X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm problemy ze snem to i ja mam... ale mnie nie mdli :P :>

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to teraz panuje grypa żołądkowa... Na samą myśl aż ciarki mam, bo ja bardzo źle przechodzę, a za dwa dni wyjeżdżam na urlop... Więc modlę się, by się nie zarazić!

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) powiem Wam kochane że ja od kilku dni też mam straszne klopoty ze spaniem ;/

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie mam pojęcia co się dzieje... :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fazy księżyca na nas źle działają :P

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah też możliwe :D jak wszystkie zaczniemy grzeczniutko spać to teoria się potwierdzi :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :D tylko trzeba pamiętać żeby później o tym napisać :P

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jeszcze tyle godzin w pracy.. A mój dopiero jedzie do pracy i cały tydzień na po południe

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my już rozpoczęliśmy staranka :)
    Bardzo ale to bardzo liczymy na zieloną kropkę we wrześniu. Jadę zaraz po testy ovu i będziemy się sprawdzać do 25dc jeżeli wcześniejsze nie pokażą. Mam nadzieję, że mój M dostanie wyczekany prezent na urodziny :)
    A u Was jak idzie? Paulette Ty chyba testujesz na dniach ? Widziałam wykres- wygląda obiecująco :)
    Pozdrawiam i miłego dnia dziewczynki :) : *

    gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) my też bardzo liczymy na wrzesień... ;) jutro w nocy nareszcie wyjeżdżamy na urlop (w sumie to jeszcze podróż poślubna :P), akurat mogę mieć na dniach owulację więc pięknie by się złożyło :) dziś jeszcze w pracy a jutro sporo spraw do załatwienia i o 3 w nocy ruszamy :) nie mogę się doczekać!! :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    a ja wczoraj zostalam sprowadzona na ziemie. na monitoringu byklam i lekarz powiedzial ze pecherzyk 12 mm i albo szykuje sie dlugi cykl (35-37 dni), albo bezowulacyjny. Takze na wrzesien nie licze.. Juz nie :(
    We wtorek mam zrobic badanie progesteronu i jak okaze sie ze owulki nie bylo to zaczynam od nastepnego cyklu pomoc farmakologiczna.. Stymulacja czy jakos tak. A jezeli owulka by byla to tak 18-19 dc. Czyli sobota - niedziela. Choć nie liczę już na nic..
    A myslalam ze hormony byly ok to juz jest wszystko w porzadku. Zawsze, jak ogarniemy jedno, to wyskakuje coś następnego :/
    Milego wypoczynku cinamon cookie. i życzę Wam wszystkim tutaj na wątku, żeby Wam się udało. :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi dziękuję :* życzę, by jednak owulacja była... Chociaż u mnie póki co to też więcej nadziei niż faktów, bo tak naprawdę nie wiem co się u mnie dzieje... Jestem dopiero przed badaniami itd. Wizytę mam na koniec września i po prostu liczę, że jest wszystko dobrze i się uda.. Jeśli nie, to podejrzewam, że coś jest u mnie nie tak i dopiero od gina dowiem się co...

    cachaarel lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie serduszkujcie ile wlezie, może zmiana klimatu będzie na plus dla Was i niedługo pochwalisz nam się małą fasolką :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel tak zamierzam :D i bardzo bym chciała, by się udało... :) czas pokaże :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie trzymam kciuki za serduszkowania :)
    cachaarel świetnie, że jesteś pozytywnie nastawiona na ten cykl. To już połowa sukcesu :)
    ja zatestuję chyba sobie 31-go chociaż termin @ mam 2-go września.

    oj Gabi szkoda.. może jest jednak nadzieja, że to będzie długi cykl i jednak owulacja wystąpi ? Trzymam mocno za to kciuki :) kiepsko, że tak ciągle Wam coś wyskakuje :/ życie jest takie nie sprawiedliwe :(

    A ja wróciłam ze szkoły i mam dobrą wiadomość :) dostałam się do niej :D jupi :p hehe tak się stresowałam, ale źle nie było ;) od 1-go września zaczynam jako higienistka stomatologiczna :D

    cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette gratuluję :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje ;) tak się stresowałam, że w nocy co chwilę się budziłam :P a teraz bym poszła spać najchętniej :D

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpocznij, już po stresie :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, jak mi się teraz nie uda we wrześniu to odpuszczam całkowicie. A na pewno mi się nie uda.. ehh jak zwykle wybrakowana ja. A te puste 16latki mogą...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Cachaarel co to ma znaczyć? co jest? czemu taki smuteczek CiE dopadł? <przytula i głaszcze> <3
    jeszcze zobaczysz upragnine dwie kreseczki. Poza tym, dlaczego ma się nie udać? :* nie ma powodów, żeby tak sądzić :)
    Kochana wiem, że takie gadanie jest wkurzające, szczególnie, jak się ma doła, ale jak nie ten cykl to następny. <3
    zobaczysz, że jak poprawi Ci się humor, to dalej będziesz chcieć próbować z całych sił i nawet nie w głowie będzie Ci odpuszczanie. Gdyby to było takie łatwe, wyciszyć ten instynkt, to już dawno bym to zrobiła i się nie przejmowała niczym ;)
    A to jest najpiękniejsze, bo jeżeli nasze dzieciątka będą tak wytęsknione i wyczekane, to będą wyjątkowe. :) Będą mieć najlepszych rodziców na świecie i będziemy potrafiły docenić ten Skarb, jakim jest nowe życie :)

    i nawet nie mów i nie myśl o sobie w kategoriach wybrakowanej. Bo jeżeli Ty taka jesteś to co ja mam powiedzieć, skoro byłam w ciąży, a nie potrafiłam jej donosić, choć tak bardzo chciałam... A teraz zajść nie mogę.


    Kiedy już się uda, kiedy będziesz czuć ruchy dzidziusia pod sercem i słyszeć bicie jego serca na usg lub ktg, a potem przytulisz je do siebie, zobaczysz, że powiesz: WARTO BYłO ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 11:25

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ