X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu zażartowałam że rodze z Paula. Ciąża nie potwierdzona. Za tydzień będę wiedzieć czy jest czy nie ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka no objawy to roznie. Zapomnialam napisac o piersiach ze mam tkliwe ale to od owulki sie z nimi mecze teraz juz mniej. Co do jedzenia to tez od kilku dni mniej jem a jak dowiedzialam sie o ciazy to w ogole apetyt stracilam. Wmuszam w siebie jedzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dalej czekam.. i łapie przez to doła... bo chciałabym zacząć kolejne staranka już i nic.. nic nie zacznę bo nawet okres nie nadszedł... głowa mnie boli ogólnie słabo się czuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caacharel ale rodzisz razem z Paulą :P mówię ci.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zmuszam do jedzenia. Co do piersi- ja mam sutki tylko tkliwe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam pomyłka wyżej.. dziś 39 dc.. ale i tak dużo.. za dużo.. łeb mnie nawala..

    ja miałam tkliwe sutki, przeszło, potem mnie piersi paliły jakby tak jeden dzien potem nc potem inny dzien i do teraz cisza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzad kazdej kobiecie powinien placic 500+ co miesiac za te nieregularne cykle, bolesci miesiaczkowe, nierefularne owulacje..
    Ilka a wybierasz sie do gina? Moze u Ciebie identyczna sytuacja co u Olgi? Wiesz serduszka mogly byc a owulacja mogla byc np 3 dni pozniej plemniki przetrwaly i masz babo placek. Tej natury to nigdy nie zrozumiesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, kiedy betę powtarzasz? :)
    czy juz była powtórka?


    ed. mam nadzieję ze suwaczek z truskawką zostaje <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 22:11

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam jechac jutro ale odpuszczam co ma byc to bedzie. Nie bede sie stresowac ;) suwaczek zostaje <3
    Mam nadzieje ze w krotce i Tobie wroci taki suwaczek na pelne 9 miesiecy <3

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro ide do lekarza, nic się nie dzieje, nawet plamień nie mam, marze tylko o tym, aby odbyło się bez zabiegu ;) a już mamy ustalone, ze zrobimy to dziecko choćby nie wiem co ;) czyli juz, bo już mamy dosć ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby tak bylo :) najwazniejsze ze dalej dazysz do celu <3

    ojejku lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciąży brak. Paula nie rodze z Tobą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana poki @ brak to jest nadzieja <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette a u mnie nadzieji zero... Dostalam okres o 6 rano po 39 dniach...;((( nigdy nie uda mi sie zajsc w ciaze...;( nigdy nie wiem ile bedzie trwal cykl i kiedy mam plodne...czlowiek mysli ze moze w dobre dni sie przytula a potrm wychodzi ze jednak nie...;( nawet paski owulacyjne mi nie pomagaja...ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2016, 11:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle to przez ostatnie 4 miesiące miałam strzępy krwi podczas miesiączki teraz nic a nic... dziwne to wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja w tym cyklu mialam z eM taka taktyke ze kochalismy sie co drugi dzien. Probowalismy tak robic przez kilka cykli ale albo mi sie nie chcialo albo on byl zmeczony. Teraz tak robilismy i owszem byly tam jakies przerwy ale dopoki nie dostalam wzdec a to moj objaw ze po owulce jestem to wtedy dopiero przestalismy. Wiem ze powiesz ze latwo mi mowic bo mi sie udalo ale jesli nie pracujecie na zmiany w sensie ze sie mijacie ze soba to sprobujcie tak i daj sobie z testami szkoda kasy na nie. Lepiej zainwestowac w testy ciazowe lub na bete :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi z powodu @ :( tule Cie mocno i nie poddawaj sie. Wiem ze dzis masz dola i jutro pewnie bedzie tak samo, ale zaczelas nowy cykl czyli jest nadzieja na nowe owocne starania :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette kochana w tym własnie problem że pracujemy na zmiany :( i się mijamy... więc w ogóle nie wiem jak mamy spłodzić dziecko...:( ja mam np 1 to on ma 2.. ja 3 to on 1 .. i ciężko naprawdę ciężko się zgrać tak...;/ wiec jakoś nie widzę tego..
    zaczęłam nowy cykl..ale co z tego jak i tak nie wiem kiedy będzie ta owulacja...:( bo nie wiem ile będzie trwał cykl..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuj śluz IlkaH jeżeli nie masz jak mierzyc tempki- ja tak robię. Jadę do szkoły dziewczyny pozdrawiam :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widac obserwacja sluzu mi nic nie daje..noe ma poki co zadnych efektow. A sluz obserwuje bo to jedyne co mi pozostalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2016, 09:30

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ