X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No to życzę by się udał :)

    No mam nadzieje. ;) Uwielbiam z Nim wyjezdzac ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu to mąż :) Ja nie wyobrażam sobie bez niego :P

    Mój został w domu dziś, wziął homeoffice :)
    Mieliśmy iść na badania ale wczoraj poszaleliśmy z % i w ogóle to by nie wyszły i lepiej dopytać lekarza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze w ogole dzieje sie ze mna cos dziwnego.. Ja nigdy nie mialam takiej ochoty na seks jak ostatnio.. Mezowi ze to podoba ale mowi ze dzisiaj robimy przerwe bo on jest juz zmeczony.. Bo nie zdazy odpoczac po pracy a ja juz chce.. ;p zawsze to On mnie namawial a teraz odwrotnie..

    Czekamy...
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was bierze obecnie CLO?

    Byłam wczoraj na monitoringu w 13dc (2 cykl na CLO). Miałam skok temperatury w 11 dniu, ale wczoraj ginekolog powiedział, że ciałka żółtego nie widać. Czy ktoś miał podobnie?

    Aaaa i w opisie jest napisane, że jest niewielka ilość płynu ''przed macicą'', a Zatoka Douglasa wolna. Pierwszy raz się spotykam z takim opisem. Czy ktoś wie, co to oznacza?
    Wizytę mam za dwa dniu u gina.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wielkie libido, mój się śmieje, że prozac powinnam dostawać dożylnie to on by miał spokój :P A by mi odmówił... Musi być nażarty :D hehehe

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    W końcu to mąż :) Ja nie wyobrażam sobie bez niego :P

    Mój został w domu dziś, wziął homeoffice :)
    Mieliśmy iść na badania ale wczoraj poszaleliśmy z % i w ogóle to by nie wyszły i lepiej dopytać lekarza.

    Ja tez sobie nie wyobrazam zycia bez Niego.. Albo z innym.. Oj nie.. Ten jest Moj i tylko Moj.. Powiedzial mi ostatnio jak wrocilam od fryzjera ooo ale ladnie wygladasz a ja mowie czy wczesniej nie wygladalam ladnie ? A on mowi ze wygladalas ale z kazdym dniem jestes piekniejsza ;p i jak go tu nie kochac ;)

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam wielkie libido, mój się śmieje, że prozac powinnam dostawać dożylnie to on by miał spokój :P A by mi odmówił... Musi być nażarty :D hehehe

    Haha.. No ja jakos nigdy tak nie mialam a od tygodnia to szalenstwo ;p tak to czasem 2 razy w tygodniu a teraz codziennie ;p hihi.. I ciagle mi malo..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Hej, czy któraś z Was bierze obecnie CLO?

    Byłam wczoraj na monitoringu w 13dc (2 cykl na CLO). Miałam skok temperatury w 11 dniu, ale wczoraj ginekolog powiedział, że ciałka żółtego nie widać. Czy ktoś miał podobnie?

    Aaaa i w opisie jest napisane, że jest niewielka ilość płynu ''przed macicą'', a Zatoka Douglasa wolna. Pierwszy raz się spotykam z takim opisem. Czy ktoś wie, co to oznacza?
    Wizytę mam za dwa dniu u gina.

    Niestety nie pomogę :( A ciałko żółte widać po owulacji...


    Czekamy, u nas po kilka razy dziennie, nawet 7 :) ale to wiążę się z obtarciami i tak staramy się nie szaleć :P Mój się śmieje,że potem przeze mnie jest "wydmuszką" :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha.. Nie no my tak to nie.. My gora 2 razy.. Kiedys 3.. Ale nie az tak to nie szalejemy.. ;) nie mamy takich potrzeb. ;p Dla mnie szokiem jest to ze kochamy sie codziennie teraz ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hahaha.. Nie no my tak to nie.. My gora 2 razy.. Kiedys 3.. Ale nie az tak to nie szalejemy.. ;) nie mamy takich potrzeb. ;p Dla mnie szokiem jest to ze kochamy sie codziennie teraz ;p

    Ja nie wyobrażam sobie by było mniej niż 5 razy w tygodniu :P Poza pewnymi wyjątkami bo różnie jest :) Ale każde małżeństwo jest inne.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio poszalelismy i Maz wzial mnie w kuchni ;p bylam w szoku bo on jest takim tradycjonalista (lozko) ewentualnie w salonie na kanapie.. A wtedy to kuchnia pozniej w jadalni na stole.. ;o

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż... :) Ważne, że Wam odpowiada ;P Ja może się nie będę wypowiadać jeśli chodzi o miejsca hahahaha :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja nie wyobrażam sobie by było mniej niż 5 razy w tygodniu :P Poza pewnymi wyjątkami bo różnie jest :) Ale każde małżeństwo jest inne.

    No tak. Moj maz pracuje fizycznie i dlugo ja pracowalam tez fizycznie i ciezko tak wiec nie mielismy ani sily ani ochoty.. A wczoraj mowie do Mojego ze chyba musze isc do pracy bo go zajade ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Cóż... :) Ważne, że Wam odpowiada ;P Ja może się nie będę wypowiadać jeśli chodzi o miejsca hahahaha :D

    No wyobrazam sobie ;p Ja tez pewnie nie raz zrobilabym to gdzies gdzie moj maz nawet by nie pomyslal ;p no jest jaki jest.. Kazdy ma swoje upodobania. A ja na sile nie bede go zmieniac.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No tak. Moj maz pracuje fizycznie i dlugo ja pracowalam tez fizycznie i ciezko tak wiec nie mielismy ani sily ani ochoty.. A wczoraj mowie do Mojego ze chyba musze isc do pracy bo go zajade ;p


    Biedak ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No wyobrazam sobie ;p Ja tez pewnie nie raz zrobilabym to gdzies gdzie moj maz nawet by nie pomyslal ;p no jest jaki jest.. Kazdy ma swoje upodobania. A ja na sile nie bede go zmieniac.

    Na siłe na pewno nie, my się dobieraliśmy przed ślubem, dla mnie to było ważne bo mam duże libido i duże wymagania, nie potrafiłabym się męczyć, byłabym sfrustrowana. Rozmowy dużo dają, a my rozmawiamy, co chcemy, co nie, co nam się podoba. Dlatego wiemy jaki seks oralny, czy analny, jakie gadżety, jakie nie, jakie pozycje, co wolno czego nie i obie strony są zadowolone :) Wszystko można dopasować, wypracować. Tylko trzeba być szczerym.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez rozmawiamy ;) wiem ze to jest wazne. Wczoraj wlasnie pogadalismy, maz mi nic nie kupil jeszcze na urodziny i imieniny bo mialam sobie cos wybrac i nie wybralam i stwierdzilam ze ma mi kupic takie kajdanki zeby mogl przykloc mnie do lozka ;p takie fajne znalazlam na necie. Jakis pejczyk ;p.. Spodobalo mu sie ;) My tez wiemy czego chcemy. Przed slubem tez rozmawialismy o oczekiwaniach i w ogole.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale musze mezusia troche odchudzic ;p bo kiedys mial wieksza ochote.. No i teraz szybko sie meczy..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie tylko rozmawialiśmy :) Widzę, że u Ciebie era Greya hahaha :D

    My mieliśmy i mamy w sumie cały kufer różności. Zrobiliśmy sobie na pierwsze walentynki, bo ja nie lubię tego święta :P I tak... Ostatnio tęsknie za kulkami waginalnymi. Ostatnio w reklamie widziałam, że są gratis do czegoś tam :P miałam moje fajne ale mi się porwały... I jakoś zebrać się nie mogę. Kiedyś bardziej za tym szalałam. Teraz... Może przez krążki a może przez to, że sami mieszkamy i mogę nawet nago po domu łazić i tak nie potrzebuje :P ale ogólnie mięśnie może by trzeba było poćwiczyć :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ