X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    A cinnamon cooke- piekę szarlotkę i wiesz czego mi zabrakło w domu? Cynamonu, smutek okropny :( hahah
    Biedna :( u mnie pod dostatkiem :) dałabym Ci, ale pewnie trochę za daleko mam :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel przyszła @? U mnie dalej nic.. A test wczoraj rano negatywny :( miałam nie robić bo boli na @ ale ciekawość bierze górę...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Cachaarel przyszła @? U mnie dalej nic.. A test wczoraj rano negatywny :( miałam nie robić bo boli na @ ale ciekawość bierze górę...
    Nie przyszła wredota noo..
    Co do cynamonu to pewnie daleko. Ja spod Krakowa ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam jeden i następnego nie robię. Nie jestem w ciąży więc nie ma sensu haha. Takie mam podejście na dziś :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to daleko, ja Mazury :D a w Krakowie będę za dwa tygodnie :) nareszcie!
    Co do testu to ja też drugiego nie będę robić, bez sensu... I tak ta wredna @ zaraz przyjdzie...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham mazury<3 bywalam co Rok kiedyś :)
    Do mnie pewnie @ też przyjdzie

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uwielbiam Mazury :) a z Krakowa niesamowicie się cieszę bo to moje polskie marzenie do zwiedzenia :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie znoszę Krakowa ale nie zrazam Cię :) Na swój sposób jest ładny ale nie dosc, że korki na drogach to jeszcze na chodnikach. Tyle ludzi, w knajpach mało kiedy jest miejsce, kluby przepełnione jakimiś 16-latkami i napalonymi obcokrajowcami. Wolę Śląsk- Katowice, Tychy, Jastrzębie Zdroj. Ale to moja opinia. Ja tam zbieram na podróż na Bali hahaha :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to się nie dziwię, na dłuższą metę tłumy turystów to jest naprawdę męczące.. Na Mazurach są w sumie tylko latem a i tak jest to uciążliwe... W Krakowie będziemy tylko na weekend, zwiedzić co trzeba :P i dalej jedziemy w góry :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie to nie dość że turyści to jeszcze w cholerę studentów jest ale mieszkańców też dużo. Gdzie w góry jedziecie ? Tatry uwielbiam <3

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam też góry stołowe, łatwe miłe trasy i przyjemnie się spaceruje.
    Idę zaraz robić krem z pomidorów, bo tyle w szklarni ich, że gałązki się urywaja. Na razie musiałam się położyć, bo głowa mi pęka i jajniki bolą. Może wielmozna @ by się w końcu zjawiła? 34dc i nic to chyba już przesada, a cycki to mi odpadna zaraz, ehh..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Białka Tatrzańska :) tylko raz byłam w górach i od razu się zakochałam ;) niestety kiedyś miałam silną chorobę lokomocyjną i z racji tego mało jeździłam... Teraz próbuję nadrabiać :P a te dwie @ się zmówiły, zastanawiają się czy przyjść czy nie :D

    cachaarel lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w Białce ślicznie. Jedzcie do doliny Kościeliska, doliny chocholowskiej, morskie oko i dolina trzech stawów- najlepsze miejsca. A no i Gubałówka. :)
    No za tydzień wesele więc byłoby na rękę gdyby już przyszła

    cinnamon cookie, Paulette lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisuję, dzięki :) :* ja jak nie dostanę dziś lub jutro to już nie wiem co się dzieje...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie ogarniam. Może ovu była później ? Ale generalnie nie znam się na długości tych faz cyklu więc nie wiem...

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczęłam mierzyć temp więc nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle owu była... Wg wyliczeń powinna być ok 26 lipca ale kto wie.. Swoją drogą śmiesznie, że obie mamy ten sam dc i obie czekamy na @ :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie to tak :)
    Chociaż jak ma nie przychodzić to niech przez 9miesięcy nie przychodzi.
    A masz jakieś bóle czy coś ? Ja nigdy nie mam objawów na @ ani nic. Teraz niektóre możnaby podciągnąć pod ciążę ale 3 dni temu test negatywny więc nic z tego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2015, 15:09

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolało jak na @ i piersi też zrobiły się większe i bolały a to u mnie typowe.. Dziś już i jedno i drugie o wiele słabiej :/ test też negatyw więc czekam na tą @ i czekam... Nie mam nawet nadziei, że coś z tego będzie ale też nie wiem czemu tak się opóźnia :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kluja, ciągną jajniki, swedza piersi i mam taki biały gęsty śluz. Też czekam na @ bo ciąży to z tego nie będzie..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli czekamy.... :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ