Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    A cinnamon cooke- piekę szarlotkę i wiesz czego mi zabrakło w domu? Cynamonu, smutek okropny :( hahah
    Biedna :( u mnie pod dostatkiem :) dałabym Ci, ale pewnie trochę za daleko mam :P

11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel przyszła @? U mnie dalej nic.. A test wczoraj rano negatywny :( miałam nie robić bo boli na @ ale ciekawość bierze górę...

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Cachaarel przyszła @? U mnie dalej nic.. A test wczoraj rano negatywny :( miałam nie robić bo boli na @ ale ciekawość bierze górę...
    Nie przyszła wredota noo..
    Co do cynamonu to pewnie daleko. Ja spod Krakowa ;)

• cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam jeden i następnego nie robię. Nie jestem w ciąży więc nie ma sensu haha. Takie mam podejście na dziś :)

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to daleko, ja Mazury :D a w Krakowie będę za dwa tygodnie :) nareszcie!
    Co do testu to ja też drugiego nie będę robić, bez sensu... I tak ta wredna @ zaraz przyjdzie...

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham mazury<3 bywalam co Rok kiedyś :)
    Do mnie pewnie @ też przyjdzie

cinnamon cookie lubi tę wiadomość

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uwielbiam Mazury :) a z Krakowa niesamowicie się cieszę bo to moje polskie marzenie do zwiedzenia :)

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie znoszę Krakowa ale nie zrazam Cię :) Na swój sposób jest ładny ale nie dosc, że korki na drogach to jeszcze na chodnikach. Tyle ludzi, w knajpach mało kiedy jest miejsce, kluby przepełnione jakimiś 16-latkami i napalonymi obcokrajowcami. Wolę Śląsk- Katowice, Tychy, Jastrzębie Zdroj. Ale to moja opinia. Ja tam zbieram na podróż na Bali hahaha :)

Paulette lubi tę wiadomość

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to się nie dziwię, na dłuższą metę tłumy turystów to jest naprawdę męczące.. Na Mazurach są w sumie tylko latem a i tak jest to uciążliwe... W Krakowie będziemy tylko na weekend, zwiedzić co trzeba :P i dalej jedziemy w góry :)

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie to nie dość że turyści to jeszcze w cholerę studentów jest ale mieszkańców też dużo. Gdzie w góry jedziecie ? Tatry uwielbiam <3

• cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam też góry stołowe, łatwe miłe trasy i przyjemnie się spaceruje.
    Idę zaraz robić krem z pomidorów, bo tyle w szklarni ich, że gałązki się urywaja. Na razie musiałam się położyć, bo głowa mi pęka i jajniki bolą. Może wielmozna @ by się w końcu zjawiła? 34dc i nic to chyba już przesada, a cycki to mi odpadna zaraz, ehh..

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Białka Tatrzańska :) tylko raz byłam w górach i od razu się zakochałam ;) niestety kiedyś miałam silną chorobę lokomocyjną i z racji tego mało jeździłam... Teraz próbuję nadrabiać :P a te dwie @ się zmówiły, zastanawiają się czy przyjść czy nie :D

cachaarel lubi tę wiadomość

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w Białce ślicznie. Jedzcie do doliny Kościeliska, doliny chocholowskiej, morskie oko i dolina trzech stawów- najlepsze miejsca. A no i Gubałówka. :)
    No za tydzień wesele więc byłoby na rękę gdyby już przyszła

cinnamon cookie, Paulette lubią tę wiadomość

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisuję, dzięki :) :* ja jak nie dostanę dziś lub jutro to już nie wiem co się dzieje...

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie ogarniam. Może ovu była później ? Ale generalnie nie znam się na długości tych faz cyklu więc nie wiem...

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczęłam mierzyć temp więc nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle owu była... Wg wyliczeń powinna być ok 26 lipca ale kto wie.. Swoją drogą śmiesznie, że obie mamy ten sam dc i obie czekamy na @ :D

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie to tak :)
    Chociaż jak ma nie przychodzić to niech przez 9miesięcy nie przychodzi.
    A masz jakieś bóle czy coś ? Ja nigdy nie mam objawów na @ ani nic. Teraz niektóre możnaby podciągnąć pod ciążę ale 3 dni temu test negatywny więc nic z tego

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2015, 15:09

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolało jak na @ i piersi też zrobiły się większe i bolały a to u mnie typowe.. Dziś już i jedno i drugie o wiele słabiej :/ test też negatyw więc czekam na tą @ i czekam... Nie mam nawet nadziei, że coś z tego będzie ale też nie wiem czemu tak się opóźnia :/

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kluja, ciągną jajniki, swedza piersi i mam taki biały gęsty śluz. Też czekam na @ bo ciąży to z tego nie będzie..

Wysłany: 15 sierpnia 2015, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli czekamy.... :)

f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego