X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klementynka :D

    ...

    nie no żart taki :P

    Mi się podoba Amelia, a mojemu mężowi Martyna no i jesteśmy sprzeczni :D

    grunt, żeby zdrowo rosła <3

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osobiście mi bardziej podoba się Amelia ;) ale czasem jest tak, że jest wybrane imię. Rodzi się dziecko i zupełnie inaczej dostaje na imię, bo te wcześniej wybrane wcale do niego nie pasuje :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję córci :)
    Rosnijcie zdrowo :)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Ala córeczki. Dziewczyny dziś od mojejj siostrzenicy, która też mieszka u mojej mamy, dała znać mi, że ciąża nie jest zagrożona, tylko ona krwawila, bo kamienie zaczęły się przemieszczać. Z dzieckiem wszystko ok, ale bratowa ma przekichane. Boli ją bardzo, lekow nie dają żadnych przeciwbólowych że względu na ciążę, a nic też ie zrobią żadnego zabiegu, tylko musi czekać na poród. Tyle dobrego.:-)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny co u Was ?
    Właśnie powtarzam materiał do egzaminu i jadę. Mam nadzieję, że już ostatni raz haha.
    Zazdroszczę Wam już kolejnego cyklu. Ja dalej tkwie w poprzednim. Dziś 38dc i nic, chyba sobie zaaplikuje luteine na wywołanie. Trzymajcie kciuki za egzamin :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze :) a bratowa no cóż nie chce być wredna, ale tak jak sie zachowywała to sobie sama na to zapracowała.
    Dzień dobry :* u mnie nawet ok, ale nic mi się nie chce :P jak zawsze po owulacji :D bez wykresu po swoim lenistwie powinnam ją określać :D a poza tym muszę iść się ogarniać, bo mam kilka spraw do załatwienia przed szkołą ;) no i muszę jakoś namówić szybko tego swojego, żeby jechać do urzędu, bo on obrączki zamówił i zadowolony :/ ehh faceci o.O
    Kochana trzymam kciuki za egzamin <3 :* :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeeej ;* my właśnie wstalismy. dzis na leniwo :D :D na obiad nalesniki z serem i polewą czekoladową i nic wiecej nie zamierzam dzis robic :D robimy sobie dzien dziecka dzis :P

    cachaarel, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam Dzień Dziecka. Ja za to kwitne na uczelni o głupie wpisy. Masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tak zla ze az eksploduje zloscia. Jeste. Juz prawie pod plockiem bo moj mis chcial zebym mu zalatwila kilka spraw a jak juz bylam na miejscu to wymyslil ze juz nie potrzebuje. No i czekam juz. Okolo pol godz na lekcje ;/

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdałam na mocne 3 haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 15:29

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny, pomocy! Biały lub żółty gęsty śluz zamiast @? Martwić się ? Jakaś infekcja? Aplikować luteine na wywołanie? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialy to ok. Ale podobno przy zoltym to moze byc jakas infekcja. Natomiast niektore kobiety maja taki sluz w ciazy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja kochana az tak sie na tym nie znam. Tyle co kiedys tam przeczytalam o tym

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle to też przeczytałam.. :(
    @ spóźnia się dopiero 2 dni według ostatniego cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory to dzien po owulacji? Zawsze masz taka sama dlugosc fazy lutealnej? Bo dziewczyny zazwyczaj maja 14 dni u mnie trwa 15. A test kiedy robilas ostatni?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Nie wiem kiedy była owu. Przypuszczam, że między 20-26dc. Ostatnio faza lutealna trwała 13dni i przed ostatnio tez. Miałam dość silne bóle w podbrzuszu w pt i sobote. Takie klocia, skurcze, laskotania? To był 32,33dc. Ostatnio miałam cykl 37dniowy. Test robiłam w niedzielę 34dc. Według kalendarza w sobotę mogło dojść do zagniezdzenie ale nie wiem czy owu była więc nie wiem o co chodzi. W poprzednim cyklu owulacje miałam w 23dc. Mogła się przesunąć aż o 10-11 dni? Bo może te bóle to była owulacja ale śluz już miałam wtedy na 100% niepłodny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz tak mialam ze jeden moj cykl byl mega dlugi ponad 40 dni chyba. Nie pamietam juz dokladnie, ale nastepny cykl byl o tyle krotszy co ten wczesniejszy sie wydluzyl. Podobno to naturalne bo bo caly nasz ten cykl musi byc wyrownany. Moze u Ciebie tez to ma jakis z tym zwiazek. Albo zaczelas sie starac myslisz o tym i organizm wariuje... Sama nie wiem czemu tak masz..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie tak jest.. z miesiąca na miesiąc się wydłuża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety. :-) caxhaarel- gratuluje egzaminu :-D
    Testujesz dziś? Kurcze podziwiam za cierpliwość i wytrwałość :-D
    Dziewczyny, szok! Pierwszy raz od niepamiętnych czasów widzę u siebie śluz płodny :-D nie ma go zbyt wiele, z dodatkiem tego kremowego, ale jednak! Kurcze, nie wiem, czy to przez wiesiolka, czy olej lniany, ale jestem taka happy ! :-D
    Teraz dzialamy, bo dziś zaczęły mi się płodne, a po owu zaczynam wcinac ananasa:-D kurde, musi się udać :-) tymczasem, uciekam śykowac się do pracy;-) odezwe się później...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi to swietnie z tym sluzem ;) oby zaowocowal :* trzymam kciuki <3

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ