X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu oczywiście że widac na pierwszy rzut oka :) pięknie to wygląda :P juz moge cicho gratulowac ? <3

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana pewnie, że widać :* jej *.* super . :) idziesz jutro na betę ?? :)

    jak dla mnie to nie jest żadna reakcja chemiczna, ani nic z tych rzeczy. Dziewczyny nie które pisały, że były w ciąży i testy im wychodziły po jakimś dłuższym czasie. Mi jak się nie udało w zeszłym cyklu to testy po czasie nie szalały :)

    małe marzenie, gabi544, Seniorita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popieram Paulette na pewno by nie pojawiła się druga kreska bez przyczyny :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jeszcze za wcześnie :) jutro powtarzam test i zobaczymy co i jak :)

    no niby nie bolą, ale jednak on nie chce "tego" badać, bo się będzie stresował, że ktoś mu wejdzie czy coś :D jak z dzieckiem.
    A plany nam się zmieniły. Właśnie zjedliśmy obiadek, mąż dryluje świeże wisienki dzisiaj zerwane u rodziców moich i za chwilę idę ucierać ciasto :) z wisienkami. mmmm ;)

    A na wakacje - my mamy we wrześniu jechać nad morze na tydzień, ale jak się uda zaciążyć, to nie jedziemy, bo jednak boję się gdzieś dalej ruszyć, jestem już po jednej stracie, wolę być w pobliżu mojego lekarza.
    A Ty gdzieś się wybierasz? :)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny aż się boję cieszyć, nie wierzę w to jeszcze chyba. Jutro powtórzę z rana test - jak będzie krecha, to lecę na betę od razu do szpitala ;)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana, że wcześnie i nie dziwie się, że się stresujesz i trudno Ci w to uwierzyć :) trzymam mocno kciuki żeby jutro z rana była ładna ciemna druga kreseczka. :)

    małe marzenie, gabi544, Seniorita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u co u Was? jak mija popołudnie niedzielne? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co się stresować :D chociaż ja pamiętam jak mój brat na to szedł :D ojej jak on wtedy panikował hahaha :P :P nie zapomnę tego i do tej pory mu to pół rodziny wypomina :D a on się burzy :P ale sam się wcześniej chwalił :) jak by powiedział w tajemnicy to by mu nikt nie wypominał, a że sam zaczął to ma teraz :D:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu ja bym poszła na bete tak jak Paula mówiła :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze swoim niedawno byłam na cmentarzu u moich dziadków :) teraz Mateusz śpi a ja weszłam do Was a jak sie wyśpi to pojedziemy do jego babci :D

    Seniorita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wróciłam ze spacerku z moim mężem i teraz oglądamy tv :D trochę krzyczy na mnie że tylko stukam w ten tablet ale co tam niech sobie marudzi :P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    ja wróciłam ze spacerku z moim mężem i teraz oglądamy tv :D trochę krzyczy na mnie że tylko stukam w ten tablet ale co tam niech sobie marudzi :P
    haha mój eM. też często coś tam jęczy pod nosem :P to zawsze się śmieje, że albo wyłącze mu TVN TURBO albo będę pisać na Ovu :P i jest cicho wtedy :)

    gabi544, małe marzenie, Seniorita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Ala - mam zamiar jutro lecieć :) póki mam jeszcze wolne ostatni dzień :)

    Ale byłby piękny prezent na urodziny dla męża, które ma we wtorek :)

    Alicja - a Twój brat miał jakieś problemy z płodnością? Jeśli można wiedzieć? :)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    aaa :) oby tylko pogoda dopisała :) jedziecie gdzieś na wakacje ??? :)
    możliwe, że w następny weekend będziemy zawozić dzieci szefa mojego Mateusza do ich dziadków nad morzem (zreszta my co roku jeździmy do nich) zawsze nam trochę z sceny schodzą :D teraz w czerwcu też u nich byliśmy :D

    A jeśli chodzi o takie prawdziwe wakacje to zamierzamy się wybrac już po sierpniowej @ tak muszę policzyć na dni płodne i wtedy pojedziemy :D :D

    gabi544, małe marzenie, Seniorita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    ja wróciłam ze spacerku z moim mężem i teraz oglądamy tv :D trochę krzyczy na mnie że tylko stukam w ten tablet ale co tam niech sobie marudzi :P

    Haha - a propo. Mąż powiedział, że jutro jedziemy po nowego tableta dla mnie, bo ten mnie tak irytował, trzy razy pod rząd mi się zawiesił i musiałam go resetować, a ja zobaczyłam ostatnio i mówię mu że taki fajny, niedrogi :D powiedział, że mi kupi i mam przestać marudzić :D
    i u nas jest wręcz odwrotnie - jemu to nie przeszkadza, wręcz sam mnie namawia, żebym sobie popisała, bo jemu komputera nigdy za dużo, a jak ja jestem zajęta ovu, to on też może sobie posiedzieć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 15:54

    małe marzenie, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    złóż kochana od nas życzenia swojemu mężowi :)

    małe marzenie, gabi544, Seniorita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    wiem Ala - mam zamiar jutro lecieć :) póki mam jeszcze wolne ostatni dzień :)

    Ale byłby piękny prezent na urodziny dla męża, które ma we wtorek :)

    Alicja - a Twój brat miał jakieś problemy z płodnością? Jeśli można wiedzieć? :)
    kochana pewnie, że możesz pytac o wszystko. ogólnie to niby nie mieli problemu. ale tak moja bratowa urodzila pierwsze dziecko i później za dwa lata chcieli starac się o kolejne dziecko. ale im się nie udawało i to lekarz powiedział mojej bratowej żeby meża wysłała na badanie nasienia i dlatego poszedł

    gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziękujemy za życzenia :) szczególnie Dawid :)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :P a niech kupuje jak masz się złościć tylko to lepiej żebyś nowy miała :) ja to w ogóle nie lubię tabletów więc mi to nie potrzebne :D czasem skorzystam z Mateusza ale ja zawsze mam problem trafić w to co chce zeby cos wpisac, albo zamknąć :P i mu zawszę oddaje i mówię że do trafiania to są faceci a nie my kobiety :D

    małe marzenie, gabi544, Seniorita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe marzenie wrote:
    kochana pewnie, że możesz pytac o wszystko. ogólnie to niby nie mieli problemu. ale tak moja bratowa urodzila pierwsze dziecko i później za dwa lata chcieli starac się o kolejne dziecko. ale im się nie udawało i to lekarz powiedział mojej bratowej żeby meża wysłała na badanie nasienia i dlatego poszedł
    to i tak dobrze, że się zgodził. Bo niektórzy to są tacy dumni, że ty kobieto się badaj jak chchesz i na co chcesz, ale jego wołami na jedno badanie nie zaciągniesz - tacy delikatni:D

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ