X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest dla mnie taki lekarz przy ktorym nie czuje sie bezpiecznie i w ogole jakos dziwnie.. Nie lubie tego..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie dobry ginekolog.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hmm. Wiecie co tak sobie mysle ze moze moj organizm nie byl nauczony takiego czestego i "ostrego"seksu ? A tu nagle taki szok dla organizmu ? Wczoraj czulam ze maz za mocno wklada w sensie ze za gleboko bo az mnie bolal brzuch i moze to przez to ?


    Kochana tak jak napisała Seli nie wymyślaj sobie tylko zapisz się do lekarza poszukaj jakiegoś dobrego poczytaj opinie siedzisz w domu więc masz czas. Nie czytaj na necie bo zaraz google wymyślą ci milion chorób. Kochana wszystko będzie dobrze nie martw się tak.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekii ;* napewno poszukam kogos.. I pojde. Wiecie co tak sypie snieg u nas. A jest tak slisko na drodze bo jechalam od mamy to masakra.

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja właśnie odebrałam ten cholerny wynik progesterolu. Tia nikt się nie pomylił, dobrze usłyszałam ... 0.5. No nic zaraz okres mam nadzieję i próbujemy dalej.
    Czekamy nerwusie nie martw się. Po każdej burzy wychodzi słońce. Ja też miałam innego lekarza i się przyjechałam na nim. Temu co teraz jestem ufam. Ty też popytaj poszukaj. Wiedzę masz, tutaj też Ci dziewczyny doradza. Zorietujesz się czy dobrze Cie prowadzi.

    To jutro pewnie dostaniesz, ja miałam 0,9 i zaraz dostałam na drugi dzień :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a kiedy moge zrobic to badanie ? Progesteron.?

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron najlepiej zrobić 7 dpo

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też w sumie dobrze jest zrobić przed owulacją lekarz mi kazał tak zrobić w przyszłym cyklu.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli nie wiem kiedy i czy mialam ?

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja właśnie odebrałam ten cholerny wynik progesterolu. Tia nikt się nie pomylił, dobrze usłyszałam ... 0.5. No nic zaraz okres mam nadzieję i próbujemy dalej.
    Czekamy nerwusie nie martw się. Po każdej burzy wychodzi słońce. Ja też miałam innego lekarza i się przyjechałam na nim. Temu co teraz jestem ufam. Ty też popytaj poszukaj. Wiedzę masz, tutaj też Ci dziewczyny doradza. Zorietujesz się czy dobrze Cie prowadzi.


    Trzymam bardzo mocno kciuki by w nowym cyklu się udało :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    A jesli nie wiem kiedy i czy mialam ?


    dlatego najlepiej zrobić na początku cyklu tak mi to lekarz tłumaczył i 7 dpo bo jak zrobisz w pierwszym cyklu to będziesz wiedziała czy owulacja się zbliża.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sie boje tego badania.. Znowu bede pokluta.. Bo ja nie mam zyl. ;( a jesli juz znajda to mi sie cofaja.. Ostatnio jak robilam bete to 4 razy mnie kula..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja juz sie boje tego badania.. Znowu bede pokluta.. Bo ja nie mam zyl. ;( a jesli juz znajda to mi sie cofaja.. Ostatnio jak robilam bete to 4 razy mnie kula..


    Też tak mam :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest straszne.. A jak mialam tomograf i musialam miec wenflon to az sie pielegniarka zdenerwowala i rece zaczely jej latac ;p 9 razy probowala. Az zadzwonila po inna..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kobito no niestety jak nam na czymś bardzo zależy to trzeba się poświęcić :) przeżyjesz to tylko igła :P

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja ogolnie to sie nie boje zastrzykow czy pobierania krwi..tylko przeraza mnie to ile razy beda mnie kluc..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam w moim laboratorium w cenniku i w spisie robionych badan i nie moge znalezc progesteronu..

    Jus@tyna lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie sobie od razu Tsh, ft3 ft4 Anty Tpo i prolaktyne. Cos jeszcze proponujecie .?

    Czekamy...
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ