X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja nie wiem co to może być :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laseczki jak tam plany na weekend? :)

    ojejej Ilka to nie dobrze ze cos Cie tam boli moze to tylko chwilowo i za nieldugo przejdzie ;)

    U nas będzie pierwsza sobota gdzie Mikuś zostaje z rodzicami moimi a my ruszamy na impreze do znajomych :P taki z niego cycoch, że nie wiem jak on przetrwa z dziadkami lub dziadki z nim haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my ruszamy na wesele :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam Paulette na weselu? :) opowiadaj ;)

    nam impreza bardzo się udało i nawet Mikuś był grzeczny hihihi :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc szybko minelo bawilismy sie dobrze teraz juz tylko czekamy na nasz slub :D

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Noc szybko minelo bawilismy sie dobrze teraz juz tylko czekamy na nasz slub :D
    Moment zleci :) i tak ze macie juz wszystko zaplanowane u nas tak szybko sprawy sie toczyly ze pol roku przed zaczelismy planowac to nie mialam zbyt dlugo czasu na oczekiwania. Ale tak jak mowisz noc szybko zleciala a zycie dalej sie toczy :D

    Dziewczyny u was tez jest taka susza i nie ma czym oddychac?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko leci tylko ja sie do wizyty w srode nie moge doczekac tak mi czas sie dluzy ze szok :P

    Noo u mnie tez parno i dawno nie padalo. W ogole wszystkie deszcze nas omijaja. Kilka km od mojej wsi pada a do mnie albo jak ksiadz kropidlem albo wcale :/ do tego te pogody takie ze ciagle chce mi sie spac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko leci tylko ja sie do wizyty w srode nie moge doczekac tak mi czas sie dluzy ze szok :P

    Noo u mnie tez parno i dawno nie padalo. W ogole wszystkie deszcze nas omijaja. Kilka km od mojej wsi pada a do mnie albo jak ksiadz kropidlem albo wcale :/ do tego te pogody takie ze ciagle chce mi sie spac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka..
    Byłam u ginki... wszystko w porządku, nie ma żadnych torbieli itp.

    17 dc i pęcherzyk tylko 12 mm.. co to znaczy ?? że do owulacji jeszcze daleko ?
    ile powinien mieć taki pęcherzyk żeby pękł? czyzli jak 17 dc był taki mały pęcherzyk to będzie długi cykl ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 15:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ilka - jak chodziłam do gina to mówił że pęcherzyk pęka przy 21/22 mm. A rośnie 1-2 mm dziennie :) to tak w skrócie :) więc podejrzewam że będziesz miała dłuższy cykl trochę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 17:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GABI544 czyli jeśli pęka przy 21/22 mm a rośnie bodajże 1-2 mm dziennie to dziś bym, miała 13,14 mm ... czyli pęknięcia spodziewać się koło 24-26 czerwca czyli 21-23 dc ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 17:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś około tego + dodać do tego średnią długość Twojej fazy lutealnej i masz przewidywany termin miesiączki. Faktycznie późna owulacja. Będziesz szła po owu na monitoring sprawdzić, czy pęcherzyk pękł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mam fazę lutealną wyliczyć ??? :P

    Nie pójdę sprawdzić czy pękł czy nie bo po 1 jade na wakacje w rodzinne strony a po 2 najpierw mam porobić badania i wyleczyć infekcje i przyjść. zobaczy wyniki i będziemy myśleć o monitoringach cyklu :P trzeba kasy nazbierać...:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzyłaś wcześniej temperaturę? Faza lutealna to jest okres od 1 dnia po owulacji do dnia poprzedzającego kolejną miesiączkę. Jakbyś mierzyła wcześniej temperaturę i prowadziła wykres to łatwo byś to policzyła po skoku temperatury :)
    Chyba że wcześniej miałaś już monitoringi i wiesz kiedy miałaś owulkę i po ilu dniach dostałaś okres ;)

    A jaką masz infekcję?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GABI544 nie byłam nigdy na monitoringu to moje pierwsze usg dopochwowe i w sumie pierwsze badanie wziernikiem bo wcześniej się mnie nie dało zbadać bo miałam ginekologa rzeźnika ( facet ) a teraz bez problemu mnie babeczka zbadała i usg też zrobiła.
    Nie mierzyłam nigdy temperatury bo wcześniej się nie starałam jak byłam na studiach.
    Nawet nie wiedziałam ze sie dowiem coskolwiek o pęcherzyku :P

    Nie wiem jaką mam infekcję :P nie pytałam. to są jakieś rodzaje ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka grunt by owulacja była i serduszka :D a cykl może Ci się wydłuzyć na 9 miesięcy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka a w te rodzinne strony to bardziej wieś, morze, góry, mazury, miasto?

    tak pytam, bo kłóce się z mężem odnośnie wakacji :/ mięliśmy cały urlop zaplanowany pokój nad morzem etc a nagle mu szef dał dodatkowe zlecenie i plany szlag trafił i wszystko nam się przesunęło. zaliczka przepadla a w terminie naszym nie mają wolnych pokoi i skoro tak się stało zastanawiam sie czy w inne strony Polski nie ruszyć i tak nie wiem dokąd.
    Macie jakieś sprawdzone miejsca? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice jak nie morze to może mazury ? :D tam też wypoczniesz

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mazury fajne :) zawsze z rodziną jeździliśmy na mazury ;) może i pomyślimy o mazurach :)
    a ty Paulette ruszacie gdzies w dwupaku na wakacje? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój eM by chciał na weekend wyskoczyć nad morze. ja trochę się obawiam . zobaczymy co gin powie i jak dzidziuś się rozwija

    Alice93 lubi tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ