X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak... Oby nie zapeszyć ;)

    cachaarel lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel, no i doczekałam... @!

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to masz sprawę jasną. Ja pewnie za dwa dni dostanę..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak... Szkoda, no ale co zrobić.. Spodziewałam się tego :) trzymam kciuki, by jednak u Ciebie nie przyszła :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie tylko śluz gęsty ciągnący mleczny lub lekko żółty i straszne uderzenia gorąca.
    U mnie jak nie przyjdzie, a ciąży nie bedzie ( nie nastawiam się, że będzie) to będę miała powód do zmartwień.. Znowu, ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2015, 21:03

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy mogą wskazywać na fasolkę :) trzymam kciuki by tak było :) a jak nie to staramy się dalej :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą ale nie muszą. Aa sama nie wiem

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej myśl pozytywnie :) może akurat się udało :) a jeśli nie to staramy się dalej :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem dlatego chciałabym już @ i nowy cykl a tu dupa jak zwykle.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny a @ dalej brak. Czekam jeszcze 2 dni

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli opóźnia Ci się tak samo jak mi.. Ja wczoraj miałam tylko plamienie, nie rozkręciło się bardziej więc to nie był mój pierwszy dzień nowego cyklu prawda?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! podczytałam Was trochę ;) ja byłam w Krakowie kilka razy bo w Wolbromiu mam rodzinę ;) więc za każdym razem jak do nich jadę zahaczam Kraków :) ja się zakochałam w Pieskowej Skale :) śliczny zamek i widoki dookoła. W górach byłam tylko raz. Też w nich się zakochałam od pierwszego wejrzenia :) morze się chowa przy górach. Ale niestety jeździmy nad morze, bo bliżej mamy i nad morzem lepiej się czuję niż w górach :/
    Kochane testy wychodzą negatywne to może idźcie na betę ;) będzie miały jasność czy się udało czy nie. Jeśli się udało to beta na bank coś wykaże :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulette :) no ja to już nie mam co się wybierać na betę, wczoraj plamienie więc dziś już @ się rozkręci... Liczę na kolejny cykl :) ten zamek chętnie zobaczę, mamy weekend na zwiedzanie więc nie powinno być problemu :) już zapisuję sobie miejsca które chcemy zobaczyć i kolejna pozycja wskoczyła, dziękuję :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby się w nowym cyklu udało :) chociaż czasem i plamienia są we wczesnej ciąży ;) Polska ogólnie jest na prawdę pięknym miejscem i tyle jest do zwiedzania. Tam też jest maczuga Herkulesa :D niestety w górach to już Ci nic polecić nie mogę bo raptem byłam w Zakopanem i okolicach. I to raptem 2 dni chyba (bo to z wycieczki). A jeszcze byliśmy wtedy w Wieliczce.

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też liczę na ten nowy cykl.. Co do tego nie mam już złudzeń ;) w górach mam już też parę punktów do zwiedzenia :) będzie co robić, oby tylko ciągle deszcz nie padał :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może będzie ładna pogoda ;) ja to już na żaden cykl nie liczę. Jakoś tak mam wyrąbane na to :/ ileż to można. ja podziwiam kobiety, które starały się po 20 cykli albo i dłużej, że dały radę psychicznie.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Hej kochane! podczytałam Was trochę ;) ja byłam w Krakowie kilka razy bo w Wolbromiu mam rodzinę ;) więc za każdym razem jak do nich jadę zahaczam Kraków :) ja się zakochałam w Pieskowej Skale :) śliczny zamek i widoki dookoła. W górach byłam tylko raz. Też w nich się zakochałam od pierwszego wejrzenia :) morze się chowa przy górach. Ale niestety jeździmy nad morze, bo bliżej mamy i nad morzem lepiej się czuję niż w górach :/
    Kochane testy wychodzą negatywne to może idźcie na betę ;) będzie miały jasność czy się udało czy nie. Jeśli się udało to beta na bank coś wykaże :)
    Mieszkam 20km od Wolbromia, jaki świat mały :)
    W Pieskowej Skale pięknie w Ojcowskim Parku Narodowym też :)
    Ja nie idę na betę, bo to strata kasy. Dwa testy nie mogą kłamać. Czekam na @ i zaczynamy od nowa. Może tym razem się uda :)

    cinnamon cookie, Paulette lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest plamienie, będzie @. Rozpoczynamy 5 cykl starań. Cinnamon cookie piątka!

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhhhh a jednak.. Myślałam, że chociaż Tobie się uda! No ale trudno, zaczynamy kolejny cykl razem :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No. W kupie siła : D

    Edit plamienie ustalo haha ja to mam dziwny organizm ale @ przyjdzie bankowo =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 13:07

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ