X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dopiero się rozkręca.. Ładnie się przesunęło :O

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel a może jednak @ nie przyjdzie ?? :) skoro plamienie ustało ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu tak miałam, że w dniu spodziewanej @ było plamienie a dwa dni później dopiero krwawienie...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette przyjdzie przyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szkoda dziewczyny. Moze we wrzesniu nam sie wszystkim uda :)

    cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi się udać w końcu :)

    cinnamon cookie, gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki :)
    podczytywałam Was codziennie i naprawdę po cichutku liczyłam, ze Wam się udało. Choć jeszcze nic straconego, jesli @ się nie rozkręciła. :)
    My mieliśmy znów zacząć sie starać, ale.. No właśnie. Odkąd prowadzę obserwacje, czyli od stycznia, zauwazyłam, że okres z miesiąca na miesiąc się skraca.. Po zabiegu łyżeczkowania. Poczytałam trochę, jakie mogą być tego przyczyny (niestety! internet to złoooooo! ). I wyczytałam,że najczęściej jest to objaw zrostów. I się nakręciłam, że na pewno mam zrosty na jajowodach... Ehh.. Walnijcie mnie czymś twardym w łeb, bo nie mogę teraz wybić tej myśli z głowy.. :/

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd ja to znam? Też się wiecznie naczytam, wpiszę objaw w Google i szukam i czytam... I nic dobrego z tego nie wychodzi. Przynajmniej nie zawsze. Już sobie wkręcałam wszystkie możliwe choroby :P Gabi a tak w ogóle to krótka miesiączka jest zła? Tzn oznacza coś złego?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi nie wkrecaj sobie tego. Przeciez doskonale wiesz ze teraz @ sie konczy i zachodzisz w ciaze :* wiec Twoj umysl musi byc wypelniony samymi dobrymi myslami <3

    cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette podoba mi się Twoje pozytywne nastawienie :) musisz mnie nim zarazić! ;)

    gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Skąd ja to znam? Też się wiecznie naczytam, wpiszę objaw w Google i szukam i czytam... I nic dobrego z tego nie wychodzi. Przynajmniej nie zawsze. Już sobie wkręcałam wszystkie możliwe choroby :P Gabi a tak w ogóle to krótka miesiączka jest zła? Tzn oznacza coś złego?
    Wiesz co - ogólnie to chyba nie. Tylko, że ja zawsze miałam dość długą i obfitą - 5 dni porządnego krwawienia, 2 dni lżejsze. A po poronieniu i zabiegu zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc robi się bardziej skąpa i krótsza - w poprzednim cyklu było 5 dni krwawienia, 1 plamienie cały dzień a teraz już tylko 4 dni i dziś tylko rano plamienie. A ten okres i tak jakiś taki nienormalny. Jak kot napłakał. Prawie nic nie było...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Gabi nie wkrecaj sobie tego. Przeciez doskonale wiesz ze teraz @ sie konczy i zachodzisz w ciaze :* wiec Twoj umysl musi byc wypelniony samymi dobrymi myslami <3
    Wiem wiem - ale już coraz bardziej znów zaczynam wątpić w to wszystko.. Tyle czasu minęło już. Chyba powoli wyczerpują się pokłady pozytywnych myśli..
    Mam nadzieję, że to tylko chwilowe

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Wiesz co - ogólnie to chyba nie. Tylko, że ja zawsze miałam dość długą i obfitą - 5 dni porządnego krwawienia, 2 dni lżejsze. A po poronieniu i zabiegu zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc robi się bardziej skąpa i krótsza - w poprzednim cyklu było 5 dni krwawienia, 1 plamienie cały dzień a teraz już tylko 4 dni i dziś tylko rano plamienie. A ten okres i tak jakiś taki nienormalny. Jak kot napłakał. Prawie nic nie było...
    Rozumiem... Zapytałam, bo u mnie to w ogóle z 2 dni plemienia i 2 dni krwawienia i tyle..

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny przecież wrzesień jest nasz! A w maju urodza nam się najpiękniejsze groszki na świecie. Nie może być inaczej :) :*

    Paulette, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, kochanie wiem mnie tez czasem nachodzą czarne mysli, no dobra nawet czesciej niz czasem ;) ale sama wiesz teraz te zbiego okolocznosci i w ogole :) to musi sie udac nie ma innej opcji <3 sama widzisz jak mi sie humor poprawil i jak pozytywnie mowie wiec jest cos na rzeczy <3

    Poki moge zarażam Was wszystkie kochane pozytywnym nastrojem!!! :* :* <3

    cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    No dziewczyny przecież wrzesień jest nasz! A w maju urodza nam się najpiękniejsze groszki na świecie. Nie może być inaczej :) :*
    Z 30-go maja jest moj narzeczony ;) wiec fajnie by bylo mu dac taki prezent <3

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam Was... Przed chwilą łzy mi się cisnęły do oczu, bo oglądałam zdjęcia kuzynki której niedawno urodziła się córeczka... A teraz już się uśmiecham :) będzie dobrze... Musi być!! Idę teraz do łóżka wypocząć.. Dziękuję Kochane za wsparcie :* :) dobranoc :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego wlasnie jestesmy :* Dobranoc ;) <3

    gabi544, cinnamon cookie, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z 8 maja i liczę na taki prezent :)
    U mnie @ się rozkręca więc zaczynamy :)
    Dobranoc :*

    Paulette, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)
    noo powiem Wam, że to forum i Wy wszystkie naprawdę pomaga. Takie wygadanie (wypisanie? ) wszystkich swoich żali i bolączek komuź, kto doskonale nas rozumie.. Mam dziś już lepszy humor dzięki Wam :) Kurcze, musi być dobrze..
    Możemy sobie narzekać i płakać, ze nie mam siły, ale przecież i tak się nie poddamy. :)
    Cachaarel - mój brat jest z tego dnia co Ty :) mój ślubny z 14 lipca, ja z września. Ale gdyby udało się na maj byłoby cudownie :) zawsze znajdzie się piękna okazja, żeby to akurat był ten miesiąc. Chociażby dzień matki :) Ja już sobie datę porodu wyliczyłam :D na 20 maja, ale gdyby zacisnął nogi to by przetrzymał te 6 dni :D haha..

    Paulette, cinnamon cookie, małe marzenie lubią tę wiadomość

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ