X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Wiesz juz tu nie chodzi mi o kase ale z ciekawosci patrzylam jakie wykonuja badania. Ale nie widze wlasnie progesteronu..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie laski chyba też pomału okres się zbliża dzisiaj mnie cały dzień boli brzuch, biega co chwilę siku i do tego ten apetyt co chwilę coś jem.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w przychodni progesteron kosztuje 20 zl ale ja jak chce zrobić badania hormonalne to idę do gina na NFZ i mi daje wszystkie badania jakie chce. Ja tyle wydaje na prywatnego gina że chociaż za badania nie płacę.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie pisze z kuzynka i pisze czy robilam cytologie bo mowilam jej o tych plamieniach i mowie ze mialam niedawno robiona a ona mowi ze dobrze bo jej kolezanka stara sie o dziecko i miala plamienia i myslala ze jest w ciazy ale to nie to.. To rak szyjki.. ! Wyobrazacie to sobie ? Masakra.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale Tobie dobrze wyszła cytologia tak? To straszne kurde ja nie lubię czytać o takich rzeczach mnie to przeraża. Kiedyś dziewczyna o swoich mięśniakach tak mi naopowiadała że zasnąć nie mogłam.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mialam i na szczescie wyszla dobrze..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Zrobie sobie od razu Tsh, ft3 ft4 Anty Tpo i prolaktyne. Cos jeszcze proponujecie .?

    Pamietaj, ze nie mozesz dzien wczesniej uprawiac seksu, sportu ani wysilac sie fizycznie, musisz sie tez wyspac i byc na czczo i zrobic to kolo 7-9 rano ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem.. ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko wskazuje na owulacje... Musze jutro znalezc jakiegos gina... uh co za wariactwo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Pamietaj, ze nie mozesz dzien wczesniej uprawiac seksu, sportu ani wysilac sie fizycznie, musisz sie tez wyspac i byc na czczo i zrobic to kolo 7-9 rano ;p


    A dlaczego? Nigdy nie słyszałam tego żeby tak sie przygotować do badania TSH. Dlaczego lekarze o tym nie mówią?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U mnie wszystko wskazuje na owulacje... Musze jutro znalezc jakiegos gina... uh co za wariactwo...

    Skąd wiesz ze wskazuje na owulację?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    A dlaczego? Nigdy nie słyszałam tego żeby tak sie przygotować do badania TSH. Dlaczego lekarze o tym nie mówią?

    Chodzi o prolaktyne bardziej. Tsh tez na czczo. I progesteron tez podonno jak do prolaktyny spokojnie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Skąd wiesz ze wskazuje na owulację?

    Szyjka jest otwarta i moze nie wysoko ale w gorze, tamten test niby, tempka w gore, sluz plodny jak nigdy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chodzi o prolaktyne bardziej. Tsh tez na czczo. I progesteron tez podonno jak do prolaktyny spokojnie.

    Ahaaaa no na czczo to wiem ze krew sie pobiera.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Szyjka jest otwarta i moze nie wysoko ale w gorze, tamten test niby, tempka w gore, sluz plodny jak nigdy...


    Aha. A mialas kiedys robiony monitoring? Masz regularne cykle?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ahaaaa no na czczo to wiem ze krew sie pobiera.

    Ale do prl i proga nie moze byc seksu i wysilku fizycznego. I musi byc czlowiek wypoczety.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale do prl i proga nie moze byc seksu i wysilku fizycznego. I musi byc czlowiek wypoczety.


    Aha to dobrze wiedzieć na przyszłość bo nawet o tym nie wiedziałam

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Aha. A mialas kiedys robiony monitoring? Masz regularne cykle?

    Pisalysmy o tym. Cykle mam 29 dniowe. I mialam jedna owu 14 dnia, nie pekl pecherzyk, a w tym cyklu niby 7 dc bo bylam na usg... ale mozna miec dwie owulacje ;p wiec tadam! ;) musi to gin potwierdzic wiec ide.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Pisalysmy o tym. Cykle mam 29 dniowe. I mialam jedna owu 14 dnia, nie pekl pecherzyk, a w tym cyklu niby 7 dc bo bylam na usg... ale mozna miec dwie owulacje ;p wiec tadam! ;) musi to gin potwierdzic wiec ide.


    Dwie owulację w jednym cyklu tego to ja nie slyszalam jak to jest mozliwe? Nie chyba raczej to nie jest mozliwe a kiedy masz fazę folekularna i lutealna skoro owulację masz 2 razy.

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ