X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 października 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie bez okazji. Rodzice dom budują więc ze ślubem musimy poczekać niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem.. :)

    AA dziewczyny szaleje! OF przyznal mi dzisiaj 10 punktow za objawy wskazujkace ciaze :D chyba mu sie pomylilo z ciaza spozywcza :D

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi miałam przez pół dnia takie jasno brązowe plamienie. teraz co wkładkę zmieniam to jest coraz słabsze.

    u mnie teście się poznali po zaręczynach :D i tak od tamtej pory się jeszcze nie widzieli :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja to już znam na pamięć za jakie on objawy punkty daje, to ja się nie łudzę na to. Bo to wszystko jest wina tego, że objawy na ciążę są identyczne do tych na @ . Protestuję. Tak być nie powinno .

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 października 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula czyzby się szykowalo coś u Ciebie? <3

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiem coś o tym. Ja tymi punktami się nie przejmuje. Za każdym razem jak kończy mi się abonament to mowie że więcej nie kupuje, vo mnie wkurzaja te punkty, ale jak mi się już skończy, to potem Wykres wygląda tak szaro i smutno, że zawsze wykupie :-D
    No mi właśnie też tak przez myśl przeszło, że u Pauli się coś zapowiada. To dopuszczony cykl, a dopuszczone cykle często owocują :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) 1203294540.jpg

    Usmiechamy się dziewuszki :-) dziś nie ma miejsca na smutek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 19:33

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to tak, żeby ten uśmiech się pojawił ;-)
    Podbiło to moje serce :-D
    be4d8122da.jpg

    Uciekam spać, bo już mi głupoty po głowie chodzą. Dobrej nocy dziołchy :-D :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 21:58

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam do was pytanie czy Luteine i CLO musi przepisać ginekolog ? czy może to zrobic lekarz rodzinny z góry dziękuje za odpowiedź a może któraś z was ma na zbyciu luteine i clo ?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 października 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    Witajcie mam do was pytanie czy Luteine i CLO musi przepisać ginekolog ? czy może to zrobic lekarz rodzinny z góry dziękuje za odpowiedź a może któraś z was ma na zbyciu luteine i clo ?
    Tylko ginekolog.
    Ja mam 2 opakowania lutki ale we wtorek idę do gina i pewnie się przyda.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 października 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja to dziś się nie uśmiecham. Zaczynamy 8 miesiąc starań i dalej nic. Mam dość. Pewnie nigdy nie usłyszę 'mamoooo'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane. Moj eM. juz do pracy pojechal a ja jak zwykle zasnac wtedy nie moge :/ nawet nie wiedzialam ze wczoraj byl taki dzien :D chociaz wczorajszy dzien byl nawet okey ;)

    Kochane nie robcie sobie nadziei :P bo w owulacje byl tylko stosunek przerywany i w moim przypadku dzieci z tego nie ma. A nawet jesli ovu by byla pozniej tak jak podejrzewam to robilismy to nastepnego dnia po owulacji a na takie cos to sa slabe szanse ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Gabi ja to dziś się nie uśmiecham. Zaczynamy 8 miesiąc starań i dalej nic. Mam dość. Pewnie nigdy nie usłyszę 'mamoooo'
    Kochana u mnie liczac od poronienia tez idzie juz 8 miesiac... Powiem Wam ze jak sie czeka na te upragnione zawiniatko to ten czas tak wolno leci, ale poza tym on tak biegnie szybko ze na czasy sie zastanawiam jaki jest dzien tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel rozumiem Cię, ją jestem w 10_CS, a i tak czuje, że za chwile rozpoczne kolejny, 11 cykl. I też mam często już serdecznie dosyć ale wiesz co - na pewno nam się kiedyś uda. A wiesz dlaczego? Bo walczymy. :-*
    Kochana na pewno usłyszymy to najpiękniejsze pierwsze slowo od dziecka. Ja w to wierze, muszę, bo gdyby ktoś odebrał mi wiarę w to i nadzieję,już dawno bym zwariowala.. :-* Przytula Cię mocno <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę gdzie ta cynamonka się podziała? Miała 30 września wizytę u gin, ciekawe co się dowiedziała :-)
    Pewnie wszystko ok;-) mam taką nadzieję..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 10:17

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie cos nam nasza kolezanka ostatnio znika. Na pewno wszystko u niej wporzadku. Pewnie duzo pracy ma i wiadomo. Zreszta czasem i od forum trzeba odpoczac :P

    Ja dzis drugi dzien z plamieniem zaczelam. Takie samo jak wczoraj. No i dzis przez chwile znowu mnie bolal brzuch jak bym miala @ dostac, az biegiem szlam do lazienki sprawdzic. Dobrze ze do wtorku tak nie wiele czasu zostalo ;)

    Gabi swiete slowa. Predzej czy pozniej uslyszymy te slowa. Chociaz nie wiem czemu no ale to jeszcze dziecko ale chrzesniakowi mojego eM czasem zdarza sie do mnie mamo powiedziec :D ale takim 4 latkom czasem sie plata w glowie ;) jeszcze troche i my bedziemy pelnoetatowymi seksi mamuskami :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam o tych plamieniach. Pojawiaja sie jak ktos zaczal brac antykoncepcje. No ale ja nigdy nie bralam. Wiec czytam dalej i pisza nawet tu na Ovu ze moze to byc przyczyna przez zbyt niski progesteron :/ chyba od nowego cyklu zaczne sie badac na to wszystko. Tak jak Ty Gabi kiedys robilas te badania tylko musze sobie poszukac co w jaki dzien cyklu sie bada.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja badalam progesteron 7 dnia po skoku tempki, a ostatnio lekarz kazal mi zrobic 1 dzien po owulce, ale to bylo w celu potwiedzenia owulacji.
    Kochana ja Ci moge napisac co i kiedy badalam i jak potem lekarzowi pokzalam to mowil ze w odpowiednich dniach byly robione badania :)


    Na pewno miedzy 2-5 dc (ja robilam 3 dnia) jest tak: prolaktyna, lh, fsh, estradiol. bylo jeszcze jedno, ale nie pamietam dokladnie.
    a w II fazie cyklu (7 dnia po skoku tempki ) badalam progesteron, estradiol, prolaktyne (chyba).
    Po 17, jak wroce do domu to jeszcze sprawdze na wynikach i napisze Ci dokladniej :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki kochana dziekuje :*

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    Paula przepraszam, że tak późno pisze, wcześniej nie dałam rady. A więc tak: między 2 a 5 dniem cyklu badalam estradiol, fsh, lh, prolaktyne oraz testosteron.
    A 7 dnia po skoku tempki: estradiol (po raz kolejny, lekarz powiedział, że dobrze, że zbadalam to też w drugiej fazie, bo można ocenić wtedy wydolność ciałka żółtego czy coś w tym stylu), progesteron i prolaktyne.
    Mam nadzieję, że pomoglam. Miłego dnia;-)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ