X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzisiaj byłam u lekarza . Jutro powinnam @ dostać , ale w ogóle nie czuję się jakby miała nadejść ... Lekarz uśmiechnął się i powiedział ,że szyjka jest zamknięta a to chyba dobry znak :) Na USG widział ciałko żółte także owu była . Mam nadzieje , że @ jednak nie nadejdzie ...

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa 1990 trzymamy mocno kciuki :)

    monikaa1990 lubi tę wiadomość

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura cały czas wysoka :)

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    No i dzisiaj byłam u lekarza . Jutro powinnam @ dostać , ale w ogóle nie czuję się jakby miała nadejść ... Lekarz uśmiechnął się i powiedział ,że szyjka jest zamknięta a to chyba dobry znak :) Na USG widział ciałko żółte także owu była . Mam nadzieje , że @ jednak nie nadejdzie ...
    oby sie udało! :)
    ja mogę polecić testy LH Vitam, wprawdzie użyłam raz, ale ten raz właśnie wskazały właściwie ;) będę testować je jeszcze w tym tygodniu, więc dam znać jak się sprawują ;) ale nie wiem czy nie mam bezowulacyjnego cyklu, bo śluz jest lichy, a ja zawsze tonę w swoim śluzie i ciężko mi sobie z nim poradzić tyle go jest... a teraz ledwie zauważyłam różnicę :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja mam dzis 16dc i tez mam sluz rozciagliwy ale zabarwiony krwia.. Moze nie czysta krew ale tak jak mowisz najpierw lekko rozowa a pozniej braz ale nie jakos mocno.
    ja tak czasem podczas owulacji mam, rzadko, bo rzadko, ale czasem się pojawia takie brunatne zabarwienie w śluzie, jakby plamienie - znak owulki ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też raz mam mniej , raz więcej śluzu . W tym cyklu akurat było go dosyć sporo .
    Ja cykle jak na razie mam wszystkie chyba owulacyjne . Zawsze dwa tygodnie po pozytywnym teście i bólu jajnika dostaje @.

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm.. Moze masz racje.. ;) mam nadzieje ze to cos dobrego w koncu.. Rozmawialam dlugo z kuzynka i stwierdzila ze czuje ze nie bede musiala w marcu jechac do tej kliniki.. Ze ma takie przeczucia.. Oby sie nie mylila.. ;)

    Monia trzymam kciuki ;*

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z czekamynadzidzie :) Też tak myślę ,że to znak owulki

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w poniedzialek robilam ten test i byly 2 kreski ale ta druga nie do konca tak wyrazna wiec juz nie wiem..a plamienie dopiero dzisiaj.

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreski muszą być takie same . Ja w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek w ogólne nie wiedziałam co i jak . Kupiłam testy i zaczęłam robic od 12 dc. Pozytywny wyszedł mi 22 dc. Także 3 opakowania zużyłam na 1 cykl . Nie wiem jak u Ciebie . Ja robiłam zawsze wieczorem , ok 21. 2 h przed nie piłam nic i nie chodziłam do WC.

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobilam od rana moze dlatego nie byly idealne.. A pozniej nie sprawdzilam moze sie zrobily..

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a raczej dzień dobry :) Widzisz Czekam mówiłam że to może jednak owulacja i tak jak napisałam nie jesteś wcale dziwna każda z nas ma różne przypadki nasze ciało i organizm może robić nam wiele niespodzianek.:) I nie wymyślaj żadnych głupot bo mąż z Tobą oszaleje nie czytaj na necie o tych wszystkich chorobach :) :P

    No sory dziewczyny ja po prostu nigdy nie słyszałam o dwóch owulacjach w jednym cyklu i się zdziwiłam jak to możliwe.

    U mnie dzisiaj temperatura spadła więc albo @ pomału się zbliża albo nie wiem wczoraj 36,89 a dzisiaj 36,82 do okresu jeszcze 7 dni a według kalendarzyka 10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2018, 06:06

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Temperatura cały czas wysoka :)


    Hej kochana a jaką masz tą temperaturę bo u mnie w tym cyklu najwyższa to była 36,89

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie spadła, więc nie sądzę by była to jakaś owulacja wczoraj, albo w ogóle jakakolwiek u mnie w tym cyklu :D idę zrobić progesteron, dowiem się przynajmniej za ile okres :) Bo objawów jak zwykle nie mam :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też za 7 dni pójdę zrobić progesteron przed okresem i zobaczymy co mi pokaże. Ja jeszcze nigdy nie robiłam progesteronu przed okresem.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) u mnie plamienia juz prawie nie ma.. Cos tam jeszcze leciutko widac ale to juz nic. Wczoraj mialam temp.36,3 dzisiaj 36,5 nic nie rozumiem..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hej dziewczyny ;) u mnie plamienia juz prawie nie ma.. Cos tam jeszcze leciutko widac ale to juz nic. Wczoraj mialam temp.36,3 dzisiaj 36,5 nic nie rozumiem..


    Jest skok teraz powinna tylko rosnąć :) ja miałam tak że w owulacje miałam temperaturę 36,41 a następnego dnia 36,53 a później z dnia na dzień tylko rosła. więc się nie martw :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja chyba też za 7 dni pójdę zrobić progesteron przed okresem i zobaczymy co mi pokaże. Ja jeszcze nigdy nie robiłam progesteronu przed okresem.

    Po co? :P ja robię bo nie wiem jak to u mnie wygląda :) Szkoda kasy... Mi szkoda :P ale jak będzie w miarę wysoki nie koło 1 to znaczy, że jeszcze spadnie i okres będzie. Momentami mam nadzieję, że będzie bardzo duży... ale to już nakręcanie się :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jest tak że temperatura po owulacji musi utrzymać się trzy dni na wyższym poziomie bo wtedy wiemy że była owulacja. Tka kiedyś na forum jedna dziewczyna napisała.

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ