X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrych snów Ala :-) dzięki za słowa otuchy :-*
    Zniknęłam z forum tak nagle.. Ale kurde mam dzisiaj trochę papierowej roboty :-D teraz chwila przerwy :-D jak tam dzionwk mija?:-)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wróciłam własnie od lakiernika, ale niestety muszę jechać jutro bo ludzie aut nie poodbierali i nawet nie miałam gdzie swój zostawić :/ a poza tym dziś się dowiedziałam od koleżanki, że do tej szkoły co idę o przyjęciu do niej trzeba najpierw przejść rozmowe kwalifikacyjną. No i samą myśl mi żołądek do góry skacze :P trzeba się jakoś przygotować :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    dopiero 2-go września :P ale jak już po owulacji jestem to ten czas się tak strasznie dłuży :D
    Ahhh zapomniałam napisać! Będę trzymać kciuki :))

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Ahhh zapomniałam napisać! Będę trzymać kciuki :))
    oki :) pierwszy test chyba zrobię w piątek :D bo pewnie nie wytrzymam :D

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja wróciłam własnie od lakiernika, ale niestety muszę jechać jutro bo ludzie aut nie poodbierali i nawet nie miałam gdzie swój zostawić :/ a poza tym dziś się dowiedziałam od koleżanki, że do tej szkoły co idę o przyjęciu do niej trzeba najpierw przejść rozmowe kwalifikacyjną. No i samą myśl mi żołądek do góry skacze :P trzeba się jakoś przygotować :P
    Paula a co się stało? Jakas ryska? Albo większe zadrapania na autku? ;-)
    Yhhh no nie lubię takich oficjalnych rozmów kwalifikacyjnych. Też mnie to stresuje :-D a kiedy ta rozmowka ma być? :-D

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    oki :) pierwszy test chyba zrobię w piątek :D bo pewnie nie wytrzymam :D
    Będę czekać od rana :D

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Paula a co się stało? Jakas ryska? Albo większe zadrapania na autku? ;-)
    Yhhh no nie lubię takich oficjalnych rozmów kwalifikacyjnych. Też mnie to stresuje :-D a kiedy ta rozmowka ma być? :-D
    nie kochana :) odpukać jeszcze żadnego samochodu nie zarysowałam ni nic z tych rzeczy :P tylko strasznie go rdza bierze. Zresztą to już 10-latek to nie ma cudów :D
    rozmowa we czwartek ;) może być tak że jak będzie wystarczająco chętnych to mogą na danym kierunku tego nie robić, no ale cóż trzeba się jakoś przygotować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Będę czekać od rana :D
    tylko kochana jak bym się rozmyślała to żebyś za długo nie czekała :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra duża Ala się wyspała mała Ala albo mały Alek chyba też się :D bo zero złości, zero nudności, zero marudzenia :D a ten mój do mnie powiedział, że powinnam całe dnie spać to wieczorem jestem taka spokojna :D :D ale powiem Wam kochane, że już zaczynam jakichś nerw dostawać bez powodu ;/

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa głębokie wdechy i wydechy :D i Ci przejdzie :) nie denerwuj się bo maluszkowi to szkodzi :) pewnie jak by mógł/a nakopało by Ci ile się da :P i dopiero być marudziła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to ja mówię Wam dobranoc bo buzia mi się nie zamyka od ziewania :P do jutro. :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    tylko kochana jak bym się rozmyślała to żebyś za długo nie czekała :P
    A dlaczego miałabyś się rozmyślić?! O nie nie!! :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja zmykam, dobrej nocki kobietki! :) :*

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    A dlaczego miałabyś się rozmyślić?! O nie nie!! :P
    ze strachu na samą myśl, że mogłabym zobaczyć jedną kreskę :P


    a tak w ogóle to dzień dobry z kolejnym dniem kataru :) ale u mnie katar leczony czy też nie to zawsze trwa 7 dni ;) więc jeszcze tylko 4 dni :P
    a i chyba zepsuł mi się termometr bo jakieś takie wysokie mam te temperatury :P a u mnie to pamiętam, że jeden jedyny raz temp przekroczyła 37 stopni. I powiem Wam, że w tym cyklu wyjątkowo się jakoś boje. Nie cieszę się, że może się udało, albo nie martwię, że się nie udało.
    Tylko czuję strach i niepokój.. ehh

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette i wysoka tempka i ten katarek dobrze wróży!!! Moja szwagierka miała w ciąży problemy z katarem, leciało jej z nosa a podobno to wina podwyższonego progesteronu (dobrze zapamiętałam? :P) także bądź dobrej myśli :)))

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nie wiem kochana nie slyszalam o tym ale o progesteronie to ja kompletnie sie nie znam. Fajnie by bylo jak by to byly objawy :P chociaz od wczoraj zmuszam w siebie jedzenie a kilka dni temu mialam mega ochote na wszystko co slodkie :D no ale na takie objawy to jeszcze za wczesnie . Musze uzbroic sie w cierpliwosc :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie słyszałam o tym ale Ona tak miała :) ostatnio nawet jak miała obawy co do ciąży i zaczęło jej lecieć z nosa to już się wystraszyła :P bo Ona ma dwójkę i narazie nie planują kolejnego bobasa ;) nie kusi zatestować? :>

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :P no tak jak ma już dwójkę to jak dla mnie to wystarczająco :) wiadomo urodziłabym więcej to też bym wychowała. Ale tak 2-3 dzieci to maks. Najlepiej parka :P hehe pomarzyć można :P
    Owszem chciałabym zatestować no ale jeszcze za wcześnie jest. Co to dopiero 7 dpo to jakiś fenomen ze mnie by był jak bym już dwie kreski zobaczyła :P
    Powiem Ci, że objawy są podobne i do @ i do ciąży, ale w grudniu jak zaszłam tylko jeszcze o tym nie widziałam to też mnie coś ciągnęło, ale ja średnio mam katar 4 razy do roku :P
    Pamiętam, że jeszcze nim dowiedziałam się że jestem w ciąży to znienawidziłam kawe rozpuszczalną (bo innej nie piję ). Myślałam, że może za dużo mi już magnezu wypłukało i dlatego mam wstręt a za jakiś czas dowiedziałam sie o ciąży :D
    i to też byłam taki fenomen, że nawet nie zwróciłam uwagi, że @ mi się spóźnia kilka porządnych dni :D

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, każda ma inaczej i inne objawy :) ale kto wie, może akurat i u Ciebie to się sprawdzi :) trzymam kciuki! :) :*

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana trzymaj w piątek :) bo teraz jeszcze kilka dni to jeszcze Ci zbieleją kciuki :P mam nadzieję, że nam tu wszystkim uda się jak najszybciej :*

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ