X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie tez słyszałam o tym kremowym jej fajnie jakby sie pojawił :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No tak.. Teraz chyba dziewczyny szybciej dojrzewaja. Mojej znajomej corka ma 10 lat i juz ma okres :o. Ja i moje kolezanki mialysmy po 13-14 lat. To jest chyba roznica.

    Ja 8 lat miałam jak dostałam okres...bardzo szybko...

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja 8 lat miałam jak dostałam okres...bardzo szybko...

    Osz kurcze.. No naprawde szybko. Pewnie nie wiedzialas co zrobic. Ja mialam 12 i bylam w szoku ze to juz.. A gdzie 8..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam przypadki o 4 letnich, 6 letnich dziewczynkach...
    Ja miałam 13.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja 8 lat miałam jak dostałam okres...bardzo szybko...


    O kurcze 8 lat o niech mnie ja miałam 14 lat jak dostałam okres i nigdy nie zapomnę jak panikowałam cała zalana płaczem byłam.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tak sobie pomyślałam że moja córka 27 lutego kończy 8 lat i gdzie ona do okresu jeju

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Osz kurcze.. No naprawde szybko. Pewnie nie wiedzialas co zrobic. Ja mialam 12 i bylam w szoku ze to juz.. A gdzie 8..

    Moja Mama też szybko dostała okres i od 7 roku życia jakoś próbowała mnie do tego przygotować

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sa rozne przypadki na ktore nie mamy wplywu..

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wiedziałam co i jak a się poryczałam :P nie wiem czemu :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wiedzialam co to okres chyba jak kazda z nas.. Ale bylamm w szoku ze to juz.. I panikowalam. Nie wiedzialam jak mam mamie powiedziec ;p a teraz rozmawiamy o wszystkim. ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Moja Mama też szybko dostała okres i od 7 roku życia jakoś próbowała mnie do tego przygotować


    No powiem wam że coś w tym jest że córki dostają okres wtedy kiedy ich mamy. Ja dostałam jak miałam 14 lat moja mam też miała 14 lat i moja siostra również u nas wszystkich okres zawsze trwał 7 dni.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo mama mi tłumaczyła wszystko ale i tak zareagowałam panicznie nigdy nie zapomnę jak mnie siostra przytulał że to nic strasznego bo akurat mama w pracy była a ja sama z siostrą w domu. poszłam się załatwić a tu krew.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja miała 10 ja 13 :) Dostała w górach na wycieczce :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostalam jak mialam 12 a moja mama 14. Wiec nie jest powiedziane. Chociaz problemy z okresem mam po mamie bo mama tez tak miala ze przez stres nie miala. Ale jak zaszla w ciaze ktora niestety poronila to jej to ustalo i pozniej juz miala normalnie.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    A ja dostalam jak mialam 12 a moja mama 14. Wiec nie jest powiedziane. Chociaz problemy z okresem mam po mamie bo mama tez tak miala ze przez stres nie miala. Ale jak zaszla w ciaze ktora niestety poronila to jej to ustalo i pozniej juz miala normalnie.


    Kochana Ty kiedyś tutaj napisałaś że jak idziesz do pracy to traci ci się okres. Ale dlaczego? tak się stresujesz w pracy? czy jest to spowodowane czymś innym?

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak narazie to mialam same stresujace prace.. W jednej doslownie czulam sie jakbym byla ofiara mobingu.. Przychodzilam do domu to ryczalam.. Ja bardzo sie stresuje wszystkim.. Taka jestem.. Maz mnie wyzywa ze mam przestac sie wszystkim przejmowac ale ja nie umiem.. Ja siedze w domu ale o wszystkim mysle. Nie ma u mnie takiego dnia zebym sie czyms nie stresowala.. Dlatego chcemy jechac chociaz na weekend do Karpacza zebym przestala o tym wszystkim myslec.

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przez stres... Chorujemy. Niszczymy siebie od środka...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo czesto placze.. Ale wtedy czuje sie lepiej.. Moj maz tego nie rozumie jak mozna sie tak wszystkim przejmowac. Ale ja juz taka jestem.. Mam bardzo slaba psychike.. Ja spojrze na kogos ze placze to ja tez.. Czasem jak moja chrzesnica placze bo ja mama wyzywa czy cos i mi sie zali to tez mi lzy leca same.. Moze dlatego ze ja bardzo kochamm. Jakby byla moja !. Moja bratowa powaznie zachorowala kiedy mala miala 2 tygodnie. I ja sie nia zajmowalam karmilam kapalam wszystko.. Oczywiscie mama mi pomagala ale glownie to ja.I to tak przez miesiac. Wiec chyba to takie zrzycie z nia.

    Czekamy...
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ