X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do jutra może to faktycznie owulacja

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Dziewczyny sorki, że Wam przerwę dyskusję, ale... używa któraś z Was tych testów ślinowych??? Bo w pon test pokazywał początek paprotek, we wtorek było ich mnóstwo, a dzisiaj już jest mało znowu :/ a niby one pokazują też owulację :( i zauważyłam, że tak mam zawsze. Najpierw jest mnóstwo paprotek (czyli niby owulacja powinna trwać), a skok temperatury i koniec śluzu jest kilka dni później i już sama nie wiem jak to jest i dlaczego tak jest :/ testy lh - na razie tylko raz mi test lh wyszedł pozytywny i to 24h przed skokiem temp (wcześniej mi nie wychodziły, ale miałam te najtańsze z allegro i to chyba dlatego). I już sama nie wiem jak to interpretować? Kiedy mogę mieć owulację? Jak testy slinowe wychodza pozytywnie, czy jak jest skok temp? (a to jest różnica 3-4dni :/)
    jakby któras nie widziałą to te testy ślinowe powinny wykrywać skok estrogenów tuż przed owu i w jej trakcie :/

    Podobno nie ma co temu wierzyć, bo paprotki są przy dużym stężeniu estrogenów i tyle.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Poczekaj do jutra może to faktycznie owulacja

    No ja mam nadzieje ;) ale robilam test owulacyjny w poniedzialek i wyszly 2 kreski z czego jedna byla bledsza. A wczoraj juz tylko jedna i dzisiaj tez.. Wiec moze to po owulacji to plamienie ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musiały być obie równe...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem... A moze w niedziele byly dwie idealne.? Ale nie robilam

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się tym nie sugerowała. Mi nawet przy potwierdzonej monitoringiem owulacji nie pokazywał test :P a robiłam od 6 do 15 dc a w 13 miałam :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie wiem.. Ale caly czas o tym mysle.. :( Martwie sie tym..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz tylko monitoringiem zbadać wszystko i ew. sobie teraz potwierdzić progesteronem jeśli chcesz czekać do marca.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Wiesz co ja nie używałam nigdy tych testów. Ja to w ogólnie im nie ufam najlepiej zrobić monitoring.

    Kochana a ile dniowe masz cykle?
    29 dniowe +/-. nie sa super regularne niestety :(
    czyli dac sobie spokoj z ta slina? a jak Wam sie pokrywa skok temp z owulka i monitoringiem?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się pokrywa, ale tylko raz miałam taki w miarę prawdziwy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ja mam nadzieje ;) ale robilam test owulacyjny w poniedzialek i wyszly 2 kreski z czego jedna byla bledsza. A wczoraj juz tylko jedna i dzisiaj tez.. Wiec moze to po owulacji to plamienie ?



    aaaa to nie bo przy owulacji kreski na teście muszą być obie takie same. A testy owulacyjne podobno robi się w godzinach 16-17

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    aaaa to nie bo przy owulacji kreski na teście muszą być obie takie same. A testy owulacyjne podobno robi się w godzinach 16-17

    Od 10 do 19 :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja robilam do poludnia. Wiec moze bylo to w niedziele ale nie pomyslalam by to sprawdzic testem. To moze byloby mozliwe ze w poniedzialek wyszly tez dwie ale juz druga mniej widoczna. Nie wiem nie chce sie doszukiwac nie wiadomo czego. Chcialabym zeby to bylo cos dobrego..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    29 dniowe +/-. nie sa super regularne niestety :(
    czyli dac sobie spokoj z ta slina? a jak Wam sie pokrywa skok temp z owulka i monitoringiem?


    U mnie w tym cyklu z monitoringu się prawdopodobnie owulacja potwierdziła ponieważ monitoring był robiony po owulacji. Ale monitoring kochana masz w 100% potwierdzona owulację. Ja sie testami nie bawię bo to nie ma sensu one mi zawsze inaczej wychodzą

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Od 10 do 19 :P
    a gdzieś czytałam, że najlepiej w godzinach wieczornych.
    Na ulotce z kolei jest napisane, że między 10 a 20 :P i bądź tu mądry :P ale chyba trzeba sie trzymac ulotki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 14:13

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ja robilam do poludnia. Wiec moze bylo to w niedziele ale nie pomyslalam by to sprawdzic testem. To moze byloby mozliwe ze w poniedzialek wyszly tez dwie ale juz druga mniej widoczna. Nie wiem nie chce sie doszukiwac nie wiadomo czego. Chcialabym zeby to bylo cos dobrego..


    Kochana ja na twoim miejscu zamiast myśleć i się doszukiwać to wzięłabym telefon i umówiła się do lekarza idź zrób badania USG to się troszkę uspokoisz.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    U mnie w tym cyklu z monitoringu się prawdopodobnie owulacja potwierdziła ponieważ monitoring był robiony po owulacji. Ale monitoring kochana masz w 100% potwierdzona owulację. Ja sie testami nie bawię bo to nie ma sensu one mi zawsze inaczej wychodzą
    tak wiem, ale jak to ma się do temperatury?? pokrywa CI sie z temperaturą czy nie mierzysz?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ja robilam do poludnia. Wiec moze bylo to w niedziele ale nie pomyslalam by to sprawdzic testem. To moze byloby mozliwe ze w poniedzialek wyszly tez dwie ale juz druga mniej widoczna. Nie wiem nie chce sie doszukiwac nie wiadomo czego. Chcialabym zeby to bylo cos dobrego..

    Po owulacji nic by nie wyszło. Nie ma to znaczenia. Naprawdę, ja bym tym testom nie wierzyła.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    tak wiem, ale jak to ma się do temperatury?? pokrywa CI sie z temperaturą czy nie mierzysz?


    Mierze i wydaje mi sie że sie pokrywa ale na 100% będę wiedziała to w lutym.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tych 3 cyklach czopków sobie zrobię :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ