X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron wyglada ok - ja mialam podobny wyni (tylko u mnie byla norma do 8,1 a ja mialam 5,6 chyba) i zarowno gin, jak i endokrynolog powiedzieli, ze wszystko wyglada idealnie :) wiec sie uspokoilam :) A tez mialam ponad polowe normy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no faktycznie nie zauważyłam, że ledwo się mieszczę z tą prolaktyną ... no to oki, ze ten testosteron jest dobry

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny :D
    Ten w pierwszym rzedzie, pierwszy od praweej, do mojego podobny. Tylko ze moj ma troche wiecej siwych wloskow na skroniach :D Niby po 40, ale tez niezle ciacho z niego :D
    Tylko jego zdjecia znaslezc nie moge, bo bym sie tez pochwalila :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zdjęcie przypadkiem znalazłam, bo nawet nie wiedziałam, że on w tym miejscu przyjmuje, bo obok tego ośrodka przejeżdżam za każdym razem jak jeżdzę do babci mojego eM. i tam sa tylko te dwa pierwsze nazwiska i myślałam, że tylko dwóch przyjmuje, bo siostre jak kiedyś zawoziłam to też w inne miejsce. Może dorabia.
    Zaczęłam czytać o tej prolaktynie i znalazłam coś takiego:Prolaktyna: czy mieścisz się w normie?
    i że ja mam po wyżej 28 czyli: powyżej 25 ng/ml - możesz mieć nieregularne okresy i cykle bezowulacyjne,

    http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/badania/prolaktyna-normy-kiedy-zbadac-poziom-prolaktyny_33654.html

    Nieregularne mam i to strasznie. a tak mnie zastanawia. jeśli program Ovu wyznacza mi owulacje i faktycznie na 14-15 dzień po dostaję okres. To mam owulacje? Czy jest szansa, że może jednak ich nie mam.?
    Ale Ty kochana kiedyś miałaś cykl bezowulacyjny jak dobrze pamiętam? I chyba na wykresie też owulacji nie było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.google.pl/search?q=mariusz+pruchniak&client=tablet-android-gigabyte&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAWoVChMIr_mAmrawyAIVyrwaCh19Qwyr&biw=962&bih=601#imgrc=EhWQbyks56dN8M%3A

    nie wiem, czy to ten link :D
    Oto moj pizdogrzebek :D tylko na tym zdjeciu taka glupawa mine zrobil :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże kochany. sorki że tak dużo pisze, ale teraz to nie wiem co mam powiedzieć. weszłam na cennik tej przychodni co link podałam wcześniej z tymi lekarzami. i jak to: WYŁYŻECZKOWANIE JAMY MACICY 500 (zł)
    przecież oni chyba nie robią aborcji? No przecież kobieta jak poroni to trafia do szpitala i tam robią z ubezpieczenia. Chyba, że to dla kobiet, które poroniły a nie mają ubezpieczenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie podobny do tamtego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana owszem, poprzedni cykl byl bezowulacyjny, nie wyznaczylo mi owulki. Wiesz, ja na ten program patrze z przymruzeniem oka patrze, bo juz nieraz czulam np. bol jajnika jednego dnia , miala wtedy sluz plodny ,a program wyznaczyl owu np. 2 dni pozniej, bo wtedy byl skok tempki. Ale przeciez skok tempki nie musi byc od razu po owu, tylko nawet do 3 dni.
    Dlatego nie diagnozuj sie sama i nie nakrecaj, tylko idz do gina :) On na pewno Ci wszystko wyjasni. Mozesz sobie tez wydrukowac wykresy i mu pokazac, co o tym sadzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest przypadkiem prywatny szpital? Tam sie wtedy za wszystko placi, czy masz ubezpieczenie, czy nie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie tak myślałam, żeby je sobie wydrukować i mu pokazać. mógłby mi się internet zepsuć bo im więcej czytam tym więcej faktów i objawów mi się zaczyna zbierać do kupki na koją niekorzyść.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    To super :-) nic tylko się cieszyć. No właśnie - im tak łatwo powiedzieć-wyłączyć myślenie o ciąży. Fajnie byłoby, gdyby wystarczyło pstryknąć w głowie guziczek i nie martwisz Się już tym, nie wmawiasz wszystkich chorób i problemów z płodnością ;-)

    Kochane właśnie przeczytałam o pasku św. Dominika. Słyszała może któraś o tym? Chciałabym napisac do Dominikanek, tylko nie wiem, czy jak my mamy tylko ślub cywilny, czy mi go wyślą? Jak myślicie? :-)
    Ja go dostałam, byłam z Mężem w sierpniu w Krakowie i On wszedł do klasztoru i poprosił :) ja nie mam tyle odwagi co On ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Mi napisały, że " Fsh/ lh jest ok,prl do zbicia, estradiol jest tez niskawy co moze wplywac na jakosc owulacji ."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz :) nie jest tak zle :)
    TO WSZYSTKO DA SIE UREGULOWAC najczesciej bardzo latwo (tabletkami ) :)
    Glowa do gory - najwazniejsze, ze masz badania, a pomysl sobie, ze moglas jeszcze pol roku chodzic i nic nie wiedziec - a tak, za pol roku bedziesz juz chodzic, ale z Grochem w sobie :)
    CINamon cookie - ale Wy macie slub Koscielny, tak? Kurde nie wiem, czy pisac, czxy sobie odpuscic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tym też się pocieszam . Zaczynam się bać. :p
    Gabi a to trzeba napisać że jest sie po ślubie ? Ja wiem, że kościół nie uznaje cywilnego, że grzech itd. Ale będą to sprawdzać?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt prolaktyne trzeba zbić, przypuszam, że bromergonem chociaż sporo lekarzy przepisuje też inne leki. Ja biorę bromergon. Chyba za miesiąc też zrobię sobie badanka no chyba, że mogę iść za tydzień czyli gdzieś w 14dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to się nie znam kiedy co trzeba robić. Ale niby tam jest na każdą fazę cykle przeważnie to chyba nie zaszkodzi i 14 dc :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 października 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi mamy kościelny ale to trzeba pisać o tym? My nawet nie mówiliśmy, że jesteśmy po ślubie :) co więcej, my nawet Dominikanki nie widzieliśmy bo to klasztor zamknięty :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy modlitwa dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ogólnie jestem wierząca i powiedzmy praktykująca. ostatnio jak byłam w Częstochowie to prosiłam oczywiście o stan błogosławiony no i obiecalam sobie, że następnym razem pojadę już z dzieckiem tak w podziękowaniu. A jeżdżę co roku w wakacje z mamą i jej koleżankami busikiem. No i ciekawe czy w nowym roku będę mogła jechać :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raczej z tych niepraktykujących ale to ze względu na poglądy :) wierzyć, wierzę i to bardzo :)

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ