X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie za dobre :) u nas staramy się co drugi dzień chodź nie ukrywam są dni że zdarzy się nawet trzy dni pod rząd.

    Kurde dziewczyny u was też tyle śniegu? no u Ciebie Seli na pewno bo jak i u mnie jest :P

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie powiedzialam o tym nikomu oprocz przyjaciolki.. Wstydze sie ze bylam taka glupia i wtedy nie powiedzialam nikomu.. Minelo 10 lat niby zapomnialam ale tego nie da sie zapomniec na dobre..

    Nie wiem.. Nie mam pojecia..

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewictwo straciłam baaardzo szybko...Nie będę się tutaj rozwijać mogę tylko powiedzieć że nie chciałam tego...Ale jako swój pierwszy raz traktuje współżycie z moim obecnym mężem w wieku 17 lat Darek miał 19 i był prawiczkiem. Darek jest moim pierwszym i jedynym mężczyzną w życiu. Z nikim innym się nie spotykalam.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Nie nie za dobre :) u nas staramy się co drugi dzień chodź nie ukrywam są dni że zdarzy się nawet trzy dni pod rząd.

    Kurde dziewczyny u was też tyle śniegu? no u Ciebie Seli na pewno bo jak i u mnie jest :P

    My ogolnie tez nie kochamy sie czesto ale wlasnie teraz 3 dni pod rzad. Dlatego mnie to dziwi. ;)
    U nas nie ma duzo sniegu.tyle co nic. :( a wczoraj bylo tak ladnie.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Nie nie za dobre :) u nas staramy się co drugi dzień chodź nie ukrywam są dni że zdarzy się nawet trzy dni pod rząd.

    Kurde dziewczyny u was też tyle śniegu? no u Ciebie Seli na pewno bo jak i u mnie jest :P

    U mnie śniegu nie ma :)

    Ja powiedziałam... Miałam niskie poczucie wartości, mąż jest moim drugim, z tamtym... A nie ważne :)

    Ej, jak w poniedziałek robiłam ten test... I mam ten śluz rozciągliwy... To pewnie mi się poprzesuwało... :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja dziewictwo straciłam baaardzo szybko...Nie będę się tutaj rozwijać mogę tylko powiedzieć że nie chciałam tego...Ale jako swój pierwszy raz traktuje współżycie z moim obecnym mężem w wieku 17 lat Darek miał 19 i był prawiczkiem. Darek jest moim pierwszym i jedynym mężczyzną w życiu. Z nikim innym się nie spotykalam.

    Ja miałam 18... Czułam, że moje choroby to kara za głupotę i koleś zniszczył mnie psychicznie. Nie ma co rozpamiętywać, też odznaczam to krechą. Gdyby nie mąż to nie wiem.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli jak u Ciebie śniegu nie ma jak tez mieszkasz w Warszawie. To tylko na Woli i w Centrum jest :P

    A jaki ci wyszedł wtedy test bo rozumiem że to był owulacyjny. ten rozciągliwy śluz jest podczas owulacji. Ja miałam dosyć dużo śluzu do 16dc teraz jest u mnie 20dc i sucho :(.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja miałam 18... Czułam, że moje choroby to kara za głupotę i koleś zniszczył mnie psychicznie. Nie ma co rozpamiętywać, też odznaczam to krechą. Gdyby nie mąż to nie wiem.

    Ja mój pierwszy raz wspominam bardzo dobrze mimo iż był nieporadny Ale przez moje przeżycia wcześniejsze jestem szczęśliwa że trafiłam na Darka bo to on nauczył mnie miłości jako uczucia do mezczyzny i miłości jako seksu. Bo jak zdecydowaliśmy się na seks to zanim do tego doszło powiedziałam mu co mnie spotkało.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 14 lat.. :/ bylam dzieckiem.. Ale tez nie uwazam tego za pierwszy raz. Tez mialam 17 lat ale byl to moj byly a nie moj maz.. Co prawda moj byly w tych sprawach byl naprawde dobry. No ale gdyby nie moj maz to tez nie wiem co by ze mna bylo..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli jak u Ciebie śniegu nie ma jak tez mieszkasz w Warszawie. To tylko na Woli i w Centrum jest :P

    A jaki ci wyszedł wtedy test bo rozumiem że to był owulacyjny. ten rozciągliwy śluz jest podczas owulacji. Ja miałam dosyć dużo śluzu do 16dc teraz jest u mnie 20dc i sucho :(.

    Nie mieszkam w Warszawie a we Wrocławiu :)

    No bo po owulacji jest :P

    no tak, owulacyjny w poniedziałek :P ale śmiesznie... :)

    Madzix ujęłaś to idealnie :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli to bardziej w moich stronach ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie mieszkam w Warszawie a we Wrocławiu :)

    No bo po owulacji jest :P

    no tak, owulacyjny w poniedziałek :P ale śmiesznie... :)

    Madzix ujęłaś to idealnie :)


    Kurde tak a ja byłam pewna że Ty w Warszawie mieszkasz nie wiem dlaczego tak myślałam :) no to przepraszam za pomyłkę.

    Czyli to normalne że po owulacji nie ma już tego śluzu.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja mój pierwszy raz wspominam bardzo dobrze mimo iż był nieporadny Ale przez moje przeżycia wcześniejsze jestem szczęśliwa że trafiłam na Darka bo to on nauczył mnie miłości jako uczucia do mezczyzny i miłości jako seksu. Bo jak zdecydowaliśmy się na seks to zanim do tego doszło powiedziałam mu co mnie spotkało.


    Ja też swój pierwszy raz wspominam bardzo dobrze miałam 17 lat i mój pierwszy raz był z moim aktualnym mężem to był mój pierwszy mężczyzna i mam nadzieje że ostatni :) :P bardzo go kocham i jest dla mnie wspaniały :)

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kurde tak a ja byłam pewna że Ty w Warszawie mieszkasz nie wiem dlaczego tak myślałam :) no to przepraszam za pomyłkę.

    Czyli to normalne że po owulacji nie ma już tego śluzu.

    Z okolic Warszawy w sumie pochodzę :) Przeprowadziłam się do Wrocka 3 lata temu :)

    Normalne, może być tak, że za parę dni pojawi się kremowy, albo do samego okresu będzie sucho :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli 17 lat to przecietny wiek dla naszego pokolenia ;p teraz to juz chyba 17 lat to juz stara na 1 raz.. Z tego co slysze co sie dzieje.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie dużo gadają o wszystkim, nie ma co wierzyć. To też chyba indywidualna sprawa jak kto dojrzewa :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rodzine w okolicach Warszawy i w Warszawie tez. Na Bielanach..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ludzie dużo gadają o wszystkim, nie ma co wierzyć. To też chyba indywidualna sprawa jak kto dojrzewa :)

    No tak.. Teraz chyba dziewczyny szybciej dojrzewaja. Mojej znajomej corka ma 10 lat i juz ma okres :o. Ja i moje kolezanki mialysmy po 13-14 lat. To jest chyba roznica.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A hormony buzuja ! Nie da sie ukryc ;p

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ludzie dużo gadają o wszystkim, nie ma co wierzyć. To też chyba indywidualna sprawa jak kto dojrzewa :)


    Zgadzam się z Tobą :)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ