X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobietki ja mam teraz 28 dc czekam na 14-16 października na @ ale mam nadzieję że nie przyjdzie koleżanka namawia mnie na test ciażowy ale ja sie boje nie chcę się rozczarować a co jak wyjdzie pozytywnie i dostane @ bedzie załam ka totalna . Jak na razie piersi nie moge dotknac bo.ą jak cholera wszystko mnie denerwuje śpie całymi dniami nigdy ak nie miała ponad tydzień przed @ na dodatek dziś mnie tak mdliło że obiad zwymiotowałam moje ulubione gołąbki .może faktycznie jest coś na rzeczy :) zobaczymy najwcześniej test zrobie 12 jak mąż dostanie wypłatę .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki, żeby to było to :) nie martw się jeśli test zrobisz teraz i wyjdą dwie kreski to @ na bank już nie przyjdzie. Każda z nas jest inna, ale ja wymioty miałam bardzo późno. Przed terminem miesiączki nie miałam żadnych objawów. Tak już natura działa, ze to co wskazuje na ciążę wskazuje też @ . Wymioty mogły być spowodowane jakimś zatruciem. Może grypa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z pierwszą ciążą też tak miałam tyle że nawet do głowy by mi nie przyszło że to może być ciąża ale jak w 5 tyg zrobiłam test i wyszedł pozytywnie to 2 dni później trafiłam na oddział i tam już przez tydzień nic nie jadłam bo mnie tak mdliło wcześniej tez takie objawy miałam szczególnie latanie siku i nerwowa strasznie byłam ale pracowałam więc wszystko na prace zganiałam mam nadzieje że to jest ciąża bardzo tego chce tak jak My wszystkie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do terminu @ i zrób test. albo idź jutro na bete :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki, żeby to było to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na bete nie moge isc bo brak kasy na ten tydzień :( a test zrobie najszybciej w piatek lub w poniedziałek ale mam strachy że sobie nadzieje tylko robie ale koleżanka to juz mi ciąże wrózy od kilku dni jak mnie widzi hehe może cos w yum jest :) dzięki dziweczyny ja za was też trzymam kciuki by nam wszystkim sie udało

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno nam się uda prędzej czy później ;) to normalne każda z nas sie łudzi do ostatniej chwili taki już nasz kobiecy urok :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby to było prędzej bo jak wróce do pracy to juz tak szybko nie zajde w ciążę :( nerwy mnie zjedzą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caacharel no właśnie bardziej bym obstawiała że mam infekcję niż że w ciąży...a co do krwawienia u gina z powodu infekcji to się nie martw też tak miałam niestety...przecież to nie nasza wina ;)

    Gabi544 wiesz... ja się boję że mąż może być bezpłodny ;( boże...czarne myśli mam... ale nasłuchałam się że jak facet ma świnkę to atakuje trzustkę albo jądra.. a mój nie wie co mu zaatakowało i dlatego mam takie schizy..i boje się strasznie tego wyniku jak pójdzie badać nasienie...nie wiem co zrobię jak się okażą moje obawy prawdziwe ;(

    Małe marzenie dziękuję bardzo za miłe powitanie ;) z moim szczęściem to pewnie w ogóle dzieci mieć nie będę...

    Paulette też zgadzam się z tym że nie powinno gina obchodzić to kiedy kobieta i w jakim wieku decyduje się na dzidzi.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH my jedziemy na badanie nasienia w poniedziałek i też się boję. Masakra..
    Jejku jaka u nas pogoda beznadziejna, wieje, pada, zimno- prawdziwa złota Polska jesień haha
    W sumie dobrze, że z moim zaczynamy badania teraz a nie za np. 3 lata, bo potem się męczyć znowu kilka lat.
    Dobra laski spadam do obozu pracy. Muszę szukać miejsca parkingowego bo na moim stałym są jakieś roboty i dostałam ochrzan ostatnio haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszyskax ;-)
    ALU -dzieki za wirusa. Zatrzymań na kolejny cykl. :-)
    Karola -trzymam kciuki. Nie spiesz się z testem, nie warto, może być za wcześnie a tylko wpedzisz się w dołek.
    Cachaarel - ją miałam ten lek akurat na grzybice przepisany, ale wiem, że on też pomaga na bakteryjne zakażenia. No nie wiem. Ale wiem że jest bezpieczny w 2 i 3 trymestrze ciąży (w 1 jest organogeneza, dlatego trzeba unikać wszystkich możliwych leków ).
    Kurcze dziewczyny od tygodnia nie mogę dotrzymac siusiu do rana. Nudze się godzinę, półtorej przed mierzenie tempki i muszę od razu lecieć, bo do 6 bym nie wytrzymała. Wiem, że to nie objaw ciąży, bo na to za wcześnie, ale możliwe, że po prostu mam zapalenie dolnych dróg moczowych, ale nie czuje nic? Nic mnie nie pieczę, ani nie swedzi.
    Dodam, że nie pije jakoś więcej wieczorem niż wcześniej.
    Aaaa -okres jest już blisko. Cycki mnie bola coraz bardziej, do tego ten trądzik.
    Trzymam za Was kciuki :-) bo u mnie znowu dupa...

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi powtórz test a jak nic z tego to urofuraginum i żurawina.
    I proszę mi tu sobie jaj nie robić tylko ładnie w ciążę zachodzić :*
    Ale rymy :D
    U mnie w obozie pracy na razie spokój ale za 2h będzie menadżerka więc będzie Armagedon..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka lasencje, u mnie dupka...dostałam dziś okres...
    a wam życzę żeby wasze nie doszły ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Cachaarel - tak zrobie, tylko zastanawia mnie fakt, czy moge miec zapalenie pecherza nie czujac zadnych objawow? ;)
    Hej Ilka - to zaczynacie ze wzmozonymi silami :) Mam nadzieje, ze dlugo czekac nie bedziesz i dolaczysz do naszej Alusi po fiooletowej stronie, co by sie samotna nie czula :) Ja to bym wolala zeby juz ta @ przyszla i nie robila zludnych nadziei.

    Przez to wstawanie do toalety nie moge nawet tempki zinterpretowac dobrze. Ale @ powinna przyjsc w piatek, liczac 12 dni mojej fazy lutealnej, wiec temp. powinna dzis spasc. Chyba, ze bedzie cykl 29-30 dni. Nie wiem, w sobote mam zamiar testowac, jesli temperatura nie spadnie.

    A tak wogole kto jest teraz pierwszy w kolejce do testowania na tym watku? :D

    Dziewczyny mam problem, trochew innej natury. Jak wiecie, jestem prawie 8 miesiecy po subie i do tej pory nie wymienilam dowodu rejestracyjnego auta, a powinnam zrobic to do miesiaca czasu po slubie. Myslicie, ze jak teraz pojde (mam zamiar isc w kolejny piatek, bo bede miala kilka innych spraw do zalatwienia), to w wydziale komunikacji beda robic jakies problemy z tego powodu, ze przychodze tak pozno? Mam nadzieje, ze nie ma za to zadnej kary..
    Szczerze, to jak pomysle o wizycie w urzedzie, to az mnie nerwy nosza.. te panie to tam siedza i odnosza sie do czlowieka, jakby laske robily, ze wogole do pracy przyszly, moze dlatego zwlekalam z tym, a teraz moze byc jeszcze gorzej... Moze ktoras ma podobne doswiadczenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ja dziś znowu samopoczucie beznadziejne mam cycki bola jak cholera nigdy tak nie miałam do tego mdłości i ból pleców częste siusianie jakby liczyć od dnia @ to byłby 4 tydzień do następnej @ został mi tydzień nie chodzę do pracy bo jestem na wychowawczym węc się tym nie musze stresować przynajmniej jeden powód do nerwów odpada że coś się stanie w pracy

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 października 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Gabi ja kiedyś kupiłam auto i jeździłam parę miesięcy na poprzedniej rejestracji :P też się bałam że się przyczepią ale babka tylko mnie zapytała co tak późno ;) nie wiem jak jest teraz bo to było z 3 lata temu :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544 ojjj mnie też @ w konia robiła ;P zwłaszcza w poniedziałek jak weszłam na zakład i dostałam mdłości od zapachu co nigdy tak nie reagowałam na to no ale cóż...nowy cykl trzeba czekać na owulke,zamówić paski, mierzyć temperaturę może uda się w kolejnym a jak nie to w kolejnym i kolejnym, kiedyś przyjdzie pora.

    Karola0704 objawy jak na ciążę ;) kiedy testujesz ? :) życzę ci 2 kreseczek z całego serducha ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka - dziekue :) troche mnie uspokoilas :)
    A co tam u Ciebie Kochana? Jak wozyta u gina? Co powiedzial? Mam nadzieje, ze wszystko ok :)
    Karola - dolaczam sie dso pytaNIA - kiedy testujesz? ;)

    Ilka - wiesz, ja staram sie nie nakrecac, bo juz mam 9 nieudanych cykli za soba, ale jak sie tyle czeka, to kazdy najdrobniejszy szczegol to juz sie mysli, ze moze to przez ciaze. Chociaz czuje, ze to nie to. Znowu... Bo piersi zrobily sie tak wrazliwe dzis, tak nagle, bo wczoraj prawie ich nie czulam. A zawsze mam tak przed okresem. NIenawidze zycia w takim zawieszeniu... nawet nie wiem, czy moge sie piwa napic dla relaksu (wiadomo, ze w ciazy bym nie pila, ale nawet nie mam pewnosci, czy w niej jestem ).. Ehh..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544 no masz rację, lepiej się nie nakręcać ale wiesz ciężko to robić.. ja pierwszy cykl starań ale wiem o czym mówisz. strasznie się rozczarowałam dziś no ale cóż... ile jeszcze takich cykli przede mną to Bóg jeden wie.

    Mąż zapisał się na badanie nasienia na wtorek także pewnie w środę za tydzień będą wyniki. Mam nadzieję że będą dobre chociaż strasznie się ich boję...

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi napij się winka. Po za tym jeszcze nie wykształciłoby się łożysko więc nic do malucha nie dotrze szkodliwego.
    Karola jeju naprawdę bym chciała żeby Ci się udało ale ja teraz przez @ miałam takie same objawy.. Testuj to zobaczymy :)

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ