X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ale ja tez nie twierdze że Ty tak mówisz napisałam ogólnie. Bo różnie dziewczyny sie doszukują. A nie potrzebnie

    Zależy im bardzo, głupiejemy... Na moje schizy przez ostatni dzień to by memy można robić :P podejrzewam, że połowa ludzkości by mnie wyśmiała.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cię rozumiem Seli bo ja w stycznu w 2017 roku jak zaczynałam się starać to tez tak miałam ale maz szybko sprowadził mnie na zimie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie odwrotnie, ja staram się trzymać na ziemi a wszyscy dookoła... Nie :) Mąż taki nakręcony, że nie potrafi usiedzieć i widzę jak się szamocze :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U mnie odwrotnie, ja staram się trzymać na ziemi a wszyscy dookoła... Nie :) Mąż taki nakręcony, że nie potrafi usiedzieć i widzę jak się szamocze :P


    Dlatego ja dałam sobie spokój i jak to mówią tylko spokój cię uratuje. Rodzinie tez powiedziała że będzie jak będzie i koniec tematu.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U mnie odwrotnie, ja staram się trzymać na ziemi a wszyscy dookoła... Nie :) Mąż taki nakręcony, że nie potrafi usiedzieć i widzę jak się szamocze :P


    Chociaż Seli mi sie wydaje że tak czasem sobie wkręcasz niepotrzebie. No chyba że sie mylę :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dlatego ja dałam sobie spokój i jak to mówią tylko spokój cię uratuje. Rodzinie tez powiedziała że będzie jak będzie i koniec tematu.

    Męża jednak nie zmienię :P dziś jak powiedziałam, że ciąża raczej jest nie możliwa bo nawet jeśli była ta owulacja to ją ominęliśmy to on na to, że on ma super spermę i jeden duży chłopiec na pewno mógł przetrwać :P Taki kochany.... :) zabiłabym go.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nikomu tez nie mowie o naszych staraniach.. Po co ktos ma mi dupe truc.. :(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dlatego ja dałam sobie spokój i jak to mówią tylko spokój cię uratuje. Rodzinie tez powiedziała że będzie jak będzie i koniec tematu.

    Ja nie... Mi się wydaje to nie możliwe, popatrz na mój wykres :) Do tego ten mój jajnik, babeczka powiedziała, że jest "mało ruchomy" i ten pęcherzyk co widziała pusty... :P więc ja mam więcej pewności, że nic z tego :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja nikomu tez nie mowie o naszych staraniach.. Po co ktos ma mi dupe truc.. :(

    ja też nie, chodzi mi raczej o nakręcanie tu na forum albo na grupie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Męża jednak nie zmienię :P dziś jak powiedziałam, że ciąża raczej jest nie możliwa bo nawet jeśli była ta owulacja to ją ominęliśmy to on na to, że on ma super spermę i jeden duży chłopiec na pewno mógł przetrwać :P Taki kochany.... :) zabiłabym go.

    Moj tez tak mowi.. Ale moj chce dziewczynke.. Ale jest mu to obojetne byle bylo zdrowe i cale..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Moj tez tak mowi.. Ale moj chce dziewczynke.. Ale jest mu to obojetne byle bylo zdrowe i cale..

    mój nawet mówi czasem, że dziewczynka niby lepiej, bo chłopaka nie potrafi wychować :P a potem że niby chłopak duży :P eh nie ogarniesz faceta :P a patrząc na mój nastrój albo to jak miewam bóle to mówi,że nie chce :P

    Właśnie... Nie wiem czy ten niewielki wzrost tempki na moim wykresie to nie stan zapalny... Bo tak mnie bolało w okolicy tego co wyznaczyło mi owu na of, że nie wiem czy jaki torbiel nie wyrósł... Bo ból właśnie był taki jak wtedy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja nikomu tez nie mowie o naszych staraniach.. Po co ktos ma mi dupe truc.. :(


    Dokładnie i te niepotrzebne wszystkie pytania to jest przykre.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. No niewiem.. Pytalam go ostatnio jakby zareagowal jakby dowiedzial sie ze jestem w ciazy.. Powiedzial ze normalnie... On nie potrafi okazywac uczuc..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hmm.. No niewiem.. Pytalam go ostatnio jakby zareagowal jakby dowiedzial sie ze jestem w ciazy.. Powiedzial ze normalnie... On nie potrafi okazywac uczuc..

    Mój po seksie stwierdził, że to ciąża :P dziś namawiał mnie na betę :P powiedziałam, że nie robię bo nie ma sensu. A cieszył japę dziś :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. Moj juz jest troche zrezygnowany.. Widze to po nim.. Nic go nie cieszy. Tak jak i mnie.. Nie wiem co jest..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może... Po prostu to trwa za długo? Ja wolałabym by choć trochę pomyślał logicznie jak ja i nie szalał tak z radością :P Trzy dni temu już mówił do mojej mamy "babciu" :P Byłam wściekła :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh. No z jednej strony dobrze ze sie cidszy i jest pozytywnie nastawiony. Ale tez pewnie bedzie cierpial kiedy okaze sie ze jednak to nie ciaza..
    Tez mysle ze to za dlugo juz trwa.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąz bardzo by chciał syna bo córkę już mamy ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Heh. No z jednej strony dobrze ze sie cidszy i jest pozytywnie nastawiony. Ale tez pewnie bedzie cierpial kiedy okaze sie ze jednak to nie ciaza..
    Tez mysle ze to za dlugo juz trwa.

    Ba.... Po pierwszym miesiącu jak dowiedział się, że mam torbiel a nie jestem w ciąży to się poryczał w poczekalni...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma takie normalne podejście jak bedzie to będzie nic na siłę zależy mu i to bardzo ale podchodzi do tego z dystansem bez nakręcania. U nas może jest też inaczej bo mamy córkę.

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ