem budzę się po nocach na siku wczoraj w pracy biegałam jak wariatka co chwilę na siku. Nie chce jeść furaginy bo puki nie dostałam okresu to nie chce sobie szkodzić. ale w sumie pęcherz ani cewka moczowa mnie nie boli. Wczoraj w pracy wypiłam sobie pokrzywę.

    Hm ciekawe dlaczego ? Moze po prostu przeziebilas.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    ja w ogole jestem jakims wypierdkiem natury ;p wszystko co inne to ja.. Czemu nie moge byc normalna jak inne kobiety..


    Kochana jesteś normalna różne rzeczy się w nas dzisiaj ja kiedyś miałam okres 2 razy w jednym miesiącu i okazało się że musze wyregulować cykl tabletkami. To tak jest że kiedy zaczynamy się obserwować to zauważamy różne rzeczy.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    a często tak masz?


    właśnie nie raz tak kiedyś miałam jak pęcherz miałam chory ale to mnie też pęcherz bolał. A teraz co chwilę biegam i mam nadzieję że żadna infekcja mi się tam nie rozwija.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kochana jesteś normalna różne rzeczy się w nas dzisiaj ja kiedyś miałam okres 2 razy w jednym miesiącu i okazało się że musze wyregulować cykl tabletkami. To tak jest że kiedy zaczynamy się obserwować to zauważamy różne rzeczy.

    No wlasnie ja niedawno zaczelam sie bardziej obserwowac. Ucze sie rozrozniac sluz i juz mi to nawet wychodzi. ;) Ale tego dzisiejszego to za cholere nie moge pojac ;p hihi.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój :) Cieszcie się, że nie macie endometriozy czy innego schorzenia :P To jest dopiero super fajne życie w ciągłym bólu z różnymi dolegliwościami :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dajcie spokój :) Cieszcie się, że nie macie endometriozy czy innego schorzenia :P To jest dopiero super fajne życie w ciągłym bólu z różnymi dolegliwościami :P

    Hm.. Niby nie mam ale wiem co mnie czeka ? Czego sie dowiem po badaniach ? Nie wiem..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo byś raczej już dawno wyczuła :P
    Bo to ból...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ