X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama kaze mi isc do psychologa i chyba t9 zrobie.. Bo mnie to wykonczy.. Wyobrazcie sobie ta sytuacje. 3 lata temu kupilismy z mezem mieszkanie no i mamy takich sasiadow obok co maja gospodarstwo bo to na wsi. I robia nam caly czas na zlosc. Teraz wniesli do sadu o zasiedzenie drogi ktora my tez wjezdzamy do domu (choc nigdy tam nikt nie wjezdzal przed nami) wiec im to przeszkadza.. Inne gorsze sytuacje tez byly. Ale to co tam sie dzieje to patologia doslownie.. A teraz najlepsze.. W niedziele wlasnie ta sasiadka popelnila samobojstwo.. I jak ia mam zyc spokojnie ;(

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Też płakałam i się łamałam. Życie mnie przetrenowało. U nas sąsiad (też wieś) ma nielegalną tuczarnie, capi latem tak że okna nie otworzę. Nikt z tym nic nie robi bo mu dziecko zachorowało poważnie. Nikt nie rusza a i ten mimo tragedii i tak więcej świń trzyma... A kazdy nie chce ruszyć bo jak to tak.
    Nie męcz się rozmowa pomaga, a psycholog jest nastawiony na pomoc. Powinnaś spróbować

    U mnie jest to samo z tym smrodem ! A ile much ! Masakra. Ale ja powiedzialam ze jesli oni dostana ta droge i nie bede miala jak dojechac do domu to bede nasylac rozne kontrole.. Bo bez przesady. Nie mozna tak robic jak oni robia.. A ta kobieta widac jak miala dobrze..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką koleżankę co wiecznie się wszystkim stresuje, płacze denerwuje, na studiach to czasem po nocach nie spała bo sie martwiła że nie zdąży się wszystkiego nauczyć. Teraz urodziła syna ma 4 mc i to samo martwi sie o niego jakby był ze szklanki.Kurde to jest na prwdę wielki problem taki stres.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest.. I ja nawet kiedy nie chce sie denerwowac to i tak to robie.. Teraz np jestem zdenerwowana od rana tym plamieniem bo nie wiem co to.. :( i tak caly dzien sie nakrecam.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dalej plamisz?

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie bylo plamienie ze leci ze mnie czy cos.Tylko przy podcieraniu to jest taki sluz zabarwiony.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nadal to mam. I boli mnie jajnik. Wiwc ja juz nie wiem co to.. :(

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmmm ja mam tak właśnie przed okresem. Ale kochana nie stresuj się zobaczysz czy jutro zniknie jak nie ma tego tak dużo to spokojnie zobaczysz co będzie dalej.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale u mnie na okres to za szybko. Wiec nie wiem.. Naczytalam sie tych wszystkich pierdol..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ale nadal to mam. I boli mnie jajnik. Wiwc ja juz nie wiem co to.. :(


    Kurde nie wiem co ci doradzić. Ten ból jajnika może oznaczać również okres jak i owulację i nie koniecznie. A bardzo cię boli ten jajnik?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ale u mnie na okres to za szybko. Wiec nie wiem.. Naczytalam sie tych wszystkich pierdol..


    Nie czytaj niczego z internetu to nie zawsze jest dobry doradca. Naczytasz sie właśnie głupot a potem człowiek panikuje.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee.. Nie jest to jakis silny bol. Nie wiem do czego to porownac. Czasem mnie kluje.

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorki, że Wam przerwę dyskusję, ale... używa któraś z Was tych testów ślinowych??? Bo w pon test pokazywał początek paprotek, we wtorek było ich mnóstwo, a dzisiaj już jest mało znowu :/ a niby one pokazują też owulację :( i zauważyłam, że tak mam zawsze. Najpierw jest mnóstwo paprotek (czyli niby owulacja powinna trwać), a skok temperatury i koniec śluzu jest kilka dni później i już sama nie wiem jak to jest i dlaczego tak jest :/ testy lh - na razie tylko raz mi test lh wyszedł pozytywny i to 24h przed skokiem temp (wcześniej mi nie wychodziły, ale miałam te najtańsze z allegro i to chyba dlatego). I już sama nie wiem jak to interpretować? Kiedy mogę mieć owulację? Jak testy slinowe wychodza pozytywnie, czy jak jest skok temp? (a to jest różnica 3-4dni :/)
    jakby któras nie widziałą to te testy ślinowe powinny wykrywać skok estrogenów tuż przed owu i w jej trakcie :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja w czerwcu tak miałam że mój cykl trwał tylko 2 tygodnie i zaraz dostałam okres. Poszłam do lekarza to powiedział że jakieś zaburzenia hormonalne zrobił mi badania i nic nie wyszło ale tylko raz tak miałam.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie jest wtedy, gdy widać ślad na majtkach, gdy trzeba podpaski itp.
    Plamienie jak jest tylko na papierze.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno tak to można odróżnić :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Dziewczyny sorki, że Wam przerwę dyskusję, ale... używa któraś z Was tych testów ślinowych??? Bo w pon test pokazywał początek paprotek, we wtorek było ich mnóstwo, a dzisiaj już jest mało znowu :/ a niby one pokazują też owulację :( i zauważyłam, że tak mam zawsze. Najpierw jest mnóstwo paprotek (czyli niby owulacja powinna trwać), a skok temperatury i koniec śluzu jest kilka dni później i już sama nie wiem jak to jest i dlaczego tak jest :/ testy lh - na razie tylko raz mi test lh wyszedł pozytywny i to 24h przed skokiem temp (wcześniej mi nie wychodziły, ale miałam te najtańsze z allegro i to chyba dlatego). I już sama nie wiem jak to interpretować? Kiedy mogę mieć owulację? Jak testy slinowe wychodza pozytywnie, czy jak jest skok temp? (a to jest różnica 3-4dni :/)
    jakby któras nie widziałą to te testy ślinowe powinny wykrywać skok estrogenów tuż przed owu i w jej trakcie :/


    Wiesz co ja nie używałam nigdy tych testów. Ja to w ogólnie im nie ufam najlepiej zrobić monitoring.

    Kochana a ile dniowe masz cykle?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Krwawienie jest wtedy, gdy widać ślad na majtkach, gdy trzeba podpaski itp.
    Plamienie jak jest tylko na papierze.


    Też tak kiedyś słyszałam

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Krwawienie jest wtedy, gdy widać ślad na majtkach, gdy trzeba podpaski itp.
    Plamienie jak jest tylko na papierze.

    Hm.. No dlatego mowie o plamieniu. ;)

    Czekamy...
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ