X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIałam odpowiadać na Twój pos Karola, ale widzę, że już cachaarel napisała w zasadzie wszystko, co ja miałam wklepać, więc nie będę powtarzać :)

    Cachaarel - Paula dobrze mówi, idź lepiej na betę. Koszt ok. 30 złotych, a po takim czasie będziesz miała już raczej pewny wynik :)

    aLE mi smutnoo.. :(

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jest szansa na to że wtedy mogłam zajść w ciążę ? wiem ze częste siusianie to nie objaw ciąży za wcześnie ale dziwi mnie że wsżedzie piszą że ten ciągnacy sluz i bolące piersi i jajniki to objaw owulacji a u mnie było osobno najpierw ciągnący sluz i wielka ochota na seks a teraz gdzie niby powinnam miec owulacje nie mam ochoty na seks a za to bola jajniki i piersis więc zgłupiałam o co może chodzić ? co do fazy lutealnej tak na prawdę nie wiem bo nie wiem jak to sie sprawdza

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 września 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy owu nie bolą piersi. Jajniki też nie muszą boleć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jest szansa na ciąże i pewniejsze na dni płdne jest ten ciagnacy śluz tak dobrze rozumiem

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu czemu Ci smutno?
    O mnie właśnie znowu boli macica :(

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak śluz przezroczysty jest w dni płodne. Owulacje wyznacza taki ciągnący się i też przezroczysty. Jak już jest mleczny, kremowy lub lepkie to raczej nieplodny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź to teraz czekam na 16 października na @ ale mam nadzieje że jej nie bedzie bardzo bym chciała by jej nie było

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma @ ale do 39dc ciąży też nie było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to mówia nadzieja umiera ostatnia zawsze trzeba miec nadzieję

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 września 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już umarła haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mów tak ja tez tak mówiłam 6 lat starań leczenie zabieg stratamaluszka a 8 miesiecy później zasząłm w ciąże nawet nie wiem jak i kiedy to sie stało niemiałam żadnych objawów dni płodnych ni nic mnie nie bolało na miesiączkę ani piersi ani brzuch a okres miałam ledwie 3 dni i to było raczej plamienia niz krwawienie dziś mam 3 letnia córkę ale marzymy o 2 dzieciaczku

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 30 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś śluz podbarwiony na lekko różowo więc jutro @. Nie muszę testować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Cię Karola ;) trzymam kciuki, żeby się udało :)

    Gabi nie smutaj, wiesz, że masz nas a my jesteśmy wszystkie w tym samym "bagnie". Więc nie pchaj się pod ten sam muł :P tylko w końcu niech któraś da dobry przykład jak to się robi <3

    cachaarel czekamy. może to jednak nie @ o.O ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel kochana nawet tak nie mów :/ nie możesz dostać okresu. A w ogóle to musisz się udać do lekarza, bo masz za długie te cykle.

    Gabrysiu humor już masz lepszy?? oby tak ;***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane dziewuszki. dzieki za slowa pocieszenia, ale tym razem to chyba wpadlam w to bagno po uszy :( kazda ciezarna, matka z wozzkiem przypomina mi o mojej beznadziejnej sytuacji (bo jest beznadziejna i inaczej tego okreslic nie moge ). Wiem, ze trzeba walczyc, wiem, ze niektore staraja sie dluzej, i wiem, ze truje Wam ciagle o tym samym (za co przepraszam), ale moja cierpliwosc powoli sie konczy i nie wiem, jak dlugo bede jeszcze umiala zyc w takim "zawieszeniu", bo takie zycie to raczej wegetacja :(

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 30 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha bardziej wierzycie we mnie niż ja sama. Szyjke mam tak nisko jakby miała zaraz wypaść i taka przyklejona do kręgosłupa jakby, że na pewno jutro @.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 30 września 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już plamienie więc brak złudzeń. Rozpoczynamy kolejny cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi nie przepraszaj bo nie masz za co :* od tego właśnie tu jesteśmy, żeby sobie wzajemnie marudzić i narzekać. Jedynie czym ja potrafię się pocieszyć to jest myśl o naszym wieku, że mamy dopiero po 21 lat a nie np po 31 czy 41 . Wiem, że kiedyś nam się uda. Tylko ciężko jest sprecyzować ten czas...

    Cachaarel no szkoda w takim razie :/ może następny cykl będzie łaskawszy i tak jak pisała Alicja udaj się po okresie do gina żeby zerknął co tam się u Ciebie dzieje, że masz takie długie cykle. I uważaj w nowym cyklu, bo może Ci się nagle skrócić. Ja tak miałam, że miałam mega długi a później o tyle dni o ile mi się wydłużył później mi się skrócił. I miałam wcześniej owulkę wcześniej @ . :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę mam taki problem intymny. podczas owulki miałam śluz wyrazisty kilka dni też. zresztą w ogóle w tym cyklu to śluz aż wylewał się ze mnie. Później po owulce miałam ze 3 dni przerwy i znów też uciążliwy śluz. Że wkładek nie nadążam zmieniać. Śluz jest w kolorze takim kremowym. Nie wiem co o nim myśleć? Jak myślićie może to być na jakimś podłożu bakteryjnym??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa kochane bym prawie zapomniała :D
    witam się w II trymestrze ciąży dziś :*

    i cały czas czekam na Was :***

    Paula tak patrzę na Twój wykres (chociaż się nie znam) ake jak bys miala owulke później w tym 25 dc czy jakos tak to jest nadzieja na bobo :D bo widziałam serducho :D

    cachaarel lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ