X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to faktycznie sporo! :) czyli warto się wybrać? Pytam, bo u mnie w mieście niestety nie ma, a że niedługo planujemy remont całkowity to przyda mi się dosłownie wszystko :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto tylko pomierz sobie wszystko wcześniej. Mają super akcesoria do szafy ale pasują przeważnie tylko do ich szaf haha a tak to multum drobiazgów, zaslonek, kocykow, szklanek, talerzy no Wszystkiego. Lepiej przed wyjazdem do ikeai pomierz cały dom/mieszkanie. A no i nie zapomnij zabrać przyczepki. My zawsze mamy problem żeby się spakowac do auta a dowóz drogo wychodzi bo muszą jechać do nas 45km. Ostatnio dlatego szafy na wyprzedażach nie kupiliśmy..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak zrobię, pomierzymy wszystko i wtedy pojedziemy :) mamy takiego roboczego busa, który służy rodzinie właśnie do przewożenia różnych rzeczy więc pewnie nim pojedziemy :) już się nie mogę doczekać! :D uwielbiam :P zakupy takie czy inne, jak to większość kobiet :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wolę takie niż ciuchy ł kupować, bo nigdy nie mogę znaleźć nic odpowiedniego dla siebie

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z Wami kochane :)
    ja wczoraj byłam po nowy telefon, ale niestety wróciłam bez niego. Mój narzeczony miał nr na swoją mamę no i chciał przepisać na siebie. No i przepisał bez opłat bez problemów. A później jak zaczęłam telefony wybierać to powiedział, że dopiero będzie można jak się opłaci jeden rachunek, bo oni muszą zobaczyć wypłacalność :/ dla mnie to głupota bo jak by brał nowy telefon na nową umowe to by przecież mu dali bez problemu :/ głupota. ale takie rzeczy to tylko w PLAY o.O no i teraz muszę miesiąc prawie czekać na nowy telefon yhh.
    Dziś byłam w szkole zawiozłam reszte dokumentów i od września zaczynam. A poza tym to jest taki skwar, że na nic nie mam ochoty.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też rano pochmurnie i niecałe 25 stopni czy cudownie a teraz ponad 30 i skwar... Leje się z nieba i ze mnie :|

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)
    ojj ja też uwielbiam zakupy - jakiekolwiek :D kocham targać ten ciężar, który sobie przywlekłam z domu i potem oglądać, przeglądać ;) tylko ja mam wiecznie problem z dokonaniem wyboru w sklepie. Ja nawet żeby loda kupić to się zastanawiam 15 minut przy lodówce, jakiego wziąć :D mąż mówi, że jeżeli nasza córa taka będzie to on nawet z nami do sklepu nie wchodzi. :D
    A tak ogólnie to u mnie dzień jak codzień. Wczoraj posiedzieliśmy u siostry, ale się wybawiłam z dzieciakami :D jak wychodziłam to dwie najmłodsze ( 6 i 3 lata ) wyleciały za mną na klatkę i krzyczały " ciocia nie jedź z wujkiem, jak zostaniesz zrobie ci budyń " ( nie wiem dlaczego akurat budyń :D ).

    Kurcze, ale mnie cała łepetyna boli.. Wyżyna mi się ósemka, teraz to już i tak lepiej, ale wczoraj to myślałam przez moment że będę gryźć ściany z bólu. Masakra :/

    Paula - to super że zaczynasz od września. Czyli wakacji już niedużo Ci zostało ;)

    U nas dzis było 37 stopni w cieniu, po 16 była burza, dosłownie 10 minut i poszło dalej.. I teraz dalej dusznooo... :/ tylko umyłam lodówkę i już się ze mnie leje :/

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gabi :) ja też uwielbiam zakupy.... wszelkie! ;) ale z podejmowaniem decyzji mam trochę lepiej :) czasami tylko jak się na coś uprę to koniec, nie ma zmiłuj :) co do dzieciaków to też tak mam, lubię z nimi szaleć i one lubią ze mną :) teraz często przebywam z dziećmi szwagierki, ma córeczkę 2 latka i synek 7 miesięcy, uwielbiam je po prostu :))) i jak tak się napatrzę to jeszcze bardziej pragnę mieć swoje....

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak :) ja też mam identycznie ;) i wyobrażam sobie, że one są moje i też się tak bawimy całą rodziną :) ajj.. tylko potem ten powrót do rzeczywistości jest tak brutalny. :/

    kurcze chyba zaraz wskocze do wanny z zimna woda, bo taki upal ze nie ma jak oddychać..
    miałam prasować, ale jakbym jeszcze z zelazkiem stała teraz, to chyba bym sie ugotowała :D
    a jak Wam mija wieczorek? :P

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mija spokojnie... latam po różnych stronkach i w międzyczasie oglądam po raz kolejny "Gwiazd naszych wina" :) a co u Was dobrego?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój śluby właśnie wrócił z pracy. dopiero :/
    a ja lezę przy wiatraczku i się chłodzę.
    Czytam trochę forum itd ;) idę zaraz luli bo już zasypiam. Tylko wyczekuje @, bo tak mnie wysypało że wyglądam jak monstrum... :D mam nadzieję, że jutro się pojawi wredota jedna. :D jaj chcę ją jak najszybciej, to się ociąga...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też powinnam dostać dziś, ewentualnie jutro, no najpóźniej w środę... Mnie mocno nie wysypało, ale super też nie jest :D ja już uciekam spać, dobrej nocy życzę! :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wpadłam w szał zakupowy. Kupiłam dziś kwiatki do sypialni i osłonki na nie. Też zaraz zmykam do spania bo jutro na 6 do pracy i to na 12h..
    Ja też na dniach mam dostać @ chociaż nie wiem. Of wyznaczył mi na 12-tego więc czekam :)
    Dobranoc : *

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj 30dc. Nie wiem kiedy miałam owu i to jest najśmieszniejsze. Na pewno była haha. Jestem gdzieś 12dpo ciekawe co dalej. Objawów nigdy przed @ nie mam. Dzisiaj jedyne co to co jakiś czas delikatnie smyrnie mnie jajnik albo zaswedza piersi ale to raczej wiąże z tym, że pogoda jest jaka jest i cały czas jestem mokra. Chociaż w pracy mam klime i jakieś 20stopni w lokalu :)
    I normalnie weszli nam dziś z remontem. Kurz, brud i hałas. Masakra.. tyle sprzątania- jakbym w domu miała mało haha.
    Miłego dnia dziewczyny :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u mnie dziś 30dc :) :) powinnam dziś lub jutro dostać @... Coś tam czuję powoli... Niech już szybciej przychodzi, chcę zacząć nowy cykl... :/

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki :)
    u mnie dzis 29 dc, mam nadzieje ze przyjedzie dzis @, bo ile mozna czekac. cykle mam 27-29 dni, wiec najpozniej ma byc jutro. niech szybko przylazi, chce miec ja za soba i wrocic do staran :) maM tylko nadzieje, ze wyniki ok. A to sie okaze dopiero w piatek, a moje beda okolo 26 dopiero. :/ ale pocieszam sie, ze szybko zleci :D

    Paulette, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ale super widzę, że razem czekamy haha. U mnie testy nie pokazaly owulacji ale lekarz mówił, że na 100% była i żeby nie ufać testom, no to mu wierzę haha. Jutro jak @ nie przyjdzie to zatestuje ;)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    ja to przy zakupach też mam problem z wyborem :P ale to jak widać każda kobieta :D
    jej jak gorąco. właśnie skończyłam trening, czekam na prysznic aż mama wyjdzie i łapię trochę oddechu :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie myślałam czy robić w tym cyklu testy owu ale sama już nie wiem... Gdybym miała a test by pokazał, że nie to chyba bym tylko się zamartwiała i tyle ze starania... Z drugiej strony ciekawi mnie czy będzie, ale może samo mierzenie temp mi to wyjaśni... Hmmm nie wiem już sama :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachareel - dokladnie, ja testow juz nie robie dla sprawdzenia tylko po to, zeby nie lezaly w szafce, bo sie przeterminuja i trzeba bedzie wywalic. a mi szkoda :D no i bardziej tak z ciekawosci :P

    Paula ja DZIS tez zabiera sie za cwiczenia od nowa :D a z kim cwiczysz? chodakowska? czy moze ktros inny? moze kogos mozesz polecic? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ