Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu oczywiście że widac na pierwszy rzut oka :) pięknie to wygląda :P juz moge cicho gratulowac ? <3

gabi544 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana pewnie, że widać :* jej *.* super . :) idziesz jutro na betę ?? :)

jak dla mnie to nie jest żadna reakcja chemiczna, ani nic z tych rzeczy. Dziewczyny nie które pisały, że były w ciąży i testy im wychodziły po jakimś dłuższym czasie. Mi jak się nie udało w zeszłym cyklu to testy po czasie nie szalały :)

małe marzenie, gabi544, Seniorita lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    popieram Paulette na pewno by nie pojawiła się druga kreska bez przyczyny :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jeszcze za wcześnie :) jutro powtarzam test i zobaczymy co i jak :)

no niby nie bolą, ale jednak on nie chce "tego" badać, bo się będzie stresował, że ktoś mu wejdzie czy coś :D jak z dzieckiem.
    A plany nam się zmieniły. Właśnie zjedliśmy obiadek, mąż dryluje świeże wisienki dzisiaj zerwane u rodziców moich i za chwilę idę ucierać ciasto :) z wisienkami. mmmm ;)

A na wakacje - my mamy we wrześniu jechać nad morze na tydzień, ale jak się uda zaciążyć, to nie jedziemy, bo jednak boję się gdzieś dalej ruszyć, jestem już po jednej stracie, wolę być w pobliżu mojego lekarza.
    A Ty gdzieś się wybierasz? :)

Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny aż się boję cieszyć, nie wierzę w to jeszcze chyba. Jutro powtórzę z rana test - jak będzie krecha, to lecę na betę od razu do szpitala ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana, że wcześnie i nie dziwie się, że się stresujesz i trudno Ci w to uwierzyć :) trzymam mocno kciuki żeby jutro z rana była ładna ciemna druga kreseczka. :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u co u Was? jak mija popołudnie niedzielne? :)

Paulette lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co się stresować :D chociaż ja pamiętam jak mój brat na to szedł :D ojej jak on wtedy panikował hahaha :P :P nie zapomnę tego i do tej pory mu to pół rodziny wypomina :D a on się burzy :P ale sam się wcześniej chwalił :) jak by powiedział w tajemnicy to by mu nikt nie wypominał, a że sam zaczął to ma teraz :D:D

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu ja bym poszła na bete tak jak Paula mówiła :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze swoim niedawno byłam na cmentarzu u moich dziadków :) teraz Mateusz śpi a ja weszłam do Was a jak sie wyśpi to pojedziemy do jego babci :D

Seniorita lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wróciłam ze spacerku z moim mężem i teraz oglądamy tv :D trochę krzyczy na mnie że tylko stukam w ten tablet ale co tam niech sobie marudzi :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    ja wróciłam ze spacerku z moim mężem i teraz oglądamy tv :D trochę krzyczy na mnie że tylko stukam w ten tablet ale co tam niech sobie marudzi :P
    haha mój eM. też często coś tam jęczy pod nosem :P to zawsze się śmieje, że albo wyłącze mu TVN TURBO albo będę pisać na Ovu :P i jest cicho wtedy :)

gabi544, małe marzenie, Seniorita lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Ala - mam zamiar jutro lecieć :) póki mam jeszcze wolne ostatni dzień :)

Ale byłby piękny prezent na urodziny dla męża, które ma we wtorek :)

Alicja - a Twój brat miał jakieś problemy z płodnością? Jeśli można wiedzieć? :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    aaa :) oby tylko pogoda dopisała :) jedziecie gdzieś na wakacje ??? :)
    możliwe, że w następny weekend będziemy zawozić dzieci szefa mojego Mateusza do ich dziadków nad morzem (zreszta my co roku jeździmy do nich) zawsze nam trochę z sceny schodzą :D teraz w czerwcu też u nich byliśmy :D

A jeśli chodzi o takie prawdziwe wakacje to zamierzamy się wybrac już po sierpniowej @ tak muszę policzyć na dni płodne i wtedy pojedziemy :D :D

gabi544, małe marzenie, Seniorita lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:

Haha - a propo. Mąż powiedział, że jutro jedziemy po nowego tableta dla mnie, bo ten mnie tak irytował, trzy razy pod rząd mi się zawiesił i musiałam go resetować, a ja zobaczyłam ostatnio i mówię mu że taki fajny, niedrogi :D powiedział, że mi kupi i mam przestać marudzić :D
    i u nas jest wręcz odwrotnie - jemu to nie przeszkadza, wręcz sam mnie namawia, żebym sobie popisała, bo jemu komputera nigdy za dużo, a jak ja jestem zajęta ovu, to on też może sobie posiedzieć :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 15:54

małe marzenie, Paulette lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    złóż kochana od nas życzenia swojemu mężowi :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    wiem Ala - mam zamiar jutro lecieć :) póki mam jeszcze wolne ostatni dzień :)

Ale byłby piękny prezent na urodziny dla męża, które ma we wtorek :)

Alicja - a Twój brat miał jakieś problemy z płodnością? Jeśli można wiedzieć? :)
    kochana pewnie, że możesz pytac o wszystko. ogólnie to niby nie mieli problemu. ale tak moja bratowa urodzila pierwsze dziecko i później za dwa lata chcieli starac się o kolejne dziecko. ale im się nie udawało i to lekarz powiedział mojej bratowej żeby meża wysłała na badanie nasienia i dlatego poszedł

gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziękujemy za życzenia :) szczególnie Dawid :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :P a niech kupuje jak masz się złościć tylko to lepiej żebyś nowy miała :) ja to w ogóle nie lubię tabletów więc mi to nie potrzebne :D czasem skorzystam z Mateusza ale ja zawsze mam problem trafić w to co chce zeby cos wpisac, albo zamknąć :P i mu zawszę oddaje i mówię że do trafiania to są faceci a nie my kobiety :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2015, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    kochana pewnie, że możesz pytac o wszystko. ogólnie to niby nie mieli problemu. ale tak moja bratowa urodzila pierwsze dziecko i później za dwa lata chcieli starac się o kolejne dziecko. ale im się nie udawało i to lekarz powiedział mojej bratowej żeby meża wysłała na badanie nasienia i dlatego poszedł
    to i tak dobrze, że się zgodził. Bo niektórzy to są tacy dumni, że ty kobieto się badaj jak chchesz i na co chcesz, ale jego wołami na jedno badanie nie zaciągniesz - tacy delikatni:D

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego