X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No daj spokój, u mnie dziś 40 stopni bylo. Masakra.. Ja do @ jeszcze jakieś 7dni jeżeli nic się nie zmieni, bo z tymi moimi cyklami to różnie bywa..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie zatestuje dziewczyny.. Niby jeszcze tydzień do przewidywanej @ ale może za 2dni sikne. Na bete nie idę bo zawsze jak pójdę to zaraz po wyjściu z laboratorium @ przychodzi..

    gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo.Ja myślałam że Ty już masz @, bo coś pisalas wczoraj że się zaczęła.ale skoro nie to ta tempkA może zwiastowac jakąś radosną nowinę :-*

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam jakieś jednorazowe plamienie kolo 12 i tyle. Cisza.
    Nie nastawiam się, bo chyba owu nie było ale 14.08 idę na panieński i wolę wiedzieć na co mogę sobie pozwolić. @ mam dostać Koło 12.08

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mnie to wygląda bardzo obiecująco :) może to było plamienie implantAcyjne? ;) życzę Ci tego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mogłabyś udostępnić swój wykres? :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierze temperatury, bo wstaje do pracy o różnych godzinach.
    Nie życzę nikomu tego co przechodzilam w nocy. Nie dość, że miałam taki okropny ból w dole brzucha + jakieś kłucie w macicy to jeszcze krzyż albo nerki mnie tak rypaly no i dreszcze okropne. Miałam na pogotowie jechać, bo się zwijalam z bólu. Mam nadzieję, że to nic poważnego..
    Życzę Wam dobrego dnia! : *

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj od rana 37,2 stopnie. Ból dalej się utrzymuje ale już jest do zniesienia. Wizytę u gin mam jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel może Gabi ma rację i to było plamienie implantacyjne ;) może też i dlatego miałaś bóle. Byłoby super jak byś zobaczyła dwie kreseczki :)
    ja tez mam silne bóle @ i też mam tak, że czasem nie czuję jej wcale, a czasem mam ochotę pisać testament. Chociaż po poronieniu trochę mi się poprzestawiało, bo mam bóle, ale mniejsze bardziej znośne i kiedyś czułam, że @ nadchodzi a teraz zero objawów za każdym razem :/

    Gabi to super, że na rowerek się przesiadłaś :) pisałaś że do pracy pod górkę, ale za to z pracy z górki :P ja w zeszłym roku całą wiosnę, lato i jesień jeździłam na rowerze i to tak średnio po 20 km dziennie. wiadomo miałam czasami przerwy, ale rower to był relaks dla mnie. A teraz to rower biedny stoi zakurzony. Wcale nie mam na niego ochoty :/

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się boje, że coś z moim zdrowiem znów nie tak jak trzeba. Nie biorę leków, bo jeżeli to ciąża to nie chce zaszkodzić aczkolwiek fatalnie się czuje i myślę, że przy implantacji nie byłoby aż takich boli.
    No nic jutro idę do gina i zobaczymy co powie

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Tak się boje, że coś z moim zdrowiem znów nie tak jak trzeba. Nie biorę leków, bo jeżeli to ciąża to nie chce zaszkodzić aczkolwiek fatalnie się czuje i myślę, że przy implantacji nie byłoby aż takich boli.
    No nic jutro idę do gina i zobaczymy co powie
    Kochana ja czuję w kościach, że to jest ten cykl ! :) to musi być to :D nie ma innego wyjścia :P

    Kurcze ja dziś padam.. Taki zapier**l w pracy, że nie było jak się po tyłku podrapać :D non stop na nogach. A wróciłam do domu i jeszcze gotować obiad - dwie godziny mi zajęło. nie wiem skąd wzięłam na to siłę :D ale jest pyszny obiadek. Teraz czekam na samochód, bo muszę podjechać po zapasy wody, bo umieram z pragnienia a w domu tylko kranówka. Zawsze kupuję tak 10 butelek po 5 litrów i na tydzień, półtorej starcza. :D przy takich upałach to idzie moment :D
    Paulette - z roweru nici bo dzisiaj mi opona pękła. :D na razie stoi w holu i czeka na naprawe :D ale miałam rano spacerek - 5 km zrobiłam w 40 minut :D nie jest tak źle ze mną jeszcze. :D

    cachaarel, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha ale Was zasypałam emotkami :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie to. Nie możliwe żeby bóle były tak silne. Spałam 4h dziewczyny masakra.. wstałam tempka dalej 37,2- od rana. Czuję się jakbym mnie ktoś młotkiem w głowę walnął i te bóle :((
    Myslicie, że jest sens testować- 25dc owu mogła być między 15-19dc , cykle około 30-31dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę Kochana że może być za wcześnie. Jeśli owu była 19 dc to sama implantacja może trwać do 6 dni. Więc akurat 25 może dojść do zagnieżdzenia. A z tego co wiem (choć pewna nie jestem) to dopiero po ok. 48 h od zagnieżdzenia rozpoczyna się produkcja beta HCG. Może wyjść pozytywny choć jeśli wyjdzie negatyw to uważam że o niczym nie przesądza :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam właśnie.
    Zobaczę po prostu co gin jutro powie.
    Tymczasem wracam spać spowrotem.
    Dzięki dziewczyny, trzymajcie się : *

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ;)
    Cachaarel trzymam kciuki za wizytę :) Chociaż i tak jest za wcześnie, żeby lekarz mógł coś stwierdzić.. No ale może jednak coś powie mądrego ;)
    hehe Gabi widać rower nie chce z Tobą współpracować :P no ale jednak kondycja jest . Nie mam nawet pojęcia ile by mi czasu zajął taki spacer :D
    u mnie dziś jakiś dziwny wzrost temp. przez upał? wczoraj też był upał to miałam niższą. A dziś tak urosła. Nie wiem. Już zaczyna świrować mój cykl :D czy chociaż raz może on wyglądać książkowo ??!! :D :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19-go maja rozpoczął mi się taki cykl który skakał jak szalony góra-dół , dół-góra. I wtedy owulacja się opóźniła. mam nadzieję, że teraz takiego kwiatka mi organizm nie zrobi :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie myśl tak KOchana :) to wcale nic nie musi zwiastować :) pozytywnie proszę :)
    ale mnie wczoraj szef wkurzył. Potem Wam opiszę sytuację, bo dużo tego jest a zaraz do pracy jadę :D
    Ja czekam tylko na tę małpę (jeszcze nigdy chyba nie wypatrywałam tak okresu - nie no.. Po zabiegu też tak świrowałam ) i chce w końcu iść do gina, dowiedzieć się co i jak :D zrobić wymaz, bo już prawie miesiąc czasu bez <3 :/ a tu minimum jeszcze dwa tygodnie, zanim wyniki przyjdą.. I jak tu żyć :P

    Jakie plany Kochaniutkie na dziś?
    Ja do pracy i potem nie wiem.Ale mi ten tydzień zleciał. Szkoda tylo, że sobota pracująca :D
    Cachaarel - czekam na wieści od gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic się nie chce to planów wielkich nie ma :P jadę do tego lekarza.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pękł mi mega wielki pęcherzyk i płyn się rozlal i podraznil otrzewna. Dostalam luteine od 16dc i tyle. Pan doktor powiedział, że czas współżycia dobry i ze życzy mi aby nie musiała brać lutki :)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ