X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Po co? :P ja robię bo nie wiem jak to u mnie wygląda :) Szkoda kasy... Mi szkoda :P ale jak będzie w miarę wysoki nie koło 1 to znaczy, że jeszcze spadnie i okres będzie. Momentami mam nadzieję, że będzie bardzo duży... ale to już nakręcanie się :P


    No tak dla własnej wiadomości nigdy nie robiłam u mnie to 20 zł czasem wydam to na same słodycze :P bo jestem od nich uzależniona :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no to dobrze ;) wczoraj mielismy z mezem dzien abstynencji ;) niech chlop odpocznie ;p i nazbiera nasienia ;p hihi.. Ale dzisiaj to juz mu nie odpuszcze ;p Wiecie co jakos humor mi sie poprawil jak zobaczylam ze juz tego plamienia prawie nie ma.;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO widzisz kochana bo nie potrzebnie się martwiłaś :) teraz już będziesz wiedzieć że takie niespodzianki mogą u Ciebie wystąpić :). A mnie strasznie brzuch boli.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    NO widzisz kochana bo nie potrzebnie się martwiłaś :) teraz już będziesz wiedzieć że takie niespodzianki mogą u Ciebie wystąpić :). A mnie strasznie brzuch boli.

    No tak. Czlowiek uczy sie cale zycie.. Niby znamy swoje cialo tyle lat ale ono i tak plata figle i nie mozna czasem go rozszyfrowac ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Podobno jest tak że temperatura po owulacji musi utrzymać się trzy dni na wyższym poziomie bo wtedy wiemy że była owulacja. Tka kiedyś na forum jedna dziewczyna napisała.

    Musza byc dwie fazy widoczne. Sam skok nic nie znaczy bo mozna miec gory i doliny ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn ? Nie znam sie na tym ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No musisz miec faze niskich temperatur i wysokich :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhmm.. A jesli ja w poniedzialek kiedy robilam ten test mialam 36,6 pozniej wtorek,sroda 36,3 a dzisiaj 36,5 ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnas miec wyzsza niz przed owulacja. I jesli to byla 36.6 to powinnas miec z 36.80-90 i tak powinny sie utrzymywac. Albo jak ja mam 36.30/40 przed owu to po mam 36.60/70 :) ale trzeba mierzyc po przynajmniej 3 h snu, zawsze o tej samej porze, w ustach albo pochwie

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiemmm tylko nie zawsze mierze o tej samej godzinie.. Zalezy jak sie obudze. A czasem jak wystartuje z lozka to mi sie w lazience przypomina o temp... ;/

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta 36,6 to moglabyc jeszcze przez oslabienie organizmu po goraczce.. Bo te 2 dni po 36,3 no i teraz juz 36,5 wiec rosnie..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie rosnie a spada... czy chodzi ci o 36.06 czy 36.60? :p no to nie sa miarodajne te temperatury

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Musza byc dwie fazy widoczne. Sam skok nic nie znaczy bo mozna miec gory i doliny ;)


    Ja tylko napisałam jak kiedyś na forum przeczytałam.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Wiemmm tylko nie zawsze mierze o tej samej godzinie.. Zalezy jak sie obudze. A czasem jak wystartuje z lozka to mi sie w lazience przypomina o temp... ;/


    Powiem wam tak jeżeli temperaturę mierzysz o tej samej porze i zdarzy ci się zmierzyć wcześniej to za każde 30min doliczasz 0,5 stopnia a jeżeli za późno to za każde 30 min odejmujesz 0,5.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama juz nie wiem.. Zobaczymy jutro..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Powiem wam tak jeżeli temperaturę mierzysz o tej samej porze i zdarzy ci się zmierzyć wcześniej to za każde 30min doliczasz 0,5 stopnia a jeżeli za późno to za każde 30 min odejmujesz 0,5.

    Tak. Tak sie koryguje ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czyli mialam 36,55 ;p

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Powiem wam tak jeżeli temperaturę mierzysz o tej samej porze i zdarzy ci się zmierzyć wcześniej to za każde 30min doliczasz 0,5 stopnia a jeżeli za późno to za każde 30 min odejmujesz 0,5.
    ja gdzieś czytałam, że różnica do godziny nie wpływa na zmianę temp

    werni lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja gdzieś czytałam, że różnica do godziny nie wpływa na zmianę temp

    wpływa :P sprawdzałam

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wpływa sam lekarz mi to mówił że te godziny mierzenia sa bardzo ważne.

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ