X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam kochane moje :* właśnie takie forum pomaga. Jedna napisze, że ma doła. Że już się poddaje, a druga da Ci takiego kopa energetycznego, że od razu chłopaka do łóżka chce się pociągnąć :D
    Gabi a myślałam, że tylko ja date porodu sobie wyliczałam :D mi program na 13-go maja pokazuje :) może się okaże szczęśliwa 13-stka ?? ;> (moja mama jest z 13-go lutego).
    Coś Wam opowiem :P moi rodzice są teraz nad morzem. No i moja mama wczoraj dzwoni opowiada co i jak. I nagle mówi "wiesz jakie fajne body widziałam?" no sobie myślę super i pytam czy może sobie kupiła. A ona że nie bo to dla niemowlaka. Ale napis ją powalił "kocham mame. kocham tate. Ale z babcią trzymam sztame" Powiedziała, że kupi takie coś wnusi albo wnusiowi :D no i że wszyscy tam gdzie oni są to są z dziećmi. Więc oni wnuki też tam będą zabierać, a my sobie do pracy będziemy chodzić :D i mówi do mnie "bo wiesz poszłabym teraz na plac zabaw i bym chociaż sąsiadów zapoznała, a tak nie mam jak" :D dobra agentka jest :P

    małe marzenie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S
    ale te kalkulatory to też każdy inne pokazują. Jak jest z dniami cyklu to na jednym było że na 13-stego na innym że na 15-go maja. A jak obliczyłam gdzie nie było średnia długość cykli to w ogóle jakoś mi wyskoczyło na początku samym maja.

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Paulette fajna masz mamę. Moja mama jeszcze 40lat nie ma, przeżywa drugą młodość i nie chce słyszeć o wnukach :) ale to nasze życie i mam to w nosie :) przede mną jeszcze 7h pracy. @ dokucza bardzo. Ehh zdechne

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ma 41 lat. Jak mnie urodziła miała 20. Ja już mam 21 jak by się teraz udało to bym urodziła w wieku 22 lat. Więc nie ma nic do gadania. Nawet jak coś się odzywa to mówię "Ty w moim wieku to już mnie miałaś" Argument jak ta lala.
    Więc doszła do wniosku, że woli nie robić sobie w swojej jednej córce wroga i pogodziła się, że może zostać mlodą babcią. A jak zaszłam w ciążę to już w ogóle była ucieszona i wiem, że teraz też by się oboje cieszyli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie też są najgorsze pierwsze dni @ :/

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i fajnie!
    Moja pewnie też by się cieszyła a teraz tylko narzeka. Za to tesciowa byłaby przeszczesliwa :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja "teściowa" ma już trójkę wnuków po córce. Więc pewnie by się cieszyła no ale już nie tak entuzjastycznie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :* takie nastawienie u was mi się podoba !!!!!! ja i mój mały bąbel jesteśmy z Was dumni :* mam nadzieję, że nie długo dołączycie do nas <3

    Paulette, cachaarel, cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka i spokojnej ciąży. My dolaczymy we wrześniu :)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane! :)
    Macie zupełną rację... Jak jedna ma doła to druga pomoże bo ma akurat dobry dzień :) a tak bez forum to by siedziała sama i się dołowała... W kupie raźniej! ;)
    Kurczę, macie młode mamy :) to się nie dziwię, że niektóre się krzywią na myśl o byciu babcią ;) moja mama już jest od 17 lat babcią :) ale za to ma tylko jedną wnuczkę... Moja siostra wpadła jak miała 18 lat... I jak do tej pory cisza i szczerze mówiąc wątpię, by jeszcze się zdecydowała na dzieci.. Więc czas i pora, by moi Rodzice znów cieszyli się wnukami! :D i kupowali takie super śpioszki jak pisała Paulette :D

    Paulette, małe marzenie, gabi544 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no i u mnie tak jak podejrzewałam, @ od samego rana... Czyli głowa do góry i zaczynamy kolejny cykl! :)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja tak jak pisała cachaarel dołączymy do Ciebie we wrześniu <3

    cinnamon cookie - czyli wrzesień to musi być nasz cykl skoro już każda z nas ma okres lub jest już po nim :)
    A później będziemy majóweczkami z dużymi brzuszkami :D

    cinnamon cookie, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oby wrzesień był łaskawy dla nas :) ja miałam późno owu. Gdzieś 23dc.. A tak mnie zalalo że szok i umieram na ból brzucha a tu jeszcze te godzin

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette bardzo to lubię co napisałaś! ;)))

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jak z tą moją owulacją. u mnie ogólnie średnia długość cykli to tak mniej więcej około 36 dni.. Więc teoretycznie jestem przed owulacją, ale czuję się jak już bym była po niej.
    Może weź kochana nospe ?? Chociaż na mnie to jakoś tak nie działa ten lek .

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Paulette bardzo to lubię co napisałaś! ;)))
    ja też to bardzo lubię :D i mam nadzieję, że tak właśnie z Nami będzie <3

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Zdrówka i spokojnej ciąży. My dolaczymy we wrześniu :)
    na chwilę obecną jest bardzo spokojna :) prawie żadnych objawów. aż to mnie zaczyna martwić :P chociaż wiem, że nie potrzebnie. Ahh jak ja już sie nie mogę doczekać jaka będzie płeć dziecka :D

    Będziecie ślicznymi majóweczkami :) mi Ovu wyznaczyło termin na 4 kwietnia a lekarz na 6-go kwietnia :D więc opowiem Wam później co Was będzie w kwietniu za miesiąc czekało :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie nospa też nie działa. Wezmę ibuprom bo tylko to mam a Nie mogę wyjść z pracy bo jestem sama a szef z menadżerka ma przyjechać, o zgrozo.. szef spoko ale ona to masakra. Tak się beznadziejnie czuje ale przecież ona nie rozumie ze ktoś nie ma humoru dyskutować i uśmiechać się cały czas do klientów bo się źle czuje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie szukaj sobie żadnych podejrzeń :) jak zaczniesz mieć objawy to z podwojoną siłą :D <3

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa to kiepsko :/ na mnie znowu tylko ibum działa (a to przecież działa jak antykoncepcja prawie) ....
    No niestety są takie kobiety, które zachowują się gorzej niż mężczyźni i nic nie da się z nimi załatwić, ani w ogóle Cię nie rozumieją :/ nie wiem gdzie się takie chowają :P

    małe marzenie lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ