X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny...uspokujcie się się nie ma godz 9 a ja mam tyle stron do nadrobienia ;)
    Dzień dobry :) co do plemienia w połowie cyklu zdażyło mi się kilka razy Ale ja wtedy miałam nazderke i to prawdopodobnie od tego było.. nigdy więcej nie zauważyłam plamien w środku cyklu.

    My też najczęściej "działamy" w łóżku ale czasem zdarzają się inne miejsca np kuchnia, łazienka. Rzadko kiedy wspolzyjemy więcej jak kilka dni pod rząd codziennie. Najczęściej jest to co drugi dzień lub co trzeci.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my tez nie tylko rozmawialismy wczoraj ;p
    Nie to nie era Greya nawet tego nie widzialam ani nie czytalam.. ;)
    Po prostu jakos tak lubie taki ostry seksik ;) No my nie mamy zbyt duzo gadzetow bo wystarczyl mi gadzet mojego meza ;p a teraz chcialabym sprobowac czegos nowego w sensie ze jako dodatek ;p
    A dlaczego nie lubisz walentynek ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Jezu dziewczyny...uspokujcie się się nie ma godz 9 a ja mam tyle stron do nadrobienia ;)
    Dzień dobry :) co do plemienia w połowie cyklu zdażyło mi się kilka razy Ale ja wtedy miałam nazderke i to prawdopodobnie od tego było.. nigdy więcej nie zauważyłam plamien w środku cyklu.

    My też najczęściej "działamy" w łóżku ale czasem zdarzają się inne miejsca np kuchnia, łazienka. Rzadko kiedy wspolzyjemy więcej jak kilka dni pod rząd codziennie. Najczęściej jest to co drugi dzień lub co trzeci.

    Tak chyba najlepiej :)

    Mąż pisze po niemiecku i mi czyta na głos :P wolę siedzieć na forum :P :D I szukam wyjaśnienia mojego śluzu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Jezu dziewczyny...uspokujcie się się nie ma godz 9 a ja mam tyle stron do nadrobienia ;)
    Dzień dobry :) co do plemienia w połowie cyklu zdażyło mi się kilka razy Ale ja wtedy miałam nazderke i to prawdopodobnie od tego było.. nigdy więcej nie zauważyłam plamien w środku cyklu.

    My też najczęściej "działamy" w łóżku ale czasem zdarzają się inne miejsca np kuchnia, łazienka. Rzadko kiedy wspolzyjemy więcej jak kilka dni pod rząd codziennie. Najczęściej jest to co drugi dzień lub co trzeci.

    No to ja juz nie wiem co oznacza moje plamienie.. Niby mam nadzerke ale to bardzo mala prawie wcale. Wiec mysle ze to nie to..

    A co do lozka to ja nienawidze swojego bo skrzypi ! ;> Moj wczoraj stwierdzil ze kiedys nam sie zlozy ;p haha. Musimy kupic nowe. ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No my tez nie tylko rozmawialismy wczoraj ;p
    Nie to nie era Greya nawet tego nie widzialam ani nie czytalam.. ;)
    Po prostu jakos tak lubie taki ostry seksik ;) No my nie mamy zbyt duzo gadzetow bo wystarczyl mi gadzet mojego meza ;p a teraz chcialabym sprobowac czegos nowego w sensie ze jako dodatek ;p
    A dlaczego nie lubisz walentynek ?

    Mi chodziło przed ślubem :P

    Nie lubię bo mam inne święto :D poza tym to dość sztuczne :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No to ja juz nie wiem co oznacza moje plamienie.. Niby mam nadzerke ale to bardzo mala prawie wcale. Wiec mysle ze to nie to..

    A co do lozka to ja nienawidze swojego bo skrzypi ! ;> Moj wczoraj stwierdzil ze kiedys nam sie zlozy ;p haha. Musimy kupic nowe. ;p

    Nam się dwa razy rozwaliło!! Jedno u mnie w domu... :P a drugie walnęło u teściów, ale było zabawnie :D kołdrą stelaż owijaliśmy, a potem zostaliśmy bez łóżka z samym materacem bo się nie opylało kupować już. Teraz mamy z ikei duże łoże :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to my tez.. Przeciez kota w worku sie nie kupuje ;p Ja mialam taki zaszczyt iz jestem pierwsza kobieta mojego meza.. Tak. Byl prawiczkiem. Ale powiem wam ze calkiem dobrze mu szlo od razu wiedzial co ma robic ;p byl lepszy od moich poprzednich facetow..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nam się dwa razy rozwaliło!! Jedno u mnie w domu... :P a drugie walnęło u teściów, ale było zabawnie :D kołdrą stelaż owijaliśmy, a potem zostaliśmy bez łóżka z samym materacem bo się nie opylało kupować już. Teraz mamy z ikei duże łoże :D

    My tez mamy duze lozko. Ladne drewniane z ledami. Ale cholera skrzypi jakby swinie zabijali ;p hihi.. Moj stwierdzil ze je wypierdzieli i na materacu bedziemy spac. ;p

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy duże łóżko bardzo fajne Ale skrzypi trochę po męża stronie :D

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    My też mamy duże łóżko bardzo fajne Ale skrzypi trochę po męża stronie :D


    Nasze cale skrzypi,nawet jak sie w nocy przekrecam z boku na bok. A gdzie przy seksie.. Masakra.

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny zdążyłam dojechać do pracy zrobić kilka rzeczy az już nie mam kiedy was nadrobić

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też był prawiczkiem, wstydził się. Choć nie ma czego :)

    Eh, takie śniadania z mężem lubię :) Od razu mam lepszy humor.

    Ciekawe jaki ja mam progesteron... Hm :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Hej, czy któraś z Was bierze obecnie CLO?

    Byłam wczoraj na monitoringu w 13dc (2 cykl na CLO). Miałam skok temperatury w 11 dniu, ale wczoraj ginekolog powiedział, że ciałka żółtego nie widać. Czy ktoś miał podobnie?

    Aaaa i w opisie jest napisane, że jest niewielka ilość płynu ''przed macicą'', a Zatoka Douglasa wolna. Pierwszy raz się spotykam z takim opisem. Czy ktoś wie, co to oznacza?
    Wizytę mam za dwa dniu u gina.


    I lekarz nic ci nie wytłumaczył co to może oznaczać? ja nie słyszałam o czymś takim więc nie pomogę.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy napisałaś że nigdy nie miałaś takiej ochoty na sex jak teraz ja jak zaczęłam starać się o dziecko na samym początku to tez tak miałam jak Ty co chwilę miałam ochotę nie wiem czy to podświadomość nam to robi :) ale pamiętaj codzienne uprawianie sexu też nie jest dobre.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mój też był prawiczkiem, wstydził się. Choć nie ma czego :)

    Eh, takie śniadania z mężem lubię :) Od razu mam lepszy humor.

    Ciekawe jaki ja mam progesteron... Hm :)

    Moj tez sie wstydzil.. Ale ja bylam z tego dumna ;) ja juz niestety dziewica nie bylam co prawda ale przynajmniej nauczylam go wielu rzeczy ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Czekamy napisałaś że nigdy nie miałaś takiej ochoty na sex jak teraz ja jak zaczęłam starać się o dziecko na samym początku to tez tak miałam jak Ty co chwilę miałam ochotę nie wiem czy to podświadomość nam to robi :) ale pamiętaj codzienne uprawianie sexu też nie jest dobre.

    Wiem,wiem ale jakos nie moglam sie oprzec ;p ale niee.. Dzisiaj odpuszczam niech sie plemniczki zregeneruja ;) ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Moj tez sie wstydzil.. Ale ja bylam z tego dumna ;) ja juz niestety dziewica nie bylam co prawda ale przynajmniej nauczylam go wielu rzeczy ;p

    Ja nie byłam... Ale mnie to nie cieszyło, długa i nieprzyjemna historia :)


    Justa, nie za dobre :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja nie byłam... Ale mnie to nie cieszyło, długa i nieprzyjemna historia :)


    Justa, nie za dobre :)

    Powiem ci ze ja tez stracilam dziewictwo nie tak jak sobie wyobrazalam ;( tez bardzo przykra historia.. Do tego bylam bardzo mloda i nikt o tym nie wie. Nawet Moj maz..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż wie... Nawet kiedyś powiedziałam mamie, chyba nie potrzebnie :P

    U nas seks zmienił się jak zaczęliśmy się starać bo jednak dziecko to ten owoc miłości, ta spajająca część. Kochamy się i w ogóle ale wtedy to miało inny wydźwięk :) Może o to chodzi? :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ