X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę ibum działa jak antykoncepcja?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie - ja tez o tym nie wiedzialam. a czemu ma takie dzialanie? musze o tym poczytac.
    Mi na szczescie pomaga zwykla tabletka paracetamolu. i tyle. to dobrze, bo nawet jakbym byla w ciazy to paraccetamool nie zaszkodzi ( oczywiscie w ostatecznosci). Choc ja ogolnie staram sie unikac tabletek przeciwbolowych. Ale jak juz tak boli ze zwariowac mozna to nie ma innego wyjscia..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do owu to ja też już nie wiem jak jest... Miałam teraz cykl 37 dni a owulację jeśli miałam to chyba w 11dc... Ovu mi wyznaczył na 14dc.. Zobaczymy co w tym cyklu, teraz mierzę temp więc może coś mi to powie :)
    A o co chodzi z tym ibum i anty?!

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Lek może wywoływać przemijające zaburzenia płodności u kobiet. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w I i II trymestrze ciąży. W III trymestrze ciąży stosowanie preparatu jest przeciwwskazane. Kobiety w I i II trymestrze ciąży mogą stosować preparat wyłącznie po konsultacji z lekarzem i tylko w razie bezwzględnej konieczności."

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam ulotki akurat w domu, ale na ulotce jest napisane, że zmniejsza płodność. Jakoś tak oni to ujęli.

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć!!!

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety na moje bóle migrenowe (chociaż już występuje rzadziej) tylko właśnie ibum mi pomagał. Oczywiście kochane ja mówię, że ibum ale to chodzi o wszystkie leki które zawierają ibuprofen w sobie.

    gabi544, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze wiedziec takie rzeczy :)

    Kochane moze Wy mi pomozecie? Moze ktoras z Was wie, jakie sklepy sa warte uwagi, jesli chodzi o zakup lozka i materaca ;) chodzi mi o to, zeby bylo dobrej jakosci i w rozsadnej cenie :)
    szukam wlasnie i przegladam oferty, chcemy kupic takie wielkkie lozko malzenskie. teaz mamy naroznik, bo wydawal mi sie taki fajny, ale strasznie niewygodny do spania codziennego :/

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    niestety na moje bóle migrenowe (chociaż już występuje rzadziej) tylko właśnie ibum mi pomagał. Oczywiście kochane ja mówię, że ibum ale to chodzi o wszystkie leki które zawierają ibuprofen w sobie.
    czyli ibuprom, ibum itd.. ehh my kobiety to musimy na wszystko uwazac. dziesiec razy sie upewnic ze to nam nie zaszkodzi w innej kwestii. :P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kochana jak się teraz meblowaliśmy to robiłam zakupy w bodzio meble. moja mama natomiast w agata meble. i gatunkowo produkty są zbliżone do siebie. i cenowo też wychodzi podobnie. niby w agata drożej, ale jak sobie później to porównaliśmy to prawie na to samo wychodzi.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    czyli ibuprom, ibum itd.. ehh my kobiety to musimy na wszystko uwazac. dziesiec razy sie upewnic ze to nam nie zaszkodzi w innej kwestii. :P
    tak kochana o te wszystkie leki chodzi ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero przed remontem więc nie pomogę.. To wszystko przede mną :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Ja jestem dopiero przed remontem więc nie pomogę.. To wszystko przede mną :P
    nie chciałabym jeszcze raz przez to przechodzić :D fajnie jest mieszkać z nowymi meblami i w ogóle :P ale remonty mnie przerażają :D

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też :/ ale niestety to nieuniknione... Trzeba przetrwać :) lecę ja kobietki do Mamy nałożyć kolejną farbę na włosy :) niestety mój blond szybko zaczął się przebijać :P chce wrócić hahah ale nie pozwolę mu na to ;) miłego dzionka :*

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzajemnie miłego dnia :*

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ma rację co do tego ibuprofenu itd. Czytałam kiedyś o tym artykuł w internecie, ale nie mogę teraz tego znaleźć :/

    cinnamon cookie miłegoooooo . ! :*

    cinnamon cookie, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak mi sie dzis znowu nic nie chce :P robie pranie dobrze ze nie recznie bo bym chyba nic nie wyprala :D

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję wszystko w Ikei, tak jestem od niej uzależniona :(
    Dobrze wiedzieć, bo ja tylko ibuprom biorę. Jak głowa boli, jak ząb.. może przez to nie mogę zaciazyc.. :(
    Smutek..
    Jeszcze 1,5h i do domku <3

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do Ikei mam ponad 80 km to mi się aż tyle jeździć nie chce :P Może kochana spróbuj na innych lekach sobie radzić. Chociaż wiem, że jest ciężko się przestawić, bo mi nic innego nie pomaga tylko ibum na każdy ból. Czy głowa, czy @ ..
    Najgorsze jest te odliczanie czasu i ostatnie godziny tak się dłużą, że masakra :/

    małe marzenie, cachaarel lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do sklepu to dobrze jak w okolicy ma się większy wybór. można pochodzic cenowo posprawdzać co i jak.

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ