X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet wiem, że w ciągu dnia nie mam większych wahań tempki niż 0,20 :P Koryguje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy w ciągu dnia nie mierzyłam. Ja jak mierzyłam temperaturę czerwiec,lipiec,sierpień to zawsze wykres pokazywał mi owulację w 13dc a teraz mierzę pierwszy cykl od mojej przerwy i wykres pokazuje mi owulację 12dc więc u mnie chyba tak zawsze było między 12 a 13 dc

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak.. ;) wiecie co.. Wlasnie tak sobie leze i myslalam i wymyslilam.. Przypomnialo mi sie ze juz kiedys mialam takie plamienie ale kiedys nie zwracalam na to uwagi.. Napewno bylo to jak jeszcze mieszkalismy u moich rodzicow.. Czyli juz 1,5 roku nie mieszkamy.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pojęcia jak u mnie to bywa... Cały czas byłam na hormonach, więc to mój 4 cykl po tabletkach, można powiedzieć, że pierwszy się nie liczył bo krwawienie było jak po powinno po wyjęciu krążka, kolejne było po 29 i owulację mi jeden lekarz wyznaczył na 14 dc ale nie pękł pęcherzyk, w tym cyklu niby miała być 7 dc :P Ale skok tempki mi pokazuje w tym cyklu 17... Czyli dziś byłabym 8 dni po owulacji, zobaczymy co na to progesteron mój :P Gdzieś tam po cichu marzę o dwóch opcjach.. Albo, że będzie niski i dostanę okresu, albo że jest zawrotnie wysoki i w poniedziałek betę bym zrobiła.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak gdzies tam marzysz o tej ciazy ??? ;) fajnie ;*

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Czyli jednak gdzies tam marzysz o tej ciazy ??? ;) fajnie ;*

    Jeśli już mam mieć takie wariacje to wolę ciążę :P Nienawidzę nie wiedzieć, tak wariować... Eh. Jakbym była to by się wszystko skończyło...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kazda z nas tego pragnie
    .. ;) Moj organizm tez wariuje wiec mam ntaka mala nadzieje ze to w koncu bedzie ten cykl.. Moj maz tez tak stwierdzil..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Oj kazda z nas tego pragnie
    .. ;) Moj organizm tez wariuje wiec mam ntaka mala nadzieje ze to w koncu bedzie ten cykl.. Moj maz tez tak stwierdzil..

    Znaczy... Wiem co mnie czeka jak dostanę okresu... Krzywe na nowo 130 zł, badania kory nadnerczy ok 200 zł, usg 90, wizyta u endo 150... Pełne hormony 150, recepta 100, gin 150... :( plus... Ból. I nawet kasa kasą... Ale same latanie po tych lekarzach ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra.. Wiec z calego serca zycze ci maluszka ;*

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Masakra.. Wiec z calego serca zycze ci maluszka ;*

    No... A jak czopki nie pomogą... To czeka mnie stół. I nie wiem czy operacja ma sens bo zaraz by po niej było to samo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze naprawde sie udalo ?
    Podobno ciaza leczy nawet jakies nowotwory czy cos.. Sluchalam w Pytanie na sniadanie kiedys Lekarz sie wypowiadal.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    A moze naprawde sie udalo ?
    Podobno ciaza leczy nawet jakies nowotwory czy cos.. Sluchalam w Pytanie na sniadanie kiedys Lekarz sie wypowiadal.

    Ciekawe... Ale ten cykl jest tak porąbany :P no i miałam na początku mięśniaka, mam nadzieję, że nie zrobiły się nowe :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mnie dzisiaj jakos brzuch boli.. Nie jakos mocno ale odczuwalnie..
    Poczytalam nawet ze mogla bys to implantacja bo zdaza sie czasem nawet w 13dc. I wlasnie jest plamienie.
    Boze nie wiem juz chyba sobie wmawiam.. A.moze nie..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Pewnie tak.. ;) wiecie co.. Wlasnie tak sobie leze i myslalam i wymyslilam.. Przypomnialo mi sie ze juz kiedys mialam takie plamienie ale kiedys nie zwracalam na to uwagi.. Napewno bylo to jak jeszcze mieszkalismy u moich rodzicow.. Czyli juz 1,5 roku nie mieszkamy.


    No tak kochana ja kiedyś ci tutaj pisałam że za nim zdecydowałaś się na dziecko a raczej na starania to nigdy nie obserwowałaś co się dzieje a teraz kiedy zaczynamy się obserwować to często wmawiamy sobie że ja nigdy tak nie miałam. Tak to już jest dlatego już sie nie zamartwiaj :) :P :*

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.. I wlasnie mi sie to przypomnialo ale nie pamietam kiedy to bylo czy to mogla byc owulacja czy zamiast @ to mialam nie wiem nie mam pojecia. Ale kojarzy mi sie ze bylo cos takiego.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Kurcze mnie dzisiaj jakos brzuch boli.. Nie jakos mocno ale odczuwalnie..
    Poczytalam nawet ze mogla bys to implantacja bo zdaza sie czasem nawet w 13dc. I wlasnie jest plamienie.
    Boze nie wiem juz chyba sobie wmawiam.. A.moze nie..


    Kochana miałaś nic nie czytać :) tak przy implantacji również występuje plamienie takie jak opisałaś wczoraj ale może jednak poczekać do okresu i wtedy zobaczysz co to tak na prawdę było nie doszukuj się.

    Wiesz co ja sobie zawsze mówię?
    Lepiej miło się zaskoczyć niż niemile rozczarować :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Kurcze mnie dzisiaj jakos brzuch boli.. Nie jakos mocno ale odczuwalnie..
    Poczytalam nawet ze mogla bys to implantacja bo zdaza sie czasem nawet w 13dc. I wlasnie jest plamienie.
    Boze nie wiem juz chyba sobie wmawiam.. A.moze nie..

    13dc? a nie 13dpo? dziwne by w 13dc mieć implantację... Byś owulację musiała mieć dużo wcześniej.


    Ja mam taki dziwny śluz w pewnych momentach, nawet przez moment myślałam, zę to na wkładce to jakiś mikroślad plamienia ale nie... Może jakaś infekcja niewyczuwalna?... Nigdy nie miałam infekcji :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak 13 dc. Dziewczynie tak sie poprzestawial cykl ze owulacje miala od razu po @ . wiec nie wiem..

    Czekamy...
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ