X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu wykupilam pakiet premium :-D nie DSLAM rady tej pokusie:-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Ja dzisiaj muszę mojemu powiedzieć, żeby mi testy owu zamówił na allegro jak wróci z pracy a jutro do nowego gina. To już trzeci haha
    Kochana a tamci pozostali nie pasowało? Coś z nimi nie tak? Ja też w sumie długo szukalam odpowiedniego:-D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna stwierdziła policystyczne jajniki dała anty a jak chcieliśmy zacząć się starać to ona mi dała duphaston i zostawiła mnie ze stwierdzeniem ze moze samo ruszy a jak nie to klinika leczenia niepłodności.
    Drugi stwierdził, że wszystko jest ok nie ma policystycznych jajników i tylko się starać ale minęło już 7 miesięcy i nic. Kolej na diagnozę następnego.
    Najbardziej się boję, że z nasieniem mojego coś jest nie tak, bo wiecie on jest niepełnosprawny i boję sie, ze jak wyjdzie coś źle to się załamie jeszcze bardziej. A ja ? Ja nie wyobrażam sobie życia bez dziecka ale życia bez niego tym bardziej. Patowa sprawa. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja wiem, że Ci ciężko. Ale nawet zdrowej parze starania zajmują do roku czasu i to jest normalne, dlatego nie myśl nawet w ten sposób, że coś jest na pewno nie tak. Wiem, że to się dluzy -wiem bo wszystkie jesteśmy w tym samym miejscu, ale nie zamartwiaj sie na zapas, bo to też nie pomaga. Chociaż lekarz dobry by się przydał, chociażby po to, żeby sprawdzić,co się u Ciebie dzieje, że masz tak długie cykle, jak ostatnio. A powiedz -to był Twoj pierwszy przypadek takiego cyklu, czy wcześniej się to zdarzało? A jeśli tak, to jak często?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz. Ostatnio miałam 37dniowy. A przed anty po prostu mi się zatrzymał a tak to 30-32 regularnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może po prostu miała cykl bezowulacyjny? Takie cykle lubią się przedłużać (tak slyszalam),czasem nawet trzeba okres wywoływać. A nawet 2 cykle w roku bezpwulacyjne u zdrowej kobiety są normalne,ale w sumie lepiej iść i rozwiać wątpliwości,ale jestem pewna że wszysrko u Ciebie okey :-)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ale po tym moim totalnym zatrzymaniu się okresu już każdy dłuższy cykl to kolejne zmartwienie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, każde odstępstwo od normy od razu nas martwi. Mam nadzieję, że jednak wszystko u Ciebie w porządku:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOo Paula -super ten pierwszy post :-D
    Fajnie, że edytowalas, bo wrzesień już dawnoza namk, niestety kropki zielonej nie ma, ale walczymy razem dalej, w swoim doborowym towarzystwie ;-)
    Kurcze dziewczyny zjadlam kawałek gorzkiej czekolady, potem korniszona i jeszcze bake rollsy i mne mdli teraz :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym taki test zobaczyć jak na pierwszym poście :) zresztą jak każda z nas haha :)
    Z racji tego, że mam mały duży smutek dziś mój nieslubny zabiera mnie na kolację haha
    Jutro może się wszystko wyjsni. Dobrze, że się @ skończyła. Myślicie, że mnie przyjmie tak od razu po @? Nie będzie to bez sensu?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że zauważyłyście zmiany :D miałam jeszcze coś dorobić, ale mój przyjechał z pracy i musiałam iść dać mu obiad :)
    Cachaarel napisałam do Ciebie prywatną wiad. odnośnie fejsa ;)
    Ja właśnie zaczęłam nowy cykl. Moje prośby zostały wysłuchane i dziś @ przyszła :D
    a miała przyjść jutro. No ale cóż. grunt, że ten felerny cykl za mną. Czas na nowy. Oby lepszy :)

    Zapraszałam jedną koleżankę do nas, bo zaczęła się udzielać na moim starym wątku który zarósł kurzem i nikt się tam nie udziela. Więc może zajrzy do nas nowa osóbka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.. Ja wiem -nie mam pojęcia, ale chyba nie powinien robić problemów.
    Kochana wyjdzcie, rozerwij się, odsun myśli od tego tematu. Po prostu bądźcie że sobą :-) taki reset dobrze Ci zrobi :-)
    A ja czekam na ślubnego, auto z naprawy ma odebrać, znowu 400 zlotych poszło, ale coz. Jak siecma auto to trzeba się z tym liczyć :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel przyjąć Cię przyjmie. zawsze powie czy nie masz nadżerki lub czegoś innego. może da Ci skierowanie na jakieś badanie. Ustalicie monitoring ? Wyjaśnicie sobie Twoje długie nieregularne cykle. A idziesz prywatnie czy na fundusz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja ostatnio gaz do swojego zakładałam (na szczęście rodzice mi pomagają finansowo) więc nie jest źle. Ale ceny za wszystko to z kosmosu. Chociaż ja mam swój i mój narzeczony ma swój. Plus "ukochanego" maluszka (fiat126p) . Tego malca to kocha bardziej niż mnie :D naszczeście największy nakład włożył w jego pomalowanie, a tak nic poza tym się w nic nie psuje to chociaż ma szczęście, że kasa nie idzie na takie głupoty. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Znowu wykupilam pakiet premium :-D nie DSLAM rady tej pokusie:-D
    Ja dziś ja udostępniłam wykres to już uzbierałam 100 ptk i mi dali pakiet za punkty :)
    Tylko trochę mi smutno z tego powodu. Bo jak zaczynałam starania po poronieniu to stwierdziłam, że się nie doczekam tego pakietu, bo szybciej zajdę w ciążę.. A tu jednak się przeliczyłam .

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoo laski ale popisałyście :D

    Paula kochana<3
    Idę na NFZ bo już mi szkoda kasy. Jak coś to pójdę do niego prywatnie i zobaczymy.
    Wgl to śniło mi się, że mój mnie zostawił dla laski, która urodziła mu dziecko. Ja jebe moje sny mnie zabiją kiedyś serio. Jak mu opowiedziałam to mi powiedział, że jestem jebnięta. Przepraszam za moje słownictwo dziś ale mnie już z tego wszystkiego co się dzieje u mnie ostatnio to ręce opadają.
    Badania mam generalnie wszystkie zrobione. Chciałabym, żeby mi dał jeszcze na FT3, FT4 i ANTY TPO i tyle. Zobaczymy :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze to Wy się rozpisałyście, że nie mogłam nadrobić, bo jeszcze ten mój trąbił mi ciągle coś nad uchem hehe :p
    No a po drugie to wybacz kochana, ale rozśmieszyłaś mnie tym tekstem który Ci Twój ukochany powiedział. Ja myślałam, że mój jest tylko taki nieokrzesany :P

    No cóż sny.. Śnią nam się czasem takie rzeczy o które się boimy, martwimy. Często tak jest. Ostatnio jak musiałam wyjątkowo jechać na 7 do szkoły i bardzo mi na tym zależało, żeby nie zaspać to przyśniło mi się, że wstałam tylko, że moja znajoma mnie jakimś cudem na wagary wyciągnęła.
    To akurat błahostka, ale zauważyłam, że gdy o coś się martwię to właśnie później tak mi się śni. Teraz przeżywam te badania to podejrzewam, że przyśni mi się, że wyszły jak najgorzej :/

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie spoko, wiem, że jestem jebnięta hahahaha
    no ja np mam tak, że jak wiem, że mam wcześnie wstać to budzę się co dwie godziny i sprawdzam czy nie zaspałam. Dziś będę przeżywać wizytę u gina haha
    Fajnie Cię zobaczyć :) !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam, że się często budzę, ale nie zawsze :) będę trzymać kciuki za wizytę i pisz co Ci powiedzial jak wyjdziesz ;)
    no tak inaczej jest ;) bo człowiek pisząc z kimś nie widząc go kreuje sobie jego postać. A tak jak się zobaczy kogoś to ten ktoś staje się mu bardziej bliższy :) bynajmniej ja mam takie odczucia ;)

    kurczę a ten mój nadal w garażu :/ jakiś facet do niego przyjechał z piłą czy czymś tam , od razu jak z pracy wrócił. Ja się oderwał od Was, żeby mu dać obiad, a on zdążył zjeść zupę i poszedł :/ a ja dalej sama.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 października 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to teraz jesteś z nami :D

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ