X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice rodzinny strone to góry i wieś ;)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH wrote:
    Alice rodzinny strone to góry i wieś ;)))
    ahh góry też kocham :) aż Ci zazdroszę a z której części Polski pochodzisz? bo ja centrum, ale tu nic nie ma do zachwycania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    mój eM by chciał na weekend wyskoczyć nad morze. ja trochę się obawiam . zobaczymy co gin powie i jak dzidziuś się rozwija
    ja też się bałam ale jak gin nie bedzie widzial przeciw wskazań to jedź bo to będą ostatnie takie "nudne" wakacje :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALICE Żywiec Bielsko Biała okolice ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od czwartku jestem w szpitalu. Na usg nie bylo serduszka i gin skierowal mnie na szpital. Jestem jiz tu trzecia dobe i dalej nic nie wiem. Prawdopodobnie ciaza o tydzien mlodsza lub powtorka z rozrywki :/ mialam dwie bety. Pierwsza ponad 21 tys (ale dokladnie nie wiem ile) a druga 21800 . Ale nasza kochana sluzba zdrowia jest tak madra ze nawet nie wiedza jaki jest przyrost bo nie maja wpisanych w karcie moich wynikow. Jeden gin powiedzial ze ladnie urosla. Polozna sie na mnie nadarla ze czego ja chce jak jestem w 6 tc i beta na to wskazuje. A dzis rano jedna pani ginekolog z przykroscia mi powiedziala ze beta urosla niewystarczajaco i mamy czekac dalej. Psychicznie sie tu wykoncze :( caly czas walcze ale nikt mnie nie pociesza z lekarzy tylko jedni daja nadzieje a drudzy zabieraja mi ostatnie checi do zycia :/

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula przepraszam - chciałam zacytować, a polubiłam przez przypadek Twój post.
    Trzymaj się Kochana <3 <3

    Jesteś silna, jestem z Tobą myślami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 18:08

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette tak mi przykro :( :( :(

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u Was dziewczyny?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, my na urlopie- wracamy z soboty na niedzielę. Jakbym mogła to już bym się spakowała i jechała- domolubna jestem haha :)
    Od poniedziałku zaczynam pracę w szkole językowej, która ma też taką akademię dla dzieci. Na razie na półkolonię na dwa tygodnie ale pani powiedziała, że jak wszystko będzie fajnie to od sierpnia dostanę staż a później umowę. Trochę się boję, bo to moje pierwsze takie zajęcia z dziećmi gdzie będę sama musiała wszystko organizować od a do z. Mam nadzieję, że dam radę. A co u Was?

    gabi544, Alice93, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. mi okres się spóźniał. zrobiłam test pozytywny. nie wierzyłam poleciałam na bete a beta pozytywna.. jestem w totalnym szoku poniewaz nie staraliśmy sie z mezem a wrecz uwazalismy bo chcielismy za kilka miesiecy jeszcze... ale najwazniejsze zeby zdrowe dziecko sie urodzilo i bylo wszystko w porzadku :)

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olguś, Kochanie :) będzie dobrze. :) wierzę w Ciebie <3 ale to wiesz, bo piszę Ci to cp chwilę :)

    Paula Kochanie, mam nadzieję, że się czujesz lepiej <3 jak tam brzuch?

    coś zamilkło ostatnio na tym forum...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja gratuluję ;)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aluś, wiem, że tego nie przeczytasz, ani na to nie odpowiesz, bo chyba masz jakiś uraz do mnie, ale gratuluję <3 rośnijcie zdrowo :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Paula Kochanie, mam nadzieję, że się czujesz lepiej <3 jak tam brzuch?
    od dwóch dni mam spokój ze skurczami. dziś nawet trochę za sprzątanie się wzięłam bo już nudzi mnie ta bezczynność. chociaż czuję, że odbije mi się to wieczorem jakimś lekkim bólem :P no i poza tym jeszcze trochę krwawie.. mam nadzieję, że niedługo przestanie. tak już bym chciała @ dostać i iść do gina .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziewczyny :****
    Paulette wiem ze na pewno ci ciezko ale ty tez kiedys urodzisz zdrowego groszka zresztą nie tylko ty, ale każda z nas tu na forum
    Gabi nie mam żadnej urazy do ciebie :) nie wiem nawet skąd ten pomysł przyszedł ci do głowy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula współczuję, ja po poronieniu krwawiłam mocno tylko 1 dzień chyba (tak dawno to było, że nie pamiętam dokładnie), a potem tylko plamienie :)

    Ala - ile spóźniał Ci się okres? Jaja beta? na który tydzień wskazuje? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Paula współczuję, ja po poronieniu krwawiłam mocno tylko 1 dzień chyba (tak dawno to było, że nie pamiętam dokładnie), a potem tylko plamienie :)
    za pierwszym razem po zabiegu w ogóle nie krwawiłam trochę poplamiłam i wsio. ale za to oni przez kilka dni męczyli mnie wtedy tabletkami więc przed zabiegiem dużo krwawiłam więc po zabiegu już pewnie nie miałam czym. a teraz jeden dzień tabletki jeden dzień krwawienia i zabieg. więc pewnie dlatego tak długo to teraz trwa... bynajmniej to taka moja teoria jest .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi spóźnia mi się 2 dni . a beta 247 . ale na drugą nie idę, bo wiem że tylko bede sie tym martwic. a tak jak Paulette beta ładnie przyrastala a i tak tragedia sie stala :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala - idź po prostu di ginekologa :) on Ci powie, czy Maleństwo rozwija się pozytywnie <3 no - mi gin powiedział, żeby test rrrobić po tygodniu jak spóźni mi się miesiączka, a po dwóch się do niego zgłosić, żeby coś zobaczyć na usg, bo wcześniej nie ma sensu :) gratuluję CI i szczerze... zazdroszczę... Ale tak pozytywnie. <3 rośnijscie zdrowo i dawaj znać jak sytuacja <3

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 8 lipca 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala gratuluje kochana!! Normalnie tak się cieszę! Mikołaj będzie starszym bratem super! Rośnijcie zdrowo! :*

    Alice93 lubi tę wiadomość

‹‹ 142 143 144 145 146
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ