X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - w koncu ! :D idz i dawaj znac co Ci powiedziala :)
    Cachaarel - rozumiem :) dobrze, ze to nic powaznego :) mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli ;) mialas moze swoje wykresy wydrukowane? :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, moje wykresy są raczej o dupe rozbić, bo nie mierzylam o tej samej godzinie

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) można do Was dołączyć?? :) bez bicia przyznaję, że poczytałam Wasze rozmowy ;) chętnie bym do Was dołączyła i wpisała się na wrzesień :)

    gabi544, cachaarel, Paulette lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Hej Dziewczyny :) można do Was dołączyć?? :) bez bicia przyznaję, że poczytałam Wasze rozmowy ;) chętnie bym do Was dołączyła i wpisała się na wrzesień :)
    Pewnie że można :) witaj cinamon cookie :) powiedz nam coś o sobie :)
    tak nawiasem mówiąc, super nick :D

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi dziękuję :)) w grudniu będę mieć 27 lat, jestem świeżo upieczoną mężatką :P (04.07) i mija drugi cykl naszego starania się o dzidziusia :) wiem wiem, zaczęliśmy przed ślubem haha :) ponad 5 lat brałam anty, odstawiłam w lipcu tamtego roku, za miesiąc wybieram się na monitoring sprawdzić czy cokolwiek się u mnie dzieje... W sensie cokolwiek pozytywnego :P póki co wsuwam dwie saszetki dziennie inofemu (z zalecenia gin) :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czesc cinnamon cookie :)
    Ja też pije inofem ale na własną rękę :)
    Ja jeszcze liczę na sierpień, bo podobno owulacja u mnie była porządna, cokolwiek to znaczy haha

    Paulette, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to przynajmniej o tyle Tobie dobrze... Ja nie wiem czy u mnie w ogóle była :P właśnie mi gin zalecił pić dwa razy dziennie póki co... Więc się do tego stosuję :) najpierw piłam inofolic ale inofem wychodzi taniej a skład jest ten sam :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Cię cinnamon cookie ;) fajny nick ;) a kiedy będziesz testować we wrześniu ? Trochę ta lista marna u nas, ale jest :)
    ja też piłam inofem. zostało mi nawet kilka saszetek, ale ja jakoś żadnej różnicy po tym nie widziałam. Teraz wypiję jak mi się przypomni. a w ogóle to miałam go przepisane przez panią dr.

    jej ale skwar . ufff o.O

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulette :) dzięki, mi też Twój nick się podoba, kojarzy mi się z filmem "Babcia Ganja" - nie wiem czy dobrze napisałam :) ale film polecam jeśli nie oglądałaś :) testować będę 8-go jeśli nic się nie zmieni :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety kochana filmu nie oglądałam ;) ale będę miała na uwadze go obejrzeć, któregoś wieczoru :)
    już Cię zapisuję :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam, francuski film, oglądałam już chyba z 3 razy bo przez pewien czas puszczali go na canal + ;) tymczasem miłego wieczoru życzę :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja umieram z gorącą i jeszcze cały dzień w samochodzie, bo musiałam na pogrzeb jechać 200km masakra. W kaplicy to mdlalam prawie taki był zaduch. Teraz na szczęście juz w domku na tarasie grill zimny soczek także spoko.
    A Wam jak mija ten ciepły wieczór?
    Buziaki : *

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedawno wróciłam z pracy, kolacja i jakiś film zaraz... Na spokojnie :) miłego wieczoru :)

    cachaarel lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Mi wieczorek mijal leniwie. Jak slonko zaszlo ciut za drzewa lezalam na hustawce z zimna woda :P

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) u mnie właśnie zaczął padać deszcz... Co za cudowna odmiana! :))) miłej niedzieli wszystkim życzę :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O deszcz, ale super! U nas dla odmiany 35 stopni.. właśnie jedziemy do Ikei z narzeczonym i teściową. Kupię sobie zaslonki haha i pewnie jeszcze duzo innych pierdol :)
    Miłej niedzieli babeczki : *

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel zaszalej sobie, a co! ;) pochwal się później co kupiłaś :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane :) ale się rozgadałyście :D
    my właśnie wezliśmy do domu, byliśmy wczoraj na grillu u teściów i zostaliśmy na noc. Luby się kąpie a ja przyszłam się z Wami przywitać :D po południu jedziemy do mojej siostry i dzieciorów, a tymczasem miłej niedzieli Kochane :)
    P.S. Ale tu gorrrrrącoooooooooooo! o.O

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gabi :) a tak jakoś wyszło ;) miłej niedzieli Tobie również! :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeej kupiliśmy tyle rzeczy- komode do łazienki, materiał na zaslonki, regał do spiżarni, stół do sypialni(dla teściowej), osłonki do kwiatków takie małe białe azurkowe, szklaneczki, karawke na wode, świece, duża deche do krojenia, i jeszcze taka nierdzewna podstawkę na gorące garnki. Gdybym miała więcej kasy to zapewne byłoby tego jeszcze więcej haha. A potem pojechaliśmy na obiad a teraz wszystko skręcamy i zabieram się za sprzątanie, bo syf, syf i jeszcze raz syf :)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ