X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja nie wiem co to może być :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laseczki jak tam plany na weekend? :)

    ojejej Ilka to nie dobrze ze cos Cie tam boli moze to tylko chwilowo i za nieldugo przejdzie ;)

    U nas będzie pierwsza sobota gdzie Mikuś zostaje z rodzicami moimi a my ruszamy na impreze do znajomych :P taki z niego cycoch, że nie wiem jak on przetrwa z dziadkami lub dziadki z nim haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my ruszamy na wesele :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam Paulette na weselu? :) opowiadaj ;)

    nam impreza bardzo się udało i nawet Mikuś był grzeczny hihihi :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc szybko minelo bawilismy sie dobrze teraz juz tylko czekamy na nasz slub :D

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Noc szybko minelo bawilismy sie dobrze teraz juz tylko czekamy na nasz slub :D
    Moment zleci :) i tak ze macie juz wszystko zaplanowane u nas tak szybko sprawy sie toczyly ze pol roku przed zaczelismy planowac to nie mialam zbyt dlugo czasu na oczekiwania. Ale tak jak mowisz noc szybko zleciala a zycie dalej sie toczy :D

    Dziewczyny u was tez jest taka susza i nie ma czym oddychac?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko leci tylko ja sie do wizyty w srode nie moge doczekac tak mi czas sie dluzy ze szok :P

    Noo u mnie tez parno i dawno nie padalo. W ogole wszystkie deszcze nas omijaja. Kilka km od mojej wsi pada a do mnie albo jak ksiadz kropidlem albo wcale :/ do tego te pogody takie ze ciagle chce mi sie spac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko leci tylko ja sie do wizyty w srode nie moge doczekac tak mi czas sie dluzy ze szok :P

    Noo u mnie tez parno i dawno nie padalo. W ogole wszystkie deszcze nas omijaja. Kilka km od mojej wsi pada a do mnie albo jak ksiadz kropidlem albo wcale :/ do tego te pogody takie ze ciagle chce mi sie spac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka..
    Byłam u ginki... wszystko w porządku, nie ma żadnych torbieli itp.

    17 dc i pęcherzyk tylko 12 mm.. co to znaczy ?? że do owulacji jeszcze daleko ?
    ile powinien mieć taki pęcherzyk żeby pękł? czyzli jak 17 dc był taki mały pęcherzyk to będzie długi cykl ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 15:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ilka - jak chodziłam do gina to mówił że pęcherzyk pęka przy 21/22 mm. A rośnie 1-2 mm dziennie :) to tak w skrócie :) więc podejrzewam że będziesz miała dłuższy cykl trochę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 17:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GABI544 czyli jeśli pęka przy 21/22 mm a rośnie bodajże 1-2 mm dziennie to dziś bym, miała 13,14 mm ... czyli pęknięcia spodziewać się koło 24-26 czerwca czyli 21-23 dc ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 17:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś około tego + dodać do tego średnią długość Twojej fazy lutealnej i masz przewidywany termin miesiączki. Faktycznie późna owulacja. Będziesz szła po owu na monitoring sprawdzić, czy pęcherzyk pękł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mam fazę lutealną wyliczyć ??? :P

    Nie pójdę sprawdzić czy pękł czy nie bo po 1 jade na wakacje w rodzinne strony a po 2 najpierw mam porobić badania i wyleczyć infekcje i przyjść. zobaczy wyniki i będziemy myśleć o monitoringach cyklu :P trzeba kasy nazbierać...:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzyłaś wcześniej temperaturę? Faza lutealna to jest okres od 1 dnia po owulacji do dnia poprzedzającego kolejną miesiączkę. Jakbyś mierzyła wcześniej temperaturę i prowadziła wykres to łatwo byś to policzyła po skoku temperatury :)
    Chyba że wcześniej miałaś już monitoringi i wiesz kiedy miałaś owulkę i po ilu dniach dostałaś okres ;)

    A jaką masz infekcję?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GABI544 nie byłam nigdy na monitoringu to moje pierwsze usg dopochwowe i w sumie pierwsze badanie wziernikiem bo wcześniej się mnie nie dało zbadać bo miałam ginekologa rzeźnika ( facet ) a teraz bez problemu mnie babeczka zbadała i usg też zrobiła.
    Nie mierzyłam nigdy temperatury bo wcześniej się nie starałam jak byłam na studiach.
    Nawet nie wiedziałam ze sie dowiem coskolwiek o pęcherzyku :P

    Nie wiem jaką mam infekcję :P nie pytałam. to są jakieś rodzaje ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka grunt by owulacja była i serduszka :D a cykl może Ci się wydłuzyć na 9 miesięcy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka a w te rodzinne strony to bardziej wieś, morze, góry, mazury, miasto?

    tak pytam, bo kłóce się z mężem odnośnie wakacji :/ mięliśmy cały urlop zaplanowany pokój nad morzem etc a nagle mu szef dał dodatkowe zlecenie i plany szlag trafił i wszystko nam się przesunęło. zaliczka przepadla a w terminie naszym nie mają wolnych pokoi i skoro tak się stało zastanawiam sie czy w inne strony Polski nie ruszyć i tak nie wiem dokąd.
    Macie jakieś sprawdzone miejsca? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice jak nie morze to może mazury ? :D tam też wypoczniesz

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mazury fajne :) zawsze z rodziną jeździliśmy na mazury ;) może i pomyślimy o mazurach :)
    a ty Paulette ruszacie gdzies w dwupaku na wakacje? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój eM by chciał na weekend wyskoczyć nad morze. ja trochę się obawiam . zobaczymy co gin powie i jak dzidziuś się rozwija

    Alice93 lubi tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ