X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna wiemm.. Lepiej byc mile zaskoczonym.. Chcialabym ! Tak mi jakos sie humor popsul.. ;( pewnie jakiegos doła znowu łapie..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no... To niby jak u mnie :P a zdarza się czasem, że jest zaraz po okresie. Przez to wpadki są :P bo przy seksie w okresie plemniki potrafią przeżyć i zaraz zapłodnić kobietę :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Tobie Seli na prawdę życzę wytrwania i trzymam mocno kciuki by i Tobie sie w końcu udało a i na pewno sie uda ja w to wierzę :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec o tym pisalam kiedys ze moja ciocia zaszla w czasie okresu.. Tak jak piszesz plemniki przezyly i zaraz po byla owulacja i dlatego zaszla.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Tak 13 dc. Dziewczynie tak sie poprzestawial cykl ze owulacje miala od razu po @ . wiec nie wiem..


    Mi tak kiedyś testy owulacyjne pokazały 2 dni po @ owulacja.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja Tobie Seli na prawdę życzę wytrwania i trzymam mocno kciuki by i Tobie sie w końcu udało a i na pewno sie uda ja w to wierzę :)

    Jeśli nie teraz... To nie wiem kiedy :P naprawdę dłuuuugo będę czekać więc jakby nie było wtedy moje plany co do nie chcenia się spełnią :P
    Bo czuje, że mam źle dobrane leki, a to okaże się w kwietniu, a potem kolejne 3 msc innej dawki i to widzisz jak czas wygląda.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moze tak mialas.. Organizm kobiety to jedna wielka niewiadoma.. Nie wiesz co, jak,kiedy i gdzie..

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli.. Ja widze ze ty tak naprawde to caly czas chcesz dziecka ale sie boisz prawda ? Widac to z czasem.. Naprawde zycze ci zeby ten cykl byl udany ;*

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jeśli nie teraz... To nie wiem kiedy :P naprawdę dłuuuugo będę czekać więc jakby nie było wtedy moje plany co do nie chcenia się spełnią :P
    Bo czuje, że mam źle dobrane leki, a to okaże się w kwietniu, a potem kolejne 3 msc innej dawki i to widzisz jak czas wygląda.


    Wierze ci wiele kobiet zmaga się z różnymi sprawami a powiedz mi dobrego masz ginekologa? jesteś z niego zadowolona? czujesz że ci pomaga?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Tak właśnie wyleciał że mnie skrzep krwi. Nie wiem czy skrzep. Tak jakby śluz postawiony krwią... rozciagliwy. Aż się sama wystraszyłam bo siadam na kibel wkładka czysta była i jak wstawiłam to plum jak się miałam już podcierać. Gdyby nie to że wiem że mam dostać ładnie się bym wystraszyla.


    Skrzep to tak hmm... Tak jakby kawałek zdartej skóry ( jak kiedyś robiłaś maseczkę na stopy, albo spaliłaś się latem i skóra schodziła to wiesz jak taki płat wygląda :P). Ew. to może być taka jak hmmm kijanka? :P taki zbity glutek... No nie wiem jak to opisać.


    Czekamy... Huh, ja bym powiedziała, że nie chcę, tak boje się, nie wiem czy jestem gotowa. Ale jeśli by się przytrafiło teraz to czuje, że na dobre by mi wyszło bo ominęłoby mnie wiele. Miałabym "naturalne" leczenie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy... Huh, ja bym powiedziała, że nie chcę, tak boje się, nie wiem czy jestem gotowa. Ale jeśli by się przytrafiło teraz to czuje, że na dobre by mi wyszło bo ominęłoby mnie wiele. Miałabym "naturalne" leczenie :P[/QUOTE]

    Ty chcesz.. :* wmawiasz sobie ze nie chcesz bo sie boisz. Ale gdybys teraz zaszla napewno bylabys najszczesliwsza na swiecie.. ;)
    I napewno jestes gotowa.. Wierze w to. ;)

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Aha. Sama nie wiem. Słyszałam że skrzepy nie są ok podczas miesiączki. Ale to mi bardziej na krew rozwodniona wygląda albo coś . Nie martwię się ważne że 28dc i okres, mimo braku owu.

    No jak nie? To pokazuje, że owu była :) Oczywiście to nie może być skrajność, ani za duże ani za skąpe :P Ale też okres powinien być lekko bolesny.

    Pewnie byłabym szczęśliwa :P bo mąż też widzę, że siedzi, nawet do pracy nie polazł :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co twoj maz ma za prace ze idzie kiedy chce ? ;) tez bym chciala zeby moj tak mial ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    To co twoj maz ma za prace ze idzie kiedy chce ? ;) tez bym chciala zeby moj tak mial ;p

    Przy komputerze :P Jest spedytorem, sprzedaje, kupuje ładunki i prowadzi chyba dwa auta :P Gada do mnie po niemiecku jak siedzi by mnie drażnić :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe.. To tak jak mojego kuzyna zona tez w tym pacuje.. ;) dobrze ze moj nie umie dobrze jezykow obcych ;p czasem cos tam do mnie gada po niemiecku ale jakies glupoty.. Moj wyjezdzal w delegacje wiec sie troche nauczyl.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hehe.. To tak jak mojego kuzyna zona tez w tym pacuje.. ;) dobrze ze moj nie umie dobrze jezykow obcych ;p czasem cos tam do mnie gada po niemiecku ale jakies glupoty.. Moj wyjezdzal w delegacje wiec sie troche nauczyl.

    Mój chyba zapisze się na niemiecki, bo tak pogaduje... Dobra kasa jest z niemcami :P a świetnie gada po angielsku.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Aha. Sama nie wiem. Słyszałam że skrzepy nie są ok podczas miesiączki. Ale to mi bardziej na krew rozwodniona wygląda albo coś . Nie martwię się ważne że 28dc i okres, mimo braku owu.


    własnie skrzepy podczas miesiączy oznaczają że oragnizm sie czyści poczytaj sobie wszędzie jest napisane że własnie jak są skrzepy to dobrze.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj ja mam zawsze mega duzo skrzepow... Wiec chyba jestem wyczyszczona ;p hihi.

    Czekamy...
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ