X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie tak..;) mam nadzieje..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli... Ciągle, okres nie okres...
    Owulacji jak widać nie ma :p a bez leków się nie obejdzie... Pewnie jakbym nawet chciała to nie ma u mnie szans na ciążę :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed wyjściem sie wysiusialam wsiadłam do autobusu trochę przejechałam i znów chce mi sie siku. Oby to nie żadna infekcja bo chyba mnie szlak trafi. Nie dość ze jestem nie wyspana i znów bede umierać w pracy to jeszcze to sikanie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    A ja przed wyjściem sie wysiusialam wsiadłam do autobusu trochę przejechałam i znów chce mi sie siku. Oby to nie żadna infekcja bo chyba mnie szlak trafi. Nie dość ze jestem nie wyspana i znów bede umierać w pracy to jeszcze to sikanie.

    Ja mam czasem tak i nie jest to infekcja. Może tak się zdarzyło Ci i tyle :P Nerki się oczyszczają :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe mam nadzieje ze to nic złego.

    Czekamy musisz uzbroić sie w cierpliwość i obserwować sie dalej.

    Mi dzisiaj ładnie temperatura skoczyła 36,89

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedactwo.. Ja czasem tez tak mam.. Rzadko ale czasem sie zdarzy. Kiedys nawet sie posikalam bo nie zdazylam ;p ale wtedy mialam przeziebiony pecherz. Ale czasem nawet nie czuje zebym miala przeziebiony a sikam jak kot. ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 36,3..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    A ja mam 36,3..

    Czyli tak owulacyjnie, mierzysz codziennie z rana? Robisz sobie wykres? Jak skoczy Ci jutro albo pojutrze to będziesz wiedzieć :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie nie zawsze oznacza chorobę. Może ono np. poprzedzać okres. Dość często krótkie krwawienie pojawia się w połowie cyklu, podczas owulacji. W czasie jajeczkowania organizm wytwarza komórki jajowe. Naturalnym procesem jest pękanie pęcherzyka Graafa. Temu procesowi czasami towarzyszy ból i plamienie związane ze spadkiem poziomu estrogenów. Takie krwawienie nie jest obfite, trwa kilka, kilkanaście godzin. Najczęściej ma kolor brunatny. Jest normalnym objawem świadczącym o jajeczkowaniu.


    Patrzcie co znalazlam..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie mierzyc ale teraz przez chorobe nie mierzylam. I dopiero wczoraj i dzisiaj.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Plamienie nie zawsze oznacza chorobę. Może ono np. poprzedzać okres. Dość często krótkie krwawienie pojawia się w połowie cyklu, podczas owulacji. W czasie jajeczkowania organizm wytwarza komórki jajowe. Naturalnym procesem jest pękanie pęcherzyka Graafa. Temu procesowi czasami towarzyszy ból i plamienie związane ze spadkiem poziomu estrogenów. Takie krwawienie nie jest obfite, trwa kilka, kilkanaście godzin. Najczęściej ma kolor brunatny. Jest normalnym objawem świadczącym o jajeczkowaniu.


    Patrzcie co znalazlam..

    Jeśli jest u kogoś często zawuażalne a nie nagle pierwszy raz :) No chyba, że nigdy wcześniej u siebie tego nie zauważyłaś. Nie wiem :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no mialam pierwszy raz cos takiego.. Dlatego tak sie przerazilam jak to zobaczylam..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tylko się cieszyć? Może masz normalne owulacje i cykl. Nigdy nic nie wiadomo, możesz się teraz zastanawiać i się domyślać. Jak nigdy nie badałaś się pod tym względem u gina to nic nie wiadomo :) Możesz sobie progesteron zrobić 7-8 dni po owulacji, czyli za tydzień, to nie drogie badanie krwi. Będziesz miała obraz tego :)

    Jedni mówią, że właśnie dzięki antybiotykom się udało, na innych działa niszcząco :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. No tez czytalam o tym ze kobiety w czasie przeziebienia albo w czasie brania antybiotykow zaszly w ciaze bo organizm jest oslabiony i tak to na nie zadzialalo.. Mam nadzieje.. A to badanie zrobie. ;) a skad bede wiedziala czy mialam owulacje czy nie ? Nie znam sie na tych badaniach.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli będziesz miała duży wynik progesteronu to będzie świadczyło o owulacji :)

    I jeśli mówimy o dziwactwie... No to ja mam 24 dc i powinnam dostać okresu, brzuch boli, czuje, że cieknie, sprawdzam a tu niemal przezroczysty śluz i rozciąga się na 4 cm :P zwariuje....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz kurcze ;) to chyba obie jestesmy wypierdkami natury ;p ja tak sobie leze i caly czas mysle.. Brzuch mnie boli jakos dziwnie..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dosyć, mnie właśnie przestał boleć... Kurdę, brałam dupka! Nie powinno tak być :(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj nie moglam zasnac a moj maz sie na mnie zloscil bo sobie pogaduszki wymyslilam o 24. ;p a on rano do pracy. Ogolnie pogadalismy sobie tak, fajnie bylo.. Wymyslilismy sobie wyjazd na weekend do karpacza ;) zeby sie odprezyc. :) ciekawe czy to sie uda..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam dosyć, mnie właśnie przestał boleć... Kurdę, brałam dupka! Nie powinno tak być :(

    Co my musimy przejsc w tym zyciu.. ;( Nikt nas nie oszczedza..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę by się udał :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ