Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm problemy ze snem to i ja mam... ale mnie nie mdli :P :>

11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to teraz panuje grypa żołądkowa... Na samą myśl aż ciarki mam, bo ja bardzo źle przechodzę, a za dwa dni wyjeżdżam na urlop... Więc modlę się, by się nie zarazić!

f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) powiem Wam kochane że ja od kilku dni też mam straszne klopoty ze spaniem ;/

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie mam pojęcia co się dzieje... :/

f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fazy księżyca na nas źle działają :P

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah też możliwe :D jak wszystkie zaczniemy grzeczniutko spać to teoria się potwierdzi :D

f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :D tylko trzeba pamiętać żeby później o tym napisać :P

cachaarel lubi tę wiadomość

• cachaarel Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jeszcze tyle godzin w pracy.. A mój dopiero jedzie do pracy i cały tydzień na po południe

• cachaarel Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my już rozpoczęliśmy staranka :)
    Bardzo ale to bardzo liczymy na zieloną kropkę we wrześniu. Jadę zaraz po testy ovu i będziemy się sprawdzać do 25dc jeżeli wcześniejsze nie pokażą. Mam nadzieję, że mój M dostanie wyczekany prezent na urodziny :)
    A u Was jak idzie? Paulette Ty chyba testujesz na dniach ? Widziałam wykres- wygląda obiecująco :)
    Pozdrawiam i miłego dnia dziewczynki :) : *

gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) my też bardzo liczymy na wrzesień... ;) jutro w nocy nareszcie wyjeżdżamy na urlop (w sumie to jeszcze podróż poślubna :P), akurat mogę mieć na dniach owulację więc pięknie by się złożyło :) dziś jeszcze w pracy a jutro sporo spraw do załatwienia i o 3 w nocy ruszamy :) nie mogę się doczekać!! :)

gabi544 lubi tę wiadomość

f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    a ja wczoraj zostalam sprowadzona na ziemie. na monitoringu byklam i lekarz powiedzial ze pecherzyk 12 mm i albo szykuje sie dlugi cykl (35-37 dni), albo bezowulacyjny. Takze na wrzesien nie licze.. Juz nie :(
    We wtorek mam zrobic badanie progesteronu i jak okaze sie ze owulki nie bylo to zaczynam od nastepnego cyklu pomoc farmakologiczna.. Stymulacja czy jakos tak. A jezeli owulka by byla to tak 18-19 dc. Czyli sobota - niedziela. Choć nie liczę już na nic..
    A myslalam ze hormony byly ok to juz jest wszystko w porzadku. Zawsze, jak ogarniemy jedno, to wyskakuje coś następnego :/
    Milego wypoczynku cinamon cookie. i życzę Wam wszystkim tutaj na wątku, żeby Wam się udało. :*

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi dziękuję :* życzę, by jednak owulacja była... Chociaż u mnie póki co to też więcej nadziei niż faktów, bo tak naprawdę nie wiem co się u mnie dzieje... Jestem dopiero przed badaniami itd. Wizytę mam na koniec września i po prostu liczę, że jest wszystko dobrze i się uda.. Jeśli nie, to podejrzewam, że coś jest u mnie nie tak i dopiero od gina dowiem się co...

cachaarel lubi tę wiadomość

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie serduszkujcie ile wlezie, może zmiana klimatu będzie na plus dla Was i niedługo pochwalisz nam się małą fasolką :)

cinnamon cookie lubi tę wiadomość

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel tak zamierzam :D i bardzo bym chciała, by się udało... :) czas pokaże :)

f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie trzymam kciuki za serduszkowania :)
    cachaarel świetnie, że jesteś pozytywnie nastawiona na ten cykl. To już połowa sukcesu :)
    ja zatestuję chyba sobie 31-go chociaż termin @ mam 2-go września.

oj Gabi szkoda.. może jest jednak nadzieja, że to będzie długi cykl i jednak owulacja wystąpi ? Trzymam mocno za to kciuki :) kiepsko, że tak ciągle Wam coś wyskakuje :/ życie jest takie nie sprawiedliwe :(

A ja wróciłam ze szkoły i mam dobrą wiadomość :) dostałam się do niej :D jupi :p hehe tak się stresowałam, ale źle nie było ;) od 1-go września zaczynam jako higienistka stomatologiczna :D

cinnamon cookie, gabi544 lubią tę wiadomość

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette gratuluję :)

Paulette lubi tę wiadomość

f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje ;) tak się stresowałam, że w nocy co chwilę się budziłam :P a teraz bym poszła spać najchętniej :D

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpocznij, już po stresie :)

Paulette lubi tę wiadomość

f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, jak mi się teraz nie uda we wrześniu to odpuszczam całkowicie. A na pewno mi się nie uda.. ehh jak zwykle wybrakowana ja. A te puste 16latki mogą...

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Cachaarel co to ma znaczyć? co jest? czemu taki smuteczek CiE dopadł? <przytula i głaszcze> <3
    jeszcze zobaczysz upragnine dwie kreseczki. Poza tym, dlaczego ma się nie udać? :* nie ma powodów, żeby tak sądzić :)
    Kochana wiem, że takie gadanie jest wkurzające, szczególnie, jak się ma doła, ale jak nie ten cykl to następny. <3
    zobaczysz, że jak poprawi Ci się humor, to dalej będziesz chcieć próbować z całych sił i nawet nie w głowie będzie Ci odpuszczanie. Gdyby to było takie łatwe, wyciszyć ten instynkt, to już dawno bym to zrobiła i się nie przejmowała niczym ;)
    A to jest najpiękniejsze, bo jeżeli nasze dzieciątka będą tak wytęsknione i wyczekane, to będą wyjątkowe. :) Będą mieć najlepszych rodziców na świecie i będziemy potrafiły docenić ten Skarb, jakim jest nowe życie :)

i nawet nie mów i nie myśl o sobie w kategoriach wybrakowanej. Bo jeżeli Ty taka jesteś to co ja mam powiedzieć, skoro byłam w ciąży, a nie potrafiłam jej donosić, choć tak bardzo chciałam... A teraz zajść nie mogę.

Kiedy już się uda, kiedy będziesz czuć ruchy dzidziusia pod sercem i słyszeć bicie jego serca na usg lub ktg, a potem przytulisz je do siebie, zobaczysz, że powiesz: WARTO BYłO ! :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 11:25

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego