X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nawet tak nie myśl - jeśli teraz zobaczysz negatyw, to ją bym doczekała z kolejnym testem do dnia swojego najdłuższego cyklu. Jak okresu nie będzie i ciąży to wtedy można się zastanawiać,ale NIE MARTWIĆ, co te objawy oznaczają. Najlepiej iść do gina i się przekonać :-) na pewno lekarz rozwieje wątpliwosci i uspokoi :-)
    Ale ją i tak czuje, że u Ciebie coś się kluje. A który masz DC?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 września 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    34dc dziś. Idę testować ale mam stresa

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 września 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatyw aż po oczach wali..
    W sumie testy owu nie pokazały to z czego ciąża a ma być eh

    Edit mój zacny kalendarz pokazał ze zagniezdzenie zarodka mogło być wczoraj ale +/- 3 dni.
    Boże jak ja się łudzę haha. Poczekam do środy jak @ nie przyjdzie. A w następnym cyklu pójdę do innego gina może mi coś da żebym mogła zajść i mój M pojedzie się zbadać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 06:59

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel kalendarz na bank dobrze pokazuje a wtedy na pewno na test jest przy wczesnie. Czekamy do srody ;)

    A moj wykres zaczal swirowac i nie wiem czy wyjdzie na prosta :/ i bedzie owulacja. A do tego moj Mateusz sie wykreca i ciagle mi mowi ze szkola ze to tamto. Moze tego nie robmy. Wiec nie wiem czy uda mi sie go przekonac. A przeciez do banku nasienia nie pojde...

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 września 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Paula, faceci są beznadziejni...
    Wgl nic nie rozumieją aczkolwiek mój już zmienił podejście o też go wkurza, że tyle miesięcy już i nic. Wczoraj mi nawet powiedział, że widział spadające gwiazdy i pomysł życzenie żebym była zdrowa, żebyśmy zawsze byli razem i żebyśmy mieli dziecko. Kurczę jak on tak mowi to aż mi przykro, że nie mogę mu tego dziecka dac :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 07:31

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 września 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli chodzi o twoją owu to ja na wykresach się nie znam totalnie ale mam nadzieję, że wyjdzie wszystko na prostą i owu będzie.
    U mnie znowu jajniki się uruchomily a właściwie to lewy i kłucie w podbrzuszu. Spadam do pracki odezwę się za trochę jak Wy będziecie się odzywać :* głowa do góry misia musi nam się udać w końcu. Ileż można czekać :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem ze Ci faceci tacy sa :/ ja juz swojemu powiedzialam o tym banku nasienia to mnie wysmial. A dzis jak bylam na mszy to byl chrzest malej Zuzzany to myslalam ze bede plakac jak ksiadz ciagle mowil ze mamy sie modlic o kobiety ktore daja temu swiatu nowych wierzacych... I ta mysl przeciez to ja powinnam chrzcic swoja Anastazje :( ehh tam wszystko bez sensu

    Jeszcze jak sie gwaltownie podnosze to i mi jajniki sie odzywaja wiec moze jednak owulacja nadciaga.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 września 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to co przezylas to na pewno coś strasznego ale musisz żyć dalej. Jestem pewna, że niedługo obwiescisz nam wspaniałą wiadomość, że spodziewasz się dzidziusia. Głowa do góry :* organizm nie lubi stresu i smutku. Tymczasem tule Cię mocno i daje buziaczka w czulko :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochana :* pewnie tez tak bedzie jak mowisz tylko te czekanie jest najgorsze na ten cud. Ale ciesze sie ze sa takie forum jak to i takie fajne dziewczyny jak Wy i zawsze mozna na Was liczyc :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 20 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Negatyw aż po oczach wali..
    W sumie testy owu nie pokazały to z czego ciąża a ma być eh

    Edit mój zacny kalendarz pokazał ze zagniezdzenie zarodka mogło być wczoraj ale +/- 3 dni.
    Boże jak ja się łudzę haha. Poczekam do środy jak @ nie przyjdzie. A w następnym cyklu pójdę do innego gina może mi coś da żebym mogła zajść i mój M pojedzie się zbadać.
    Nie chciałam polubić tylko cytować, sorki :/ u mnie też był negatyw bez cienia nawet, a @ jeszcze nie ma...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 września 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie u mnie nawet po paru godzinach się nie wybarwil haha.
    Czekamy dalej.
    Paula zawsze możesz na Nas liczyć. Ja też czasem mam doła i dzisiaj w nocy np śniło mi się, że miałam dwie kreski i ze brzuszek rośnie ale to było tak realne, że wstałam rano i sprawdzałam czy nie robiłam testu w nocy haha. No cóż. Może następnym razem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj te sny. ja czasem też takie mam jak zbliża mi się termin @ :/ ah ta nasza wyobraźnia. moje jajkniki trochę się ogarnęły, ale wcześniej ból nie dowytrzymania był :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Ja wczoraj ze swoim sie poklocilam do porozumienia zadnego nie doszlismy. Jak mu powiedzialam zeby sie nie zdziwil jak jego dziecko urodzi sie ze skosnymi oczami albo czarne to zeby nie byl zdziwiony. To wtedy stwierdzil ze chce to zrobic i zebysmy juz przeszli do dzialania, ale w taki sposob to ja nie chce wymuszajac na nim :/ nie dosc ze i tak nam sie nie udawalo to on teraz takie cyrki wyprawia :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i się rozszalałam :/ dziś imieniny tego mojego więc rano dałam mu prezent, a później się z nim pokłóciłam ;( wypłakałam się i wykrzyczałam mu wszystko co mi leży na sercu. Stwierdził, że on też chce dziecko i tu NIESPODZIANKA o której miałam Wam już dawno napisać, ale zawsze jakoś tak odkładałam, żeby nie zapeszyć. (zamierzaliśmy w jak najbliższym czasie wziąć ślub cywilny) - mieszkamy na wsi i ludzie coraz bardziej zaczyna im się nie podobać, że bez ślubu mieszkamy. Mnie to wisi, ale Mateusz czuje się niezręcznie, a że na kościelny nas jeszcze nie stać więc będzie skromny/cichy cywilny. W tyg jedziemy oglądać obrączki i jak już sobie upatrzymy to do urzędu załatwić co tam potrzeba. A więc dziś stwierdził, że musimy wziąć jak najszybciej ten ślub i wtedy zaczynamy się starać o dziecko pełną parą. Ze wszystkimi badaniami i co tam tylko będzie trzeba.
    Ogólnie no fajnie, niby się cieszę. Ale takie słowa o tym leczeniu badaniu już raz słyszałam :/ i jakoś do niczego nie doszło. No i to, że owszem ślub ślubem, ale coś czuje, że skoro mu przytakne, ze po ślubie cywilnym no on będzie ten ślub odwlekał :/ więc tak czy siak jestem i tak nie zadowolona. ehh :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :* stał się cud. wróciłam od teściowej w jednym kawałku. a było na prawdę ciężko :/ no bo przecież gorszej kobiety która spodziewa się dziecka ode mnie to przecież nie ma wszystkie są cacy tylko Alicja jest bleeeee . tego nie jedz, nie siedź tyle w jednej pozycji. nie drap się po łopatce bo za wysoko rece podnosisz (w sensie tak do tyłu wyginam przez ramie) no porazka . jej nic nie pasowalo. najlepiej zebym poszla do szpitala i na porodowce juz lezala. caly czas modlilam sie zeby weekend jak najszybciej minal
    Kochane moze jednak jest jeszcze jakas nadzieja ze Wam się udalo. A jak nie to musicie wziac sie w nastepnym cyklu do roboty. Bo moja Fasolka czeka na koleżanki i kolegów :) Gabi wypoczęłaś jak się Ci należało? Czy nie zregenerowałaś sił do tego, żeby zacząć działać w nowym cyklu???? Paula głowa do gory. Faceci juz tacy zmienni są. ze chodzą tak jak im sie zagra. Grunt ze jest po Twojej stronie i chce dac Ci szczęście :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 września 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja dobrze, że żyjesz :)
    Ja mieszkam z teściową ale moja teściowa to bajka, uwielbiam ja :)
    Paula ja mówiłam tacy są faceci a na Nas gadają że my niezdecydowane, że to że tamto. Dobrze, że się pobieracie, my musimy jeszcze poczekać ;)
    Jadę na grzyby. Odezwę się później :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja na poprawę humoru oglądam sobie obrączki w internecie. bo przecież ten mój jeszcze z pracy nie wrócił :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie mi się podobają :)

    http://static.pokazywarka.pl/i/6070066/982318/obraczki.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 19:13

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 września 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne. My chcieliśmy białe złoto z różowym złotem- w aparcie są ale jak obejrzałam je u nas u jubilera to wyglądały ochydnie a w aparcie drogie.
    Zdecydowaliśmy się jednak na żółte złoto z białym albo z platyna. Mamy jeszcze czas :)
    My byliśmy na grzybach trochę nazbieralismy i już się suszą :)
    Co u was ?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 września 2015, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, wchodzę właśnie do pracy. 12h przede mną. Nie testowalam bałam się. W nocy za to obudziły mnie okropne mdłości i siku. Dziad bromergon działa okropnie. Trochę mnie jeszcze mdli ale dam radę. Nie wzięłam sobie podpaski więc mam nadzieję, że mnie nie zaleje.
    Dobrego dnia :*

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ