X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja cwiczylam z MelB ma spoko ćwiczenia. Chodakowska mi nie podeszła totalnie. Miałam potem kontuzje kolana i o mało nie popsulam sobie kręgosłupa. Lekarze niezbyt dobrze wypowiadają się na temat jej ćwiczen jeżeli chodzi o osoby, które dopiero zaczynają czy coś ale wiadomo każdy inaczej reaguje :)
    Tak mi się już kręci w głowie, że szok a tu jeszcze 5h...
    Ratunku , umrę. W sumie jak w miejscu pracy umrę to dostaną wyzsze odszkodowanie hahaha

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh oby nie!! ;) aż tak źle się czujesz?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kręci mi się masakrycznie w głowie. Chyba czas na L4 iść hahaha

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm a może.. Może... :> może wiesz co? :))) takie objawy... ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpię. Nie nastawiam się w ogóle na to. Ślub na głowie. Na szczęście nie mój haha

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak... Nie ma co się nastawiać... Ale może :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro się okaże ale znowu będzie płacz i zgrzytanie zębami

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    Dziewczyny od 7 mam remont w pracy. Najpierw było ściąganie płytek ze schodów przed wejściem, teraz obcinanie chodow, żeby dołożyć jeszcze jeden schod. Kurzu co Nie miara, a to dopiero początek. Ratunku : (

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję... Miałam w pracy robione schody jakieś 3 miesiące temu a do tej pory pamiętam ile było kurzu, hałasu i sprzątania... Robotnicy chodzili w tą i z powrotem roznosząc cały brud po lokalu :/ nic fajnego...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeżyłam jakoś. Taki syf jest ze masakra aż mnie trzepie z tego wszystkiego. Kto normalny robi remont w otwartej kawiarni? Gdzie są lody, kawa, ciasto i wszystko!!!

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm no faktycznie dziwne :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatywny test. Czekam na @ i rozpoczynamy 5 cykl starań

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki pytanie mam, bo zapewne jesteście mądrzejsze ode mnie. Tempka od jakiś 6-7 dni powyżej 37- dzisiaj 37,5, śluz raz taki mleczny gęsty, raz wodnisty. I ból piersi i sutkow. wczoraj mialam przeszywajacy ból w podbrzuszu, dzisiaj też ból w podbrzuszu, totalny spadek formy, ból w pachwinie ale jeden ważny szczegół- test negatywny. Wiem wiem iść na betę- nie mam jak. Wolne mam dopiero w sobotę a tu święto, przyszły tydzień też do pracy. Dzisiaj powinnam dostać @ ale jej nie ma. Nie miewam nigdy żadnych boli przed @ ani nic, piersi też się nie zmieniają. Gabi, Paulette mialyscie tak ? Po tym moim incydencie z tym pęcherzykiem dostałam lutke i czekam na @ żeby moc zacząć brać...
    Poza tym byłam dziś u dentysty i mam kanałowe leczenie ale nie podali mi znieczulenia więc nie wiem czy informować dentystę o ewentualnym możliwym stanie. Czy srodki, których używają mogą zaszkodzić ewentualnej ciąży ? Ło trochę się martwię jak mam takie nieregularne cykle.. Muszę jeszcze zrobić tsh i prolaktyne zobaczyć czy spadło trochę

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel mam identyczną sytuację.. Tylko temp mam 36,93 a reszta to samo...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle, że nie robiłam testu bo czuję, że ta @ po prostu się spóźnia... I nie chcę bez sensu się rozczarować..

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się martwię, bo to dość dziwne ale po usunięciu migdałów mi się zatrzymał okres ale zbagatelizowalam to i dopiero po roku bez okresu poszłam do gin. Stwierdziła policystyczne jajniki niby. Rok brałam anty i dopiero w marcu odstawiłam i zaczęliśmy się starać. Gin zmieniłam, bo za dużo kasy brala, niekiedy nawet 250zl i ten gin do którego chodzę teraz powiedział że on policystycznych jajników nie widzi.. Także stąd moje zamartwianie się, że @ się spoznia. Nie chcę wracać do anty...
    Boję się też, że z żołnierzami mojego M może być coś nie tak, bo urodził się w 6 miesiącu ciąży i ma porażenie i ze może to jakoś rokowac na to... Jeju..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjjj to niedobrze :/ ale Twój poprzedni gin to przesadzał i z tą ceną (!!!) no i pytanie czy w ogóle dobra diagnoza była... Musisz się wybrać do kogoś naprawdę dobrego, kto Cię porządnie zdiagnozuje. A Twój M nie robił pewnie jeszcze badań pod tym kątem?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam teraz dobrego gina i jestem zadowolona. No jeszcze nie robił. Daliśmy sobie do roku czasu. Ja też mam trochę problemy zdrowotne. Kilka-kilkanaście stron temu pisałam- niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemie, hiperinsulinemia.. ehh posrane..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha... no ale leki przyjmujesz? Będzie dobrze.. to dopiero początek starań, nie ma co się martwić na zapas :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ