X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 25 września 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowalam ale ale tylko dlatego, że mój ma jutro urodziny i nie wiedziałam czy mogę pić ale mogę. W przyszłym miesiącu idę do innego gina. Zobaczymy co mi powie, bo ja mam już dość :)
    Gabi trzymam kciuki :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 07:45

  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 września 2015, 17:45

    gabi544 lubi tę wiadomość

    aiszza1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Testowalam ale ale tylko dlatego, że mój ma jutro urodziny i nie wiedziałam czy mogę pić ale mogę. W przyszłym miesiącu idę do innego gina. Zobaczymy co mi powie, bo ja mam już dość :)
    Gabi trzymam kciuki :* <3
    ehh szkoda kochana :/ a tak ładnie się zapowidało. faktycznie musisz zmienić gina niech wyjaśni tą podejrzaną zmianę w Twoich cyklach czym to jest dokładnie spowodowane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel -szkoda. Faktycznie zmien gina, poszukania jakiegoś dobrego i nieć Cię przebada wzdłuż i wszerz. Ajjj..
    Jak tam dziewuszki dzionek mija? :-) u nas szaro, buro i pomuro. Malzonek przyjechał do rodziców zrobić jakieś komputery znowus, a ja siedze i się nudze, jak on grzebie w płytach głównych. Moje libido na najwyższym poziomie, owulka bardzo blisko, bo już czuje dziś jajnik. Dziś ostatni dzień wiesiolka, od jutra zaczynam ananaska... ;-) teraz to się musi udać :-) uciekam do meza, może go w koncu go wyciagne do domu :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 września 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:)
    Też myślałam że będzie coś z tego ale lipa. @ dalej nie przyszła.
    Gabi trzymam kciuki :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak mija dzionek? Kurde ją już mam nerwy na lubego. Mielismy przyjechać na chwilę i wracać zaraz do domu, a nie dość że siedzimy tutaj już u teściów pół dniia, to jeszcze tenwzial auto i gdzieś pojechał, a mniej zostawił sama w domu u teściów (tesciowa w pracy). Już godzinę go niie ma :-( już czuje, że będzie dzisiaj klotnia bo tak się nie robi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :* ja dziś cały dzień sprzątałam, myłam okna, robiłam pranie. wyczyścilam drzwi w piecu napaliłam :D
    a teraz się nudzę, bo mój kochany siedzi w garażu i dłubie przy skuterze jakiegoś chłopaka. a ja zamulam.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 września 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula- my dziewczyny mechaników <3
    My imprezujemy, byłam na grzybach, gotowalam, sprzatalam i też palilam w piecu, a tak to bez zmian niestety :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj cisza :-)
    Jak mija, a właściwie minął Wam dzień dziewczynki?:-)
    Ja zroblam obiadek, a potem z lubym oddawalismy się włoskiemu lenistwu ;-) no a teraz idziemy na spacerek :-) a co u Was?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 września 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Zaczynam dzień w pracy i już mi się nie chce. Wczoraj cały dzień odpoczywalismy po imprezie, na wieczór pyszna kolacyjka- dorsz w folii z masełkiem czosnkowym i suroweczka z rzodkiewki, pomidora i szczypiorku mniam a potem spanko. Dziś mam 42dc, @ nie ma, cycki bolą jak nie wiem co, podbrzusze też daje o sobie znać i cały czas ten biały śluz. Czekam jeszcze parę dni i idę do gina, bo sama nie wiem o co chodzi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel - kurcze całe emocje :-) tak bym chciała, zebyto Fasolka się ukrywała jednak u Ciebie :-)
    Jak tylko przeczytała Twoj opis kolacyjki, to zrobiło mi się niedobrze. W ogóle od rana mdłości i zawroty głowy. W pracy wzielam wolne, bo nie dalavym rady usiedziec. Masakra :-\ grypa żołądkowa panuje u nas :-( a miałam takie ambithe plany, żeby wysprzatac wszystkie szafki, ale się nie Da.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej grypa zoladkowa to najgorsze co może być :( ściskam Cię mocno i zdrowiej szybciutko :*
    Wiesz gdyby to była fasolka to test może by chociaż cień pokazał, a tak ? Nic. Pustka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że u Ciebie to nic poważnego.
    Już troszkę mi przeszło po gorzkiej herbacie:-) mogę wstać i powoli coś robic. Ale głową daleej boli, nie chce brać zasdnch lekow, ale jak ie przejdzie do godziny to wezme paracetamol. Dobrze, że chociaż jest dozwolony w ciąży.. Choć wiadomo, że lepiej nie brać nic...

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam się, że to policystyczne jajniki i, że ten gin nic nie widział, bo byłam po anty i wszystko było ładne ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi tule, wracaj do zdrowia :*
    Cachaarel oby było wszystko w porządku. Idź jak najszybciej do innego gina.

    kochane wczoraj myślałam, że testament zacznę pisać :P Nigdy więcej nie pije. kaca nie miałam ale mdłości i wymioty ... uuueeeeee nie bede o tym pisac.
    Śmiałam się do swojego, że jestem wiatropylna i mam mdłości nie od % tylko że w ciąży jestem :D
    dziś jeszcze trochę brzuch mnie boli.. ale poza tym okey.
    A co tam u cinnamon cookie ?? się nie odzywa ostatnio. Obraziła się na nas? ;( bo widziałam, że na innych wątkach pisała..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Paula różne cuda się zdarzają :-D aa mój znowu jak wczoraj przeczytał, że wiek ciążę liczy się od dnia ostatniej miesiączki to chodzil i od rana mówił, że dzisiaj dojdzie do zapłodnienia, a ja już jestem w 2 tygodniu ciąży i dlatego mam mdłości od rana :-D ahh te chłopy :-D
    No właśnie też się zastanawialam m ostatnio, gdzie ona się podziala. Nawet przeszukiwalam wcześniejsze strony, żeby sprawdzić,czy nic nie pisała, że gdzieś wyjeżdża, a ja to przegapilam, ale niie... Może do nas wróci niedługo :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Paula ja też po piłam w sobotę nieziemsko :<
    No właśnie miałam się was pytać co z naszą cynamonka, bo zniknęła.
    Ja siedzę w pracy, nudy niesamowite..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 września 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi u mnie jest to samo haha.
    Cokolwiek mi nie jest to słyszę'jesteś tutaj ciąży'. Nie jestem a chciałabym :<

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. :-D ja k ją bym chciała, żeby te mdłości były spowodowane ciąża. Chcialabym budzić się co rano i lecec na przywitanie z panem muszlą :-D jak w pierwszej ciąży, meczylam się nieziemsko. Ale jak się cieszylam, jak pierwśzy raz nie zemdlilo tak, że musialam leciec do toalety. Po wszystkim wyszłam z łazienki z wielkim bananem na twarzy,bo wcześniej się artwilam, że nie mam żadnych objawów, a koleżanka się pyta czy wszystko ok, żebym wzięła wolne w pracy (byliśmy w Holandii, na domku 3 pary mieszkaly),nikt nie wiedział, że jestem w ciąży. A ja się zwymiotowalam i chodze szczęśliwa :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 września 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to mam wszystkie objawy jakie są możliwe tylko dziecka w brzuchu brak haha :<

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ