X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak od ponad 2 lat leki biore. Endo mam super więc jak tylko wyniki nie tak lub za mało spada to dzwonię albo pisze maila i od razu mi mówi co i jak..
    Musi być dobrze ale przejmować się bedę- taka moja natura :)
    Wchodzę do pracy właśnie, dobrze, że tylko do 14. Muszę dziewczyny do banku jechać, bo inteligentna ja zablokowalam sobie konto internetowe haha
    Miłego dnia :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, w takim razie trzymam kciuki i nie mówię już, żebyś się nie martwiła - natury nie oszukasz ;) no i małej kolejki w banku życzę :P
    U mnie nadal brak @, ale boli już konkretnie, więc chyba znów mi się przesuwa o dwa dni... Dziś powinna być @ jedna... :/
    Co u Was kobietki?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzątanie kuchni ciąg dalszy masakra , po pracy drzemka musiała być. Padlam jak niemowlak, potem zakupy, a teraz relaks przy grillu :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo fajnie z tym grillem, może i my dziś zrobimy? :) a tymczasem i ja sprzątam...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) witam nowe osoby :) Mam na imię Alicja ;) wcześniej należałam i nadal należę do tej grupy. Niestety rzadko mam czas na jej odwiedzanie... :(

    Do Pauli i Gabrysi !
    Kochane widziałam serduszko nareszcie! <3 ahh *.*
    więc skoro mi się udało bierzcie się w końcu do roboty, bo jak zajrzę tu następnym razem chcę widzieć że Wam się udało <3 :* :*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    cachareel - dokladnie, ja testow juz nie robie dla sprawdzenia tylko po to, zeby nie lezaly w szafce, bo sie przeterminuja i trzeba bedzie wywalic. a mi szkoda :D no i bardziej tak z ciekawosci :P

    Paula ja DZIS tez zabiera sie za cwiczenia od nowa :D a z kim cwiczysz? chodakowska? czy moze ktros inny? moze kogos mozesz polecic? :)
    kochana ćwiczę tylko z chodakowską, bo ona mi najbardziej pasuje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Alicja :* no to świetnie że wszystko dobrze u Ciebie :) ja czekam na owulację, ale czuję po kościach, że się nie uda w tym cyklu. Chociaż zawarłam z Gabi umowę, ale jestem nastawiona już z góry że się nie uda ;)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, cinnamon cookie i cachaarel co tam u Was?? Jak z tymi wrednymi małpiszonami ? Mam nadzieję, że nie przyjdą . ;)

    gabi544, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej Kochaniutkie :-). Dawno mnie tu nie było, z powodu braku @ miałam załamki. Ale już jest ok :-) kurcze nie dość że wyniki posiewu nasienia jałowe ( brak bakterii ) czyli leczenie coś dało, to w tensam dzień dostała okres :-) a najlepsze to że rozpoczęła cykl 13 sierpnia, dokładnie w ten sam dzień rok temu też zaczęła nowy cykl, w którym zobaczyła dwie kreseczki :-) i mamm jakieś pozytywne przeczucia co do tego cyklu :-) czyli gdyby namm się UDalo, to miałaby identyczny termin porodu jak w pierwszej ciąży ( oczywiście rok później ) ;-) a jak ja to i Paula idzie że mną :-)
    Dziewczyny jak tam? Mamm nadzieję, że malpiszoony nie przyszły :-)
    Ala -super :-) ależ Ci zazdroszcze :-) ja nie doczekalam niestety tego momentu, ale czuje że teraz się uda i w końcu usluze serduszko :-) i wszystko będzie ok :-*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi zaraź mnie tym optymizmem! <3 cieszę się Twoim szczęściem ! :* :) powiem Ci, że ja jestem przed owulacją a czułam, że przegrałam w tym cyklu. Takie mam nastawienie, ale może to i lepiej przynajmniej nie przejmę się jeśli przyjdzie @ :) wiem, że umowa to umowa, ale jakoś tak nie jestem optymistycznie nastwawiona, ale Tobie tyle się naukładało naraz to jakiś znak <3

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh Gabi teraz mi się skojarzyło może będziesz miała kumulacje ? :D tyle tego wszystkiego się nazbierało <3

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana zaRaze Cie wirusami :) bo na pewno nam sie uda :) tylko chyba mnie musisz przepisac z daty testowania ;) na 14 wrzesnia :) (urodziny mojej najstarszej siostry :P ), bo mi sie cykl wydluzyl, choc tak sobie mysle ze to moze jednorazowe dlatego, ze w poprzednim cyklu bralam antybiotyki :) zobaczymy :)

    jak mija Ci wieczorek ? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki przepiszę Cię ;)
    a oglądam harrego pottera. w samotności. bo mój Mateusz siedzi w garażu i co chwile robi jakieś dodatkowe fuszki. Od poniedzialku ludzie do niego przychodzą z motorami, kładami crossami itp.
    mam już dość tego, bo wcale się nie widzimy. Co z tego, że jest w garażu jak stale ktoś jest z nim :/ ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Cie KOchana -0 ciezko jest takiie cos przyjac do porzadku dziennego..znam to.
    dobrze, ze mamy siebie ;) hehe.. do niedzieli niedaleko, w niedziele bedziecie razem, prawda? :) chyba nawet jutro swieto jest :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już mu zapowiedziałam, że jutro ma nic nie robić tylko ze mną spędzać czas. a w niedzielę umówiliśmy się z bratem i jego ukochaną, żeby pojechać do Ciechocinka. ciekawe czy nam to wypali.
    ale jak to będzie to jeden Pan Bóg wie..

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette czyżbyś była dziewczyna mechanika ? Jeżeli tak to witaj w klubie haha.
    U mnie @ brak, test w dniu spodziewanej negatywny ale ostatnio miałam @ w 34dc, a dziś 33dc wiec pewnie jutro się pojawi, nawet podpaski kupilam, bo święto jutro i nie będę jeździć i szukać. U nas zapieprz jak nie wiem. Za tydzień wesele siostry mojego Michała i cały czas sprzatamy, ogarniamy ogrodek, jedzonko na poprawiny i wszystko. Masakra.. Teraz grill - jak codzień.
    Macie pozdrowienia od mojego Michała, bo już mi tu smeci o czym mogę tak klepać cały czas haha.
    Buziaki dziewczyny i bądźmy wszystkie dobrej myśli : *

    Paulette, cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cinnamon cooke- piekę szarlotkę i wiesz czego mi zabrakło w domu? Cynamonu, smutek okropny :( hahah

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel no to witam w klubie :D ciężki nasz żywot :P przynajmniej wiesz co czuję :D
    pozdrów Go od nas :) ale faceci nigdy nas nie rozumieją co my tak tu możemy pisać, bo mój też mnie nie rozumie. Ale jak wejdzie na allegro i szuka różnych części to jest okey i my musimy to zrozumieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już idę spać :) dobranoc moje kochane mordki <3 <3 :* :*

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, czy u Was też się tak ochłodziło? Jak spędzacie poranek ? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ