X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja sie nie doszukuje tylko spokojnie czekam na okres bo wszelkie objawy ciążowe mogą określać nadchodzący okres dlatego zawsze się zastanawiałam po co dziewczyny robią testy ciążowe przed okresem. Ja powiedziałam pierwszy test ciążowy zrobię dopiero 6 dni po spóźnionym okresie bo wcześniej i tak nie ma sensu okres zawsze może się przesunąć.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dlatego ja sie nie doszukuje tylko spokojnie czekam na okres bo wszelkie objawy ciążowe mogą określać nadchodzący okres dlatego zawsze się zastanawiałam po co dziewczyny robią testy ciążowe przed okresem. Ja powiedziałam pierwszy test ciążowy zrobię dopiero 6 dni po spóźnionym okresie bo wcześniej i tak nie ma sensu okres zawsze może się przesunąć.

    Łatwo czasem mówić :P sama już 3 zrobiłam i to wariactwo :) Ale ja nie potrafię czekać, jakoś nie doszukiwałam się ale o co nie zapytam gdzie, albo mąż... Nakręcają mnie wszyscy dookoła. A ja nie lubię nie jasnych sytuacji i czekania.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.. Ale ja jestem w goracej wodzie kapana i jakos nigdy nie moge sie doczekac i musze zrobic by sie rozczarowac ;(

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Łatwo czasem mówić :P sama już 3 zrobiłam i to wariactwo :) Ale ja nie potrafię czekać, jakoś nie doszukiwałam się ale o co nie zapytam gdzie, albo mąż... Nakręcają mnie wszyscy dookoła. A ja nie lubię nie jasnych sytuacji i czekania.

    Ja mam to samo ! Chociaz w tym miesiacu jeszvze nie robilam bo bez sensu ;p ale napewno niedlugo bede dzialac. Chociaz wiem ze to szkoda kasy na testy..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No każdy jest inny jedni mają więcej cierpliwości inni mniej. Mnie tez czasem korci żeby zrobić ale przed okresem to na prawdę nie ma sensu zrobisz przed wyjdą dwie kreski a okaże sie biochemiczna i później dopiero jest płacz. Dziewczyny na prawdę trzeba uzbroić sie w cierpliwość i czekać bo i tak nic nie zrobicie.

    Ja wiem że czasem ciężko mi też jest ale i tak nic nie zrobicie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No każdy jest inny jedni mają więcej cierpliwości inni mniej. Mnie tez czasem korci żeby zrobić ale przed okresem to na prawdę nie ma sensu zrobisz przed wyjdą dwie kreski a okaże sie biochemiczna i później dopiero jest płacz. Dziewczyny na prawdę trzeba uzbroić sie w cierpliwość i czekać bo i tak nic nie zrobicie.

    Ja wiem że czasem ciężko mi też jest ale i tak nic nie zrobicie.

    Widziałam na styczniowym wątku... Beta wyszła mała, potem już zerowa...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.. Masz racje Justyna. Nic nie poradzimy na to.. Nie przyspieszymy tego procesu.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek nie ma cierpliwości :P Ja tym bardziej bo powiedział, że do 3 dni po dupku na 100 % dostanę okresu :P a jak nie pewnie to ciąża :P dziewczyny pisały, że do 7 dni... ja mam dziś 5... Więc niby za 2 dni powinnam dostać... A ja totalnie objawów nie mam ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Człowiek nie ma cierpliwości :P Ja tym bardziej bo powiedział, że do 3 dni po dupku na 100 % dostanę okresu :P a jak nie pewnie to ciąża :P dziewczyny pisały, że do 7 dni... ja mam dziś 5... Więc niby za 2 dni powinnam dostać... A ja totalnie objawów nie mam ;(


    No to ciaza kochana ! Moze chociaz ty ! ;*

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Widziałam na styczniowym wątku... Beta wyszła mała, potem już zerowa...


    No właśnie i później jest płacz bo dziewczyny sie spieszą a później wychodzi jak wychodzi lepiej poczekać na spokojnie na prawdę. Wiesz co Seli ja też czasem przed okresem nie miałam żadnych objawów zdarzały mi sie takie cykle. Nie zawsze sa objawy nawet jak ktoś twierdzo bo ja nigdy tak nie miałam. Miałaś tylko nie zwracałaś nigdy na to uwagi.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się nie czuje ani w ciąży ani na okres :) co będzie to będzie :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No właśnie i później jest płacz bo dziewczyny sie spieszą a później wychodzi jak wychodzi lepiej poczekać na spokojnie na prawdę. Wiesz co Seli ja też czasem przed okresem nie miałam żadnych objawów zdarzały mi sie takie cykle. Nie zawsze sa objawy nawet jak ktoś twierdzo bo ja nigdy tak nie miałam. Miałaś tylko nie zwracałaś nigdy na to uwagi.

    Miałam :P U mnie nie było tak nigdy, ja obserwuje siebie bo mam ciągle problemy z jajnikiem i jestem bardzo wrażliwa na jego punkcie :P Ale też byłam na antykoncepcji.

    I ZAWSZE puchnę na okres i mam 2 kg na plusie. Więc to było miarodajne przy dziwnych objawach. Teraz dziwi mnie to, że po dupku nie mam okresu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zobaczysz co będzie dalej.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No to zobaczysz co będzie dalej.

    Zobaczę co progesteron powie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem tak jakbym z każdym objawem miała być w ciąży to już bym z szóstkę dzieci miała :P

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas progesteron ?

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Zobaczę co progesteron powie :P


    Zrobisz to zobaczysz :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mówię, że to objawy ciąży, ja bardziej się fiksuje na zapalenia, torbiele itp...

    Tak robiłam rano.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja tez nie twierdze że Ty tak mówisz napisałam ogólnie. Bo różnie dziewczyny sie doszukują. A nie potrzebnie

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. Nie fiksuj sie bo oszalejesz.. Ja jak cie pouczam a ja sama juz na leb dostaje.

    Czekamy...
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ