X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prof. B Chazan - klauzula sumienia
Odpowiedz

prof. B Chazan - klauzula sumienia

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 17:30

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domyślam się ze o mnie chodzi, wiec czuje się wywołana do tablicy. to chyba ja mówiłam o dzieciach, ale nie twoich, bo widzę z awatara ze spodziewasz się dziecka, ale w żadnej mojej wypowiedzi nie ruszyłam tego tematu. mówiłam o swoim dziecku i cierpieniu matek, które czekają na dziecko lub straciły je z powodów zdrowotnych. nie przypominam, żebym komentowała twoje, jeśli tak uważasz to właśnie ty nie rozumiesz czytanego tekstu, tym bardziej nie ubliżałam ani tobie, ani twojemu dziecku. ty to zrobiłas

    kapturnica lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się składa, że nie o tym poście mowa o którym myślisz. Nie chce mi się cofać wstecz kto zaczął komentarze dziedzictwa.
    W ogóle twraz odnoszę wrażenie, że jesteście tu tylko po to żeby prowokować kłótnie. Poszła jedna koleżanka, której się czepialyscie to znalazła się następna.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zamierzam sie klocic i wchodząc na ten watek nie zamierzalam tego robic. krew mnie zalewa kiedy ktos próbuje komus narzucic swoje zdanie, tylko dlatego i wylacznie dlatego sie odzywalam

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk..

    zostaw ten temat nie warto tym bardziej w Twoim stanie, ich po prostu nie przekrzyczysz, są dziwne, dobrały się w klitkę i dominują całym tematem, wszystkie dziewczyny które miały coś sensownego do powiedzenia odeszły od tematu bo widać nie warto, ani słowa więcej.

    aniafk lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie ktoś zajął się koleżanką :) może teraz wątek wróci na właściwy tor.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://vod.gazetapolska.pl/7574-dlaczego-wlasnie-prof-chazan-ma-racje-ostry-komentarz

    ..antyfeministka..
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 19 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny film. Jednak są matki na świecie, które potrafią kochać swoje dziecko bez względu na to jakie jest. Są też matki, które wolą zabić zanim się urodzi bo coś poszło nie tak. Jeszcze trochę a w Polsce będą usuwać płody ze zdiagnozowanym brakiem paznokcia bo nie będzie to dziecko idealne :)
    Brawo dla Heather !

    vanessa lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    kapturnica, gosiunia, amelia04072006, santoocha lubią tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię mieć swoje zdanie i mam do niego prawo. Chyba Ty tu wchodzisz prowokować z góry zakładając to co ja znam a czego nie znam.
    Daruj już sobie to komentowanie czyiś postów bo ktoś tu wczoraj właśnie takie posprzątał.
    Napisz co masz do napisania w temacie jaki tutaj istnieje a nie w temacie mojej osoby. Jak będę chciała, żeby mówiono o mnie czy jestem poważna czy nie to obiecuję, że założę osobny temat i będziesz sobie komentować do woli. Właśnie przez takie osoby jak Ty , które nie potrafią uszanować czyjegoś zdania tylko krytykują to forum schodzi na psy.
    TO JEST MOJE ZDANIE NA TEMAT TYCH KOBIET i jeśli Ciebie ono do czegoś prowokuje to wybacz ale coś z Tobą nie tak :
    Masz odmienne zdanie napisz ale nie włączaj w to mojej osoby jeśli możesz :)_
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 13:56

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiesz jakie posty zostały wycięte przez moderatora i nawet nie zdajesz sobie sprawy dzięki komu moderator zainteresował się tą stroną :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kysz ....

    gosiunia, kapturnica lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ty kompletnie nie masz wiedzy i nie znasz tego tematu! Twoja osoba mnie kompletnie nie interesuje, natomiast brak wiedzy owszem. Znasz temat poszlakowo. Coś tam przeczytałaś, coś ci ktoś dopowiedział i resztę ubzdurałaś sobie w swojej głowie. Dlatego odesłałam cię do linku wklejonego wczesniej, ale widzę, że ty i czytanie nie idą ze sobą w parze. Wyjaśnię więc po krotce, żeby cię nie przemęczać lekturą. Ta kobieta miała zlecona aborcje na polecenie jej gina prowadzącego. USG wykazało bardzo poważne zdeformowanie płodu, a nie złamany paznokieć. Za takie sarkastyczne wypowiedzi mogłabyś dostać w policzek od tej kobiety, gdybyś jej to powiedziała w twarz.
    Kolejne usg potwierdziło ostry niedorozwój płodowy, zdeformowanie twarzy, brak połowy głowy oraz gałki ocznej, brak nosa... Kobieta miała więc iść do domu i cytuję 'Rozważyć aborcję'. Z mężem przedyskutowali i zdecydowali się usunąć. Myślisz, że dla niej, po 4 poronieniach, była to łatwa decyzja? Że chciała tego? Przecież żadna matka nie chce usuwać płodu, ale w tym przypadku nie było innego wyjścia, bo zdrowie i życie kobiety było zagrożone. W momencie kiedy Chazan specjalnie utrudnił i zlecił jakieś dodatkowe badania, okazało się, że na aborcję jest za późno o 5 dni. Kobieta wróciła do ginekologa prowadzącego ciążę i zapytała się co robić. Lekarz doradzał jej jeszcze jedną placówkę szpitalną, ale kobieta wymęczona i zrezygnowana z wszystkiego zdecydowała, że donosi ciążę jak najdłużej się da.

    Naprawdę, czytanie nie boli. Spróbuj czasem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 13:58

    gosiunia, amelia04072006 lubią tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze w mojej wypowiedzi nie padło ani jedno słowo na temat kobiety o której piszesz. Widać to Ty masz problem ze zrozumieniem tekstu.
    W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego krytykujesz to co ja myślę o tym wszystkim?
    Zdaje się, że to Ty Pani wszechwiedząca próbujesz narzucać tutaj swoje zdanie.


    "Piękny film. Jednak są matki na świecie, które potrafią kochać swoje dziecko bez względu na to jakie jest. Są też matki, które wolą zabić zanim się urodzi bo coś poszło nie tak. Jeszcze trochę a w Polsce będą usuwać płody ze zdiagnozowanym brakiem paznokcia bo nie będzie to dziecko idealne :)
    Brawo dla Heather !"

    Proszę wskazać mi tutaj jakikolwiek brak wiedzy?

    Jestem przeciwnikiem aborcji w każdym jej przypadku czy Tobie się to podoba czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 14:15

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że się wtrącę, czytam wątek, jestem dopiero na 15 stronie, nie wiem, czy ktoś skomentował ten konkretny post Landryneczki:
    Landryneczka wrote:
    Przepraszam że się wtrące . Tylko sekundke chciałam poświęci i pokaza wam coś co ostatnio usłyszeliśmy na mszy .
    Dla mnie ten temat nie ma końca i każdy będzie miał odmmienne zdanie ale nie krytykujcie go . Wiara tutaj nie ma nic do rzeczy . Ja jestem wierząca ale rzadko chodzimy do kościoła i to co usłyszelismy na niedzielnej mszy ostatecznie mnie potwierdziło że nie warto po tym co księża wyczyniają .

    posłuchajcie sobie i powiedzcie co wy bycie zrobiły gdybyscie na msze poszły i usłyszały taka o to piosenke nie wspominajac jak dzieci zareagowały

    http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140716%2FPOWIAT0115%2F140719318

    ja oczywiście jestem przeciwko aborcji ale to już przegiecie

    Pragnę zauważyć, że ta ballada jest bardzo "stara". Słyszałam ją już dobre 20 lat temu. To nie ten ksiądz ją wymyślił :)

    Pozdrawiam ;)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, a ja jestem zwolenniczką aborcji, do której przyzwala polskie prawo, czyli kiedy płód jest chory lub ciąży powstałej w wyniku gwałtu.
    Czy ci się to podoba czy nie :)

    kapturnica, czekolada:) lubią tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ